18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Obrażasz imigrantów w sieci?

Trybson • 2015-08-30, 19:26
Oni poinformują Twojego szefa lub szkołę.

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych zaczyna ścigać osoby, które obrażają imigrantów. Na początek, aktywiści organizacji chcą publikować nazwiska takich internautów i donosić na nich pracodawcom.

„Namierzymy was, a wasze wpisy razem z waszymi zdjęciami powiesimy w waszych szkołach, uczelniach, miejscach gdzie pracujecie. Niech wasi znajomi, wasz szef, wasi sąsiedzi dowiedzą się, że taki Łukasz Bogucki cieszy się że morduje się dzieci, niech wszyscy na uniwersytecie Warszawskim dowiedzą się że Kasia Bartnik żałuje że tak mało ich zamordowano” – pisze jeden z działaczy Ośrodka.

Ośrodek uważa, że polski internet jest wypełniony rasistowskimi komentarzami, które notorycznie obrażają uchodźców oraz imigrantów. Aktywiści twierdzą, że tym samym buduje się w Polsce klimat, który jest bardzo nieprzychylny dla przybyszów.

– Są w Polsce ludzie, którzy cieszą się z mordowania dzieci! Poznaj ich nazwiska! – apelują działacze Ośrodka, którzy twierdzą, iż część Polaków śmiała się z drastycznych zdjęć martwych uchodźców, których ciała odnaleziono w ciężarówce na terenie Austrii.

„Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych rusza z akcją sprzeciwu wobec ludzi, którzy publicznie pochwalają mordowanie dzieci, kobiet, mężczyzn. Dla których ludzie o innym kolorze skóry, to nie ludzie” – piszą aktywiści.

źródło: http://www.wykop.pl/link/2726219/obrazasz-imigrantow-w-sieci-oni-poinformuja-twojego-szefa-lub-szkole/

urteusz

2015-08-30, 19:30
No ich już kompletnie popie**oliło?? Można pisać to co im się podoba a jak ktoś ma odmienne zdanie to już rasista??

maksymilian45

2015-08-30, 19:31
Co? A co moją szkołę czy mojego pracodawcę obchodzi co wypisuję w sieci? Co za banda debili. Jakby przyszli do roboty i powiedzieli im te bzdury to wyśmialiby tych sk***ysynów :D


Wyobraźcie sobie że przyjeżdżają tacy delikwenci do siedziby sadistica aby donieść na moderatorów 8-)

Bir

2015-08-30, 19:31
Bardzo dobra inicjatywa, ale to z pedofilami trzeba zrobić czyli w g(ł)ównej mierze z "przyjezdnymi".

Jestem k***a u siebie w kraju i mam prawo się wk***iać na brudasów i ich obrażać, śmieci praw nie mają.

spiceman

2015-08-30, 19:35
Nie znam większego rasisty od mojego szefa.Napiszcie na mnie skargę a dostanę podwyżkęProszę będę się starał

zuq4

2015-08-30, 19:35
wie ktoś kto ich finansuje?

LiquidShot

2015-08-30, 19:44
Nowa definicja trolli - OMZRK... tylko w PL.

stalowalowa

2015-08-30, 19:45
To jak Łukasz, szef cię opie**olił, czy nie? :D

Dragonov

2015-08-30, 19:45
Całe lewactwo w swej okazałości. Imigranci tak dużo praw mają, nikt nie jest nielegalny :-D , prawa imigrantów, nie można zostawić ludzi na pastwę Morza Śródziemnego. Ale tylko k***a jedno słowo powiedz, źle na imigrantów, to powinieneś zdychać w gułagu, wydobywając uran. Wolność słowa w wykonaniu lewaków :mrgreen: