18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczurze sztuczki

QurChuck • 2015-08-09, 17:24
Spoiler: czarny potrafi grać w kosza i opie*dolić portfel :mrgreen:


Namex

2015-08-09, 19:56
Szczury takie mądre, a ludzie tacy głupi.
I jeszcze wciskanie tego gówna apple, do praktycznie każdego filmu. Jak dla mnie każdy właściciel gówna od apple to kretyn.

GO...........ED

2015-08-09, 20:02
ładne ma stópki :-P

MCanczej

2015-08-09, 20:02
Nakarmiłbym go gipsem :amused:

bachi1997

2015-08-09, 20:03
@Namex Akurat tu się nie zgodzę. Apple to bardzo dobry sprzęt do pracy. Nie pograsz na nim, ale system pisany specjalnie pod dany sprzęt sprawuje się bardzo dobrze a wcale nie ma takich wspaniałych podzespołów. Kupując sprzęt od apple`a płacimy głównie za system, który ma być "darmowy" ale instalując go na normalnym komputerze napotka się wiele problemów. Chodzi głównie o sterowniki do innego sprzętu, które już na starcie potrafią spowolnić komputer. Także do pracy czy podróży niezawodny (Bateria wytrzymuje nawet 12 godzin!)

uho82

2015-08-09, 20:21
Oswojony czy dziki szczur jest nadal szczurem i rozsiewa strychninę w moczu. Laska zje jabłko, które wcześniej oszczał jej pupil i zgon.

Namex

2015-08-09, 20:29
@bachi1997
Co ty w ogóle pie**olisz ? I co to jest do 12h, kiedy są tam laptopy trzymające znacznie więcej, za niższą cenę.
I niby apple to jakiś specjalny sprzęt ? Ma takie same podzespoły co każdy komputer.
Kupując gówno apple płacisz za markę i nic wincyj. Ale co ja będę j***nemu debilowi tłumaczył.
Kup sobie srapple szmelc za 3000, a ja kupie to samo ale od kogoś innego za tą samą, lub nawet niższą cenę. I zobaczymy kto ma rację.

Igorek95

2015-08-09, 20:33
@Namex czy ty masz jakiś problem ze sobą? Dobrze napisał, apple to sprzęt do pracy, pracuje na nim duża (jeśli nie większa) część programistów i myślę że oni wiedzą lepiej na czym pracują, niż taki internetowy frustrat jak ty :roll:

RustyRat

2015-08-09, 20:41
Igorek95 napisał/a:

pracuje na nim duża (jeśli nie większa) część programistów i myślę że oni wiedzą lepiej na czym pracują


haha toś doj***ł- programista na macu :lodowka:
na makach pracują kobiety i pedałkowaci graficy w czerwonych rurkach

Namex

2015-08-09, 20:43
@igorek95
Rozłożyłeś mnie śmiechem na łopatki. A jak już skończyłem się śmiać, to się zastanowiłem czy ty tak na serio, czy na żarty.
Bo jeśli na serio, to widać, że twoje pojęcie na temat bycia programistą. Jest tak wielkie, jak pojęcie naszych polityków na temat gospodarki.
Naprawdę, czasem możesz oszczędzić sobie wyjścia na debila i poczytać w google. Co jest ważne przy programowaniu.

rumpelstiltskinxxx

2015-08-09, 20:44
kilka stron dalej, byk dziurawi konia, a temu wypadają flaki, a teraz słodkie szczurki, intrygujący ten portal