18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Weihnachten für die Python - Niemieckie święta dla pytona

Złowroga Pralka ! • 2015-08-03, 08:59


Wydaje mi się że nie trzeba tego wrzucać na harda skoro siedzi normalnie na YT.

I uwaga let the gównoburza begins!

~DMT

2015-08-03, 09:05
Jak mogła dać pytonowi żywego kota?! Przecież mógł go podrapać i uszkodzić tak zajebiste zwierze. Tak czy inaczej, jednego sierściucha mniej :ok:

uho82

2015-08-03, 09:45
kotek do końca wesoło macha ogonkiem, nie domyślił się, że pyton nie żartuje

Herhard

2015-08-03, 10:53
Jakim trzeba być zjebem żeby tak zrobić,przecież kotek mógł zesrać się na łózko ;-) .Swoją droga ciekawe czy wsadza sobie tego pytana w cipę?

DeanMoxley

2015-08-03, 12:08
Nigdy nie ogarniam ludzi trzymających takie coś jak węże. Je, śpi, i tyle :/

KrisCFC

2015-08-03, 12:40
PiTeR12345 napisał/a:

Nigdy nie ogarniam ludzi trzymających takie coś jak węże. Je, śpi, i tyle :/



Niektórzy myślą, że jak mają węże, iguany i inne egzotyczne "zwierzaczki" w domu to są lepsi od zwykłych ludzi, którzy mają "tylko" pieska czy kotka... na głupotę nie poradzisz.. ;) ch*j, że mija tydzień, dwa i iguana jest bliska śmierci bo jest źle karmiona itp., itd.

~Vuko

2015-08-03, 13:10
Ej on zabił kota i go zjadł!

Dr...........le

2015-08-03, 13:49
Tak kończą frajerzy! Dobrze sierściuchowi j***nemu! Za te wszystkie k***a ślady brudnych łap na szybach i świeżo umytym lakierze, czas zapłaty przyszedł ty w k***e zaj***ny włochaty śmieciu!

DrWhisky

2015-08-03, 18:36
national geographic w pokoju ;)

deepweb

2015-08-03, 20:06
Kamerzysta ch*j.

Psilocke

2015-08-03, 23:11
" I uwaga let the gownoburza begins "
Co to k***a jest?
Chciałeś błysnac znajomością języka?
W Polsce jesteś to po polsku pisz a jeśli siedzisz na zmywaku to k***a w ogóle nie pisz tylko zapie**alaj bo ci ahmed dniowke upie**oli.

PikosTychy

2015-08-04, 01:36
ale chyba sie cieszy bo merda ogonkiem

klakers6

2020-10-25, 00:36
Herhard napisał/a:

Jakim trzeba być zjebem żeby tak zrobić,przecież kotek mógł zesrać się na łózko .Swoją droga ciekawe czy wsadza sobie tego pytana w cipę?



to nie ona tyko on - to po pierwsze. Trzeba być dużym zjebem ;) Ten gość z filmu to Luka Magnotta. Psychopata. Najpierw zabijał kotki, a później chciał przerzucić się na ludzi. Zabił ostatecznie jednego chińczyka, po czym odciął mu głowę, nogi, ręce, masturbował się jego odciętą ręką, zgwałcił go po odcięciu rąk i nóg w dupę. Po tym wszystkim wysłał nogi do prawicowej partii kanady a ręce do lewicowej :) Po tym pojechał do Paryża na kolejne łowy i tam go złapali.
Aha zapomniałem o najważniejszym: morderstwo tego gościa sfilmował podobnie jak i zabijanie kotów. Tu masz wątek o tym gościu:
https://www.sadistic.pl/kanadyjski-psychopata-vt119570.htm
i w tym wątku jest też link do tego filmu. Szukałem też innych filmów z kotami ale nie mogłem znaleść. Na netflixie jest o nim 3 odcinkowy miniserial dokumentalny. Polecam :)