18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dopalacze - prawdziwa historia

martinis96 • 2015-07-28, 00:21
W końcu jakiś głos rozsądku w tej sprawie ;)


Szczam_na_Zakrystii

2015-07-28, 00:47
Film może i dobry, może i dotrze do małolatów (mam nadzieję) czy innych debili którzy chcą brać jakieś gówno zwane dopalaczami, ale!
U nas przydała by się jakaś edukacja odnośnie narkotyków!
Może nawet jakieś liberalne traktowanie marysi albo wręcz jej zalegalizowanie!
Bo co rodzi takie przypadki? (mocarz czy inne gówno) A no zakazy! Jeżeli ktoś może sobie zmieszać Domestos z Cifem, następnie sprzedać to małoletnim po czym dostać (albo i nie) jakiś śmieszny wyrok w zawiasach (bo substancja nie była na liście zakazanych a na opakowaniu było coś tam napisane że nie do spożycia), podczas gdy ktoś kto miał pare krzaków jarania dostaje kilka lat bezwzględnego więzienia to chyba jest tu coś nie tak! Nie jestem zwolennikiem narkotyków, nawet marychy nie palę (zwyczajnie bo mnie nie kopie i tylko się chce spać wiec bez sensu) ale k***a czy nie lepiej by było żeby te małolaty zajarały blanta z pewnego źródła niż wpie**alały jakąś chemiczną mieszaninę? Do tego to generuje koszty w postaci służby zdrowia!
Nie wiem kto ma w tym interes ale ktoś ma na bank aby jakaś część używek była na siłę nielegalna!

Recydywista

2015-07-28, 01:09
Szajba_cwe*u... nie wierze !! ale sie z Toba w 100 %

ZGADZOM !!
JA!! KUWA ! PEDZIOLCH TO PO SLONSKU !

Akki11

2015-07-28, 01:24
Zamiast "zgon" lepiej brzmi "zmarnowany" :amused:

A za filmik piwo!

voidinfinity

2015-07-28, 01:26
Szajba_Man napisał/a:

U nas przydała by się jakaś edukacja odnośnie narkotyków!



No raczej.

Typowa reakcja na tego typu wstrząsające materiały:

"pie**olo, mówili że marichuanen też zabija, a nie zabija. Biere te dopalacze."

:lol:

Hereticus

2015-07-28, 01:40
Zdelegalizują mocarza a na jego miejsce pojawi się 3 razy mocniejszy od mocarza 2-fluoro-mocarz.

Szczam_na_Zakrystii

2015-07-28, 03:02
Recydywista napisał/a:

Szajba_cwe*u... nie wierze !! ale sie z Toba w 100 %

ZGADZOM !!
JA!! KUWA ! PEDZIOLCH TO PO SLONSKU !



W pewnych aspektach nie ma granic więc nic dziwnego. A po jakiemu to powiedziałeś to już mam gdzieś, język śląski znam wiec mnie nie zaskoczysz niczym.

fortunately

2015-07-28, 06:27
no jednak kolejny zalosny filmik o dopalaczach, czekamy na Wajde albo Tarantino bo jest pole do popisu.

KrisCFC

2015-07-28, 12:11
To nie jest materiał na sadola. Tutaj każdy narkotyki ma w małym palcu, o krokodylu wiemy wszystko, o mocarzu też (bo k***a tak o tym w TV trąbią, że się nie da nie wiedzieć), na sadolu każdy ma obcykane rodzaje, odmiany, hybrydy i inne ch*je-muje każdego rodzaju narkotyków, więc zostaw to na yt, albo całkiem wyjeb. :amused:

Corey_09

2015-07-28, 12:36
ch*j autorowi filmiku w dupe, za zrzynanie z gta 5.

antyzog

2015-07-28, 13:59
Za tą piosenkę, co wyj***ła system to piwo ;0

kam332

2015-07-28, 14:02
ch*j w dupę autorom za subskrybuj na końcu. Zrobione tylko dla subów.
Produkcja nie jest lepsza niż ta rządowa, a rządowa jest taka jaka miała być, miał każdy o niej mówić i mówi.

hardowski

2015-07-28, 14:12
kolumb napisał/a:


"Nie wiem kto ma w tym interes ale ktoś ma na bank aby jakaś część używek była na siłę nielegalna!"



Amerykeś odkrył. Mafie i gangi rocznie płacą miliony, jeśli nie miliardy politykom, itp. na to, żeby dragi nadal były nielegalne. Legalizacja dragów rozpie**oliłaby większość grup przestępczych, bo odcięło by ich to od "źródełka" :roll:

Bzymek94

2015-07-28, 14:15
Najlepszy odjazd po dopalaczach jest karetka do szpitala

karimata2121

2015-07-28, 15:02
mhm i łyknął 3 piksy na raz, ch*j w dupę autorowi bo sam naciąga prawdę jak telewizyjne k***y