18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Runmageddon Classic Silesia 27.06.2015

facer • 2015-06-30, 10:15
Najbrudniejszy, najczarniejszy Runmageddon do tej pory!
Hałdy kopalni GKS Walka Makoszowy dały ostro w palnik.
Nie spodziewałem się tak trudnego terenu na Ślunsku :)
Pobiegał ja po hałda, pobiegał ja po kopalnia i rozwalił se kolano fest!
Liznąłem trochę gwary, ale nie na tyle, żeby nie robić karnej rundy po zadaniu mentalnym -co to cholera jest "zelter"...?
I skąd wziął się czołg na hałdzie kopalni? Nie wiem, ale podwozie ma zdrowe

Zapraszam do sprawdzenia jak to wygląda, i jak jeszcze nie brałeś udziału - koniecznie musisz to nadrobić!

Muzyka, zespół RICKSHAV


geronimo

2015-06-30, 10:51
Co za poj***na moda na te debilne biegi? Bieg dla cipek, ktore mysla, ze jak wbiegna pod gorke albo przeczolgaja sie w blocie to beda mezczyznami i jakie to k***a wielkie wyzwanie. Gowno prawda metroseksualne chcace sie dowartosciowac sp***oliny. Kazdy zdrowy, normalny, aktywny facet przebiegnie ten bieg z palcem w dupie wiec zadnymi bohaterami nie jestescie. Wyjebywac z tym gownem.

AdamMickiewicz

2015-06-30, 11:13
@up

Po części masz rację. Tak jak napisałeś "Każdy zdrowy, normalny, aktywny facet przebiegnie ten bieg z palcem w dupie" i biegają, ale tylko te "metroseksualne chcace sie dowartosciowac sp***oliny" nagrywają to i robią z tego ogromne wydarzenie w swoim życiu.

Cała akcja z tym bieganiem ogólnie na plus.

Ma...........gw

2015-06-30, 11:13
@geronimo
"Wyjebywac z tym gownem." takiej formy jeszcze nie widziałem! No ale tak, zakończenie miałeś tydzień temu, są wakacje to myśleć już nie trzeba.

Ni...........82

2015-06-30, 12:51
w sosnowcu tak chodzą po zakupy, na animal planet był taki reportaż

Heathen

2015-06-30, 20:14
Jestem z Zabrza, jeżdżę dużo rowerem, kondycja jako taka i pewnie bym rady nie dał w tym biegu, mimo to nie piszę tego z zazdrości.
DO h*jA PANA jak można płacić kasę za bieganie po hałdach!
Ja rozumiem edycja na pomorzu, gdzieś w górach, gdzie rzeka, jezioro jest czysta...
Ale kuźwa hałdy i kopalnia...
Ja wydaję kasę by na weekend wyjechać z tego wysypiska,a tu ludzie zjeżdżają się i płacą by w tym syfie pobiegać.

JA...........or

2015-06-30, 22:34
Bo ludzie maja gowno w mozgach zrobi sie reklame : MEGA HARDKOROWo ATOMOWY BIEG SMIERCI I OSTATECZNEJ ZAGLADY. Bieg k***a bedzie na wysypisku smieci, wpisowe 250 zlotych. To zobaczysz ze k***a debile sie zjada. Biegi i marsze jak Harpagan czy Rzeznik. To jest cos, bralem udzial w paru Harpaganach, ale to nie brzmi jak jakies pie**olony AMRAAGREdoRUN czy inny ch*j

facer

2015-06-30, 22:50
Heathen napisał/a:

Jestem z Zabrza, jeżdżę dużo rowerem, kondycja jako taka i pewnie bym rady nie dał w tym biegu, mimo to nie piszę tego z zazdrości.
DO h*jA PANA jak można płacić kasę za bieganie po hałdach!
Ja rozumiem edycja na pomorzu, gdzieś w górach, gdzie rzeka, jezioro jest czysta...
Ale kuźwa hałdy i kopalnia...
Ja wydaję kasę by na weekend wyjechać z tego wysypiska,a tu ludzie zjeżdżają się i płacą by w tym syfie pobiegać.



widzisz, ja jestem z pomorza, do wody mam może z 5km i dla mnie to jest zabawa, żeby zobaczyć i pobiegać po czymś innym. Mógłbyś się zdziwić, ale właśnie bieganie po hałdach skłoniło mnie do tego by jechać na drugi koniec Polski. Ciebie może skusić edycja w Sopocie :)

JADoktor napisał/a:

Bo ludzie maja gowno w mozgach zrobi sie reklame : MEGA HARDKOROWo ATOMOWY BIEG SMIERCI I OSTATECZNEJ ZAGLADY. Bieg k***a bedzie na wysypisku smieci, wpisowe 250 zlotych. To zobaczysz ze k***a debile sie zjada. Biegi i marsze jak Harpagan czy Rzeznik. To jest cos, bralem udzial w paru Harpaganach, ale to nie brzmi jak jakies pie**olony AMRAAGREdoRUN czy inny ch*j



co to za marsz na orientacje z kompasem?
Harpagan jest fajny, niczego mu nie ujmuje, ale to jest inna kategoria!

oczami30latki napisał/a:



Masz nowe wyzwanie :szydera:
http://www.sadistic.pl/trzech-kozakow-zaliczylo-harda-suke-najciezszy-triathlon-vt367511.htm



To co Oni zrobili to jest mistrzostwo świata! Ja jestem;
1: za młody
2: zbyt słąby
3: niedoświadczony
4.... można wymieniać w nieskończoność

nie dyskutujmy od skrajności do skrajności ;)


To nie jest mój pierwszy bieg tego typu, można kuknąć na kanale jutub, poprostu to lubie.
Nie podoba się to waszym zwyczajem powiem:

:idzwch*j:

geronimo napisał/a:

Co za poj***na moda na te debilne biegi? Bieg dla cipek, ktore mysla, ze jak wbiegna pod gorke albo przeczolgaja sie w blocie to beda mezczyznami i jakie to k***a wielkie wyzwanie. Gowno prawda metroseksualne chcace sie dowartosciowac sp***oliny. Kazdy zdrowy, normalny, aktywny facet przebiegnie ten bieg z palcem w dupie wiec zadnymi bohaterami nie jestescie. Wyjebywac z tym gownem.



a ty sie nie odzywaj bo ty łajza jesteś

schizophrec

2015-07-01, 15:45
geronimo dupę ci ściska, bo biegu nie ukończyłeś ?. :P

Pu...........le

2015-07-01, 21:39
geronimo napisał/a:

Co za poj***na moda na te debilne biegi? Bieg dla cipek, ktore mysla, ze jak wbiegna pod gorke albo przeczolgaja sie w blocie to beda mezczyznami i jakie to k***a wielkie wyzwanie. Gowno prawda metroseksualne chcace sie dowartosciowac sp***oliny. Kazdy zdrowy, normalny, aktywny facet przebiegnie ten bieg z palcem w dupie wiec zadnymi bohaterami nie jestescie. Wyjebywac z tym gownem.




Bo lepsi są tacy, co nawet do sklepu nie umieją mamie po zakupy pobiec, a do tego mama zaz nich zapie**ala żeby płacić za internet czy inne ch*jemuje. A jak już się przełamie wielki farciarz i zdobywca życia, toi do sklepu ciśnie po browar i jedyne co nosi to obsk***iałego moralniaka... ja chyba wolę w takim chociażby p*zdowatym biegu się wykazać, niż jarać się jakąś 4 czy 5tką z WF, którą nawet gruby dostawał za same obecności. No ale ch*j tam, napie**alanie w klawisze tikitaki nie biegnąc nawet takiego ch*jowatego wyścigu to już jest przesk***ysyński surwiwal jebaki padacznej neurono internetowej. Chociaż potwierdzam, te wpisowe to czasem pok***ione "przebiegnij wiejską drogę 5 kilosów za 5 dyszek" Japie**ole.



Ale tutaj to park zabaw, więc gitarka. MESR w Kato już we wrześniu.


Bo...........io

2015-07-02, 11:50
co to sie teraz odpie**ala... moda na jakieś zj***ne biegi, tory przeszkód... Nie szkoda wam zdrowia? Przecież na czymś takim można dostać kontuzji. Jestem ze śląska, za dzieciaka sam kiedyś z kolegami biegałem po hałdach, raz to sie sturlałem z niej i wyj***łem się do pokrzyw - cały odrapany byłem i poparzony... Tam na przy końcówce jakiś ziomek skręca sie z bólu. Ta propagujcie na sadolu takie sporty to ludzie sobie ino krzywdę zrobią. Radze wam siedźcie przy kompie, będziecie bezpieczniejsi, ewentualnie jakieś spacery do parku ale nie takie ciulstwa, to dobre nogi połamać i jaja sobie zgnieść...

penny21

2015-07-02, 12:10
Zelter to je woda mineralno chopie!

rumcajs7893

2015-07-02, 12:22
piszą to c*pki które w ogole nie biegły w runmagedonie ;p , jesteś taki kozak ? to przebiegnij coś takiego jak jest -10 i masz przeszkody wodne do klatki piersiowej gnojku . nie pie**ol ze kazdy da rade

21 kilometrow bo byla taka edycja w listopadzie 2014 na ktorej sam bylem

qwerq221

2015-07-02, 16:40
Zajebiste stary sam z wielką chęcią bym wystartował w takim biegu... za ch*ja nie czaje po jaki ch*j się pajace przypie**alają. Skoro dla tych zjebów bieganie w błocie i czołganie się jest dla pedałów to strach pomyśleć co jest dla mężczyzn. To są zwykłe zawistne zera biegające z palecem w dupie, ale tylko do sklepu po lecha. :-)