18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Squszewskie Komarki

Kapac • 2015-06-23, 16:26
Zobaczcie jak ekipa Topielec Off-road zgarnęła w ten weekend kilka pucharów do domu :)

Kurakk

2015-06-23, 16:28
kto się w to nie bawi nie zrozumie, piwko

czarnyrlz

2015-06-23, 16:36
Zaraz pseudo ekolodzy będą pisać: Olaboga przyrodę niszczą.

raptofil

2015-06-23, 17:46
"Olaboga przyrodę niszczą."

JA...........or

2015-06-23, 20:35
To juz lepiej kupcie sobie wiesniaki traktor i po polu zapie**alajcie. A jak macie takie chobby popie**olone, to kupta se wlasna ziemie i tam robta co chceta. A z publiczego lasu to wypie**alac wiesniaki

Dziamian

2015-06-23, 22:55
Kurakk, ja się nie bawię, bo chcę zarobić na jakąś przyzwoitą terenówkę, a w sumie tylko na jedną, na Patrola i zacząć się bawić amatorsko w to, bo to mnie rajcuje mega :) jak bym miał okazję, zaraz bym takie coś wytargał :)

ja...........vv

2015-06-24, 12:29
JADoktor napisał/a:

To juz lepiej kupcie sobie wiesniaki traktor i po polu zapie**alajcie. A jak macie takie chobby popie**olone, to kupta se wlasna ziemie i tam robta co chceta. A z publiczego lasu to wypie**alac wiesniaki


na taki rajd trzeba mieć więcej pozwoleń, niż ty na wyjście z domu. lasy są państwowe nie publiczne. ile "publicznych" latarni skasowałeś swoim e36 w ku-pe? bawią się chłopaki i nikomu krzywdy nie robią. lepsze to, niż się rozbijać po mieście bo na bilet na tor już nie wystarczyło, po zatankowaniu gazu za 20zł :idzwch*j:

Caspa666

2015-06-24, 13:15
@JADoktor chciałem ci napisać coś umoralniającego ale po powtórnym przeczytaniu twojej wypowiedzi mogę tylko napisać - SSIJ... , słownik sobie kup i znajdź sobie jakieś Hobby - inne niż bycie malkontentem.

Do ludzi lubiących offroad - do zobaczenia w tatarakach i oleandrach ;)


fiflok-siusiak

2015-06-25, 10:23
Zajebista sprawa, tylko dość kosztowna. Piwko!

Trochim49

2015-06-25, 23:21
0:33 - poszedł jak dzik w kartofle xD

A tak poza tym.. zazdroszcze.

bonee

2015-06-26, 09:06
Generalnie nic złego nie robią.. Ale nigdy nie zczaję tego sportu- wpierdzielasz się w błoto po to aby kumpel Cię wyciągał... hmmm

ti...........ax

2015-06-26, 11:59
Cytat:

Zaraz pseudo ekolodzy będą pisać: Olaboga przyrodę niszczą.



Tu nie chodzi o przyrodę ale o zj***ny teren. Jest lasek, można się odstresować na spacerku to ch*je rozjebią to k***a że wygląda jak zaorane pole. Ogólnie sprawa fajna ale kosztem innych ludzi, więc ch*j im w dupę.

czarnyrlz

2015-06-26, 13:01
@up

Powiedz mi ile tego lasu zniszczy grupka amatorów dwa razy do roku? Hektar, dwa hektary? W większości to prywatne tereny, a nawet jeśli nie to mają na to pozwolenie. Spójrz na teren, podmokłe łąki, żwirownie, no i kawałek lasu. Ja bym osobiście wolał iść do ładnego lasu, niż gubić buty w błocie.

A teraz powiedz mi ile lasów sprzedała już Polska? Setki, tysiące hektarów? Dlaczego nic z tym nie zrobisz?

Taki z Ciebie pseudoekolog właśnie. Ból dupska o nic. Jesteś zaślepiony bredniami, które Ci wciskają, a prawdziwe problemy i prawdziwe niszczenie lasów masz gdzieś. Więc szczerze to ch*j Ci w dupsko debilu.

Cz...........ka

2015-06-27, 12:13
Nie bawię się i mnie to nie jara. Rozumiem zajawkę ludzi którzy się tym bawią ALE:


To że mnie interesuje temat modelarstwa nie znaczy że będę każdemu wrzucał filmiki o modelowaniu bo sa ludzie których to - k***a - nie obchodzi.



DLATEGO: Jak masz zajawkę to nie bombarduj nią ludzi których to nie obchodzi. Czyli pokródce - wypie**alaj z takimi filmikami na właściwe dla tego forum.


Pozdrawiam!