18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

grudawwk

2015-05-31, 13:58
Up
Bo przecież to jest ustawione, np w pyta.pl jest kręcone jak podchodza do przypadkowego przechodnia, a tu już stoja gotowi.

surojak

2015-05-31, 14:14
Reichsmarschall napisał/a:

k***a i co wam to przeszkadza? Naciśnijcie ignoruj a jak nie to po prostu scrollujcie, wielki k***a wysiłek ruszyć palcem kółko myszy... A co do filmiku to ja już straciłem wiarę w polską młodzież i ich edukację, będzie trzeba się pogodzić z upośledzeniem historycznym większości Polaków



Mi przeszkadza zasady to zasady obejmują każdego chyba, że są równi i równiejsi. :wytrysk: Jeśli admini nie przestrzegają regulaminu dlaczego ja mam go przestrzegać?

Tak sobie tylko myślę, że jak im zapłacę to mogę pisać capslokiem wrzucać filmy nie w temacie :glowawmur: i robić co mi się podoba? tylko dlatego, że posmarowałem? :swinia:

Mam racje czy nie??

ellsworth

2015-05-31, 14:32
surojak napisał/a:


Jeśli admini nie przestrzegają regulaminu dlaczego ja mam go przestrzegać?


Otóż to. Potem widuje się takie historie jak posłowie, którzy ustalają prawo pod siebie. Mechanizm ten sam. Albo wszyscy wobec prawa równi, albo nie jest to żadne prawo.

Pa...........ć

2015-05-31, 14:54
Ale wszyscy pie**olą głupoty, mam rozumieć że każdy z was gdyby miał swoją stronę internetową to nie chciałby na niej zarabiać bo rozzłościł by użytkowników? Sadistic należy do centuriona a nie do użytkowników k***a, tu nie ma demokracji

nickname010

2015-05-31, 15:12
Apel do Sadoli przestańcie dawać piwa za ten gówniany opłacony materiał

Promek

2015-05-31, 16:56
I pomyslec ze tacy wlasnie idioci glosuja i mamy jak mamy w tej Polsce...

psimcio

2015-05-31, 17:56
Mam 17 lat a nie znaja ani Perepeczko ani Niemena.... Juz nie mowic o zimnej wojnie... Prosze was! (Hejt incoming)

Unreal38

2015-05-31, 19:20
To jest k***a aż nie do wiary że Ci ludzie takich rzeczy nie wiedzą. To MUSI być ustawione :P

-Olej-

2015-05-31, 19:42
Już ch*j z Janosikiem czy Niemenem, ale jak zimna wojna to śmingus dyngus, żelazna kurtyna to zabezpieczenie przeciwkradzieżowe, układ warszawski to plan miasta, to chyba na prawdę nie ma przyszłości w młodzieży. Nosz k***a ja za komuny to żyłem co najwyżej w brzuchu Matki, i historykiem omnibusem też nie jestem, ale dziękuję za brak internetu w dzieciństwie.

Jak mnie 20-kilku letni znajomy pyta, w którą stronę się odkręca śrubę, to robię taką samą minę jak przy tym filmie. Smutną.

k***a, gdzie jest maść?!

Mam nadzieję, że na filmie jest tylko odsetek nagranych odpowiedzi...

Andre1945

2015-05-31, 21:38
To nie jest ustawione. ;) Generalnie wszystkie kanały tego typu, jak MTB, Pyta.pl i inne, polegające na ankietach ulicznych, działają na zasadzie odpytania, powiedzmy, 50 osób. Jak ktoś poprawnie odpowie na 2-3 pytania, to mu odpuszczają, jak trafią na idiotę, to go męczą do końca. Z tego wszystkiego zbiera się najdurniejsze odpowiedzi i montuje filmik.