18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mój wielkoszczur afrykański

KolejnaJednostka • 2015-05-03, 01:10
Witam Sadole.

Od paru miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem Wielkoszczura Afrykańskiego (Gambian Pouched Rat). Na dobrą sprawę jest to po prostu duży szczur, mój urósł do rozmiarów małego kota. Różnią się od zwykłych szczurów workami na pokarm, takimi samymi jakie posiadają chomiki.

Ciekawostką jest, że te szczury mają niesamowity węch, ale też podobno najlepszy na świecie zmysł smaku, aktualnie są prowadzone testy oraz treningi aby te gryzonie w przyszłości wykrywały miny, niektóre choroby, a nawet ludzi pod gruzami gdyż ze względu na swoje niewielkie rozmiary są w stanie wejść tam, gdzie psy nie dają rady. Niektórzy badacze twierdzą, że potrafią przewidzieć ataki padaczki, gdyż skład ludzkiego potu ulega znacznej zmianie na parę minut przed atakiem.

Ogólnie szczur jest j***nym złodziejem, kradnie jedzenie i papiery, czasem klucze od samochodu albo komórkę. Wlezie wszędzie, już od dawna nie trzeba ścierać kurzy na szafkach. W przeciwieństwie do innych gryzoni to o dziwo nic nie przegryza. Wszystkie kable mam na wierzchu, wszystkie od paru miesięcy całe. Można nauczyć srać tylko do klatki więc póki co zwierzak pierwsza klasa. Bardzo przywiązują się do człowieka, nie to co inne gryzonie, które gówno właściciel obchodzi, tak długo jak jedzeniem zarzuci, ani razu w domu nikogo nie ugryzł, a biega wolno po domu. Mam też kota, ale kot musiał szczura zaakceptować i nawet jedzą z jednej miski, szczurowi widać kocie żarcie nie przeszkadza.

Zaobserwowałem też, że bardzo skrupulatnie wybierają jedzenie. Np kiedy mają wybór pomiędzy bananem z uprawy ekologicznej, a jakimś napakowanym pestycydami i innymi hormonami wzrostu, zawsze wybierze opcję zdrowszą. Dochodzi też fakt, że w przypadku jabłek czy moreli to pierwsze co go interesuje to pestki, ch*j z owocem, stoi tylko na przeszkodzie.

Najciekawsze co zaobserwowałem to to, że wiele rzeczy, które my żremy jak durni, dla niego w ogóle nie są jedzeniem, np pianki Marshmallows. W ogóle nie tknął, potraktował jako dodatek do legowiska. Byłem w szoku jak okazało się, że w ogóle nie jest zainteresowany batonem Snickers, a Marsa oskubał jak szalony w momencie kiedy Snickers tylko leżał z boku i w ogóle nie traktował go jako potencjalne pożywienie, mimo że są tam orzechy. Heh, ch*j wie w takim razie ile jest tego orzecha w orzechu...

Poniżej filmik z jego wyczynu jak kradnie jakiś niepotrzebny list. Mogę wrzucić parę fotek jeśli się temat przyjmie.



Pozdro sadole.

hejcior

2015-05-03, 01:25
Lepiej, żeby ci nie prysnął z mieszkania bo sąsiadka cycki ze strachu zostawi na klatce jak się spotkają w pół drogi :D

nihildomine

2015-05-03, 01:31
u mnie takie po piwnicy chodzą

mk61

2015-05-03, 01:32
Na ch*j mu ten list?

szczepan11600

2015-05-03, 01:46
Złodziejaszek ;D
Afrykański w nazwie zobowiązuje


okrutnyCham

2015-05-03, 02:35
dobry sk***iel z tego szczura, dawaj wiecej filmów! tez kiedys miałem tylko zwykłego i też nie żarł kabli tylko ubrania i wogóle bawełne..(chyba murzyn po reinkarnacji :niggasmile: ), ale ch*j był mały, nie taki wielki jak ten złodziej z afryki.. szkoda ze taki wybredny bo jakby sie nażarł jeszcze sterydów, to moze by zeżarł kogoś z chałupy i na harda by było :amused:

maveric666

2015-05-03, 06:38
@mk61 jak na ch*j list zaadresowany był do szczura,kuzyni napisali z Afryki to sobie zabrał

Admin_RedTube

2015-05-03, 08:07
Zajebisty! Od dawna nachodzi mnie żeby kupić szczura tyle tylko, że nigdy nie chce mi się iść do sklepu i pytać.
Ile za tego złodziejaszka dałeś? :)

subject1

2015-05-03, 08:14
Jesteś j***nym kretynem jak podajesz k***a szczurowi słodycze, poczytałeś coś przed zakupem? Ile orzecha w orzechu? serio k***a?

BurbonPL

2015-05-03, 08:18
k***a, pie**olone ku*asiarze z sadola, czy tak ciężko wam zainwestować w lepsze serwery?

Adrjan77

2015-05-03, 08:21
Przemiły sk***iel. ;-)

xaero1987

2015-05-03, 08:24
Widzę że w tym kraju nawet szczury dostają rachunki.

bl4ke

2015-05-03, 08:24
drogi taki skurczybyk?