18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmieszne momenty Gothic 2: Noc kruka

14WhitePride88 • 2015-04-29, 16:48
Zbiór najlepszych momentów z gry Gothic 2: Noc Kruka

Część 1:




Część 2:




Jak było to :lodowka:

androgenius

2015-05-01, 02:47
coraz więcej tu gejmerowego shitu i ruskich filmików, może adminom kliki się zgadzają, ale tematyczny upadek zaciekle postępuje...

Alex_De_Large

2015-05-01, 08:39
14WhitePride88 napisał/a:


Jak było to :lodowka:



Spokojnie, Sadol się zj***ł ale aż takiego gówna jeszcze nie wrzucają.

TechnoWiking

2015-05-01, 09:16
Dajcie link do torrenta!
Będę grał w grę!

ws...........33

2015-05-01, 09:25
Gram aktualnie w G1, szukam kamieni ogniskujących, a i j***ć Wrzoda

Bir

2015-05-01, 09:45
TechnoWiking napisał/a:

Dajcie link do torrenta!
Będę grał w grę!


Tak wspaniałych gier się nie piraci, wielki murzyński 2 metrowy ku*as ci w dupsko :badyl:

StereoTyp

2015-05-01, 09:48
Aż mnie naszło pograć :D
Gothic 1 i 2+ Noc kruka, było zajebiste - trójkę już zj***li.

defcon1

2015-05-01, 10:25
o k***a, wehikuł czasu :amused:

wolo1994

2015-05-01, 13:07
Seger-Beam napisał/a:



Bo właśnie "nie czaisz". :glowawmur:
Nie dostatecznie dobrze zgłębiłeś się w jej świat, który do dziś jest oryginalny. Nie zgadzam się, że to zwykły RPG jakich multum. Każdy RPG jest inny, a Gothic jest jednym z najlepszych.



Jednym z najlepszych? Chyba jakiś typowy cebulaczek widać, ponieważ było multum gier lepszych od gothica. Do tego radzę nauczyć się złotej zasady "nie z przymiotnikami piszemy rozłącznie"

Eeyoree

2015-05-01, 14:28
wolo1994 napisał/a:



Jednym z najlepszych? Chyba jakiś typowy cebulaczek widać, ponieważ było multum gier lepszych od gothica. Do tego radzę nauczyć się złotej zasady "nie z przymiotnikami piszemy rozłącznie"



Specjalnie zalogowałem się aby odpisać na tego posta. Gothic to bardzo dobra gra i trzeba się w nią wczuć aby to dostrzec. Kolega Seger-Beam napisał kulturalnego posta, a ty wyjeżdżasz z tekstem "cebulaczek" i zaczynasz wypominać mu nie aż tak rażące błędy. Tak jak ktoś wcześniej napisał: "wypisz mi te multum RPGow za czasow G1, G2 + NK. "

michal96zmc

2015-05-01, 14:35
Jak coś to mam 2 gifty na steam z gothic 2 + noc kruka :) Wiszą na allegro, także gdyby ktoś miał ochotę zagrać samemu to PW do mnie.

wolo1994

2015-05-01, 15:47
Eeyoree napisał/a:



Specjalnie zalogowałem się aby odpisać na tego posta. Gothic to bardzo dobra gra i trzeba się w nią wczuć aby to dostrzec. Kolega Seger-Beam napisał kulturalnego posta, a ty wyjeżdżasz z tekstem "cebulaczek" i zaczynasz wypominać mu nie aż tak rażące błędy. Tak jak ktoś wcześniej napisał: "wypisz mi te multum RPGow za czasow G1, G2 + NK. "


Na przykład Morrowind, który był o niebo lepszy z unikalnym światem i fabułą. Cebulaczek dlatego że jest coś lepszego aczkolwiek on w inne nie grał, aczkolwiek obstaje że i tak jest najlepsza. Grałem w gothica i w inne rpgi i jakoś gothic nie był najlepszy a nawet nie był średni. Wygląd postaci, uniwersum oraz animacje pozostawiały wiele do życzenia.

wasik72

2015-05-01, 20:53
teksty w tej grze były ch*jowe, ale i tak ją kocham :D D

An...........or

2015-05-01, 20:59
wolo1994 napisał/a:


Na przykład Morrowind, który był o niebo lepszy z unikalnym światem i fabułą. Cebulaczek dlatego że jest coś lepszego aczkolwiek on w inne nie grał, aczkolwiek obstaje że i tak jest najlepsza. Grałem w gothica i w inne rpgi i jakoś gothic nie był najlepszy a nawet nie był średni. Wygląd postaci, uniwersum oraz animacje pozostawiały wiele do życzenia.



To,że ktoś ma inny gust od ciebie idioto, nie jest powodem by zaraz kogoś obrażać.
Grałem w lwią część rpg'ów które wyszły w ciągu ostatnich 30 lat i mogę spokojnie powiedzieć,że w mojej opinii ten morołind nad którym się tak spuszczasz jest gówno warty, chamski prostaku.