18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Feminizm kontra prawda

defcon1 • 2015-04-09, 16:59
Kobita opowiada o absurdalnych i idiotycznych postulatach oraz kłamliwej retoryce feminazistek, obala ich idiotyczne tezy i "dane statystyczne" często używane jako dowód na istnienie zjawiska dyskryminacji kobiet. Naprawdę polecam obejrzeć.

CichaWoda

2015-04-09, 18:16
no to przetłumacz jak jesteś taki mądry

szpajder

2015-04-09, 18:24
Do czego to doszło, do czego doprowadziły feminazistki, aby roli faceta w społeczeństwie broniły kobiety. Kocham kobiety.

Grzegorz.C

2015-04-09, 18:53
@up
Doszło do tego że sami faceci nie potrafią :D

voidinfinity

2015-04-09, 19:02
CichaWoda napisał/a:

no to przetłumacz jak jesteś taki mądry



feministki kłamioooo :krejzi:

A dokładniej obalany jest standardowy argument, że na każdego dolara zarobionego przez mężczyznę, kobieta zarabia 70 centów.

Generalnie chodzi o to, że feminozaury w swoich "badaniach" nie uwzględniają profesji tylko średnią zarobków facetów i średnią zarobków kobiet.

Podobnie jeżeli bada się konkretną profesję i konkretną specjalizację - pozostaje np. kwestia ilości przepracowanych godzin, urlopy itd.

Jeżeli uwzględnić wszystkie czynniki różnice w płacy są praktycznie niezauważalne.

Dodatkowo użyty został argument, że jeżeli kobiety faktycznie byłyby tańsze o 30 centów - to byłoby to widać w strukturze zatrudnienia.

HWDF.

defcon1

2015-04-09, 19:18
CichaWoda napisał/a:

no to przetłumacz jak jesteś taki mądry


Można włączyć angielskie napisy - przy nich jeszcze łatwiej. Może i przetłumaczę, bo filmik warty rozpowszechniania.

cyslaw

2015-04-09, 20:12
Hehe, na początku na mapie Europy ukraina z krymem :D

Grzegorz.C

2015-04-09, 20:49
@Void
"Podobnie jeżeli bada się konkretną profesję i konkretną specjalizację - pozostaje np. kwestia ilości przepracowanych godzin, urlopy itd."
Ciekawi mnie w związku z tym kto jak wyliczył wysokość płacy. Czy jest to średnia z wielu miesięcy czy wypłata w jednym wybranym miesiącu.

voidinfinity

2015-04-09, 21:11
Grzegorz.C napisał/a:


Ciekawi mnie w związku z tym kto jak wyliczył wysokość płacy. Czy jest to średnia z wielu miesięcy czy wypłata w jednym wybranym miesiącu.



Jest to wyliczane tak by pasowało do tezy: kobiety są ciemiężone przez samców.

wilkoala

2015-04-09, 23:06
Zfiksowały bo chłopa nie miały.
Chłopa im trza.

mazin

2015-04-09, 23:07
Świetny materiał. Piwko!

Dzichader

2015-04-10, 06:44
Tymczasem my faceci dalej mamy wyj***ne,

defcon1

2015-04-10, 07:42
Grzegorz.C napisał/a:

@Void
"Podobnie jeżeli bada się konkretną profesję i konkretną specjalizację - pozostaje np. kwestia ilości przepracowanych godzin, urlopy itd."
Ciekawi mnie w związku z tym kto jak wyliczył wysokość płacy. Czy jest to średnia z wielu miesięcy czy wypłata w jednym wybranym miesiącu.


Zależy, generalnie w hameryce to się roczne zarobki podaje. Jak jest wykres o lekarzach to widać że faceci zarabiają ponad 200k a kobiety 165k więc to pewnie chodzi o tysiące dolców, więc z pewnością o rok. Ale jak kolega wyżej powiedział, jak to nie udowodni tezy to policzymy zarobki na miesiąc, tydzień, sekundę, miesiąc, 9 dni i 6 godzin. Generalnie jak to mawiał mój profesor od statystyki matematycznej: przy odpowiedniej interpretacji statystyką można udowodnić i obalić dowolną tezę.

.Piotrek

2015-04-10, 08:10
defcon1 napisał/a:


Zależy, generalnie w hameryce to się roczne zarobki podaje. Jak jest wykres o lekarzach to widać że faceci zarabiają ponad 200k a kobiety 165k więc to pewnie chodzi o tysiące dolców, więc z pewnością o rok. Ale jak kolega wyżej powiedział, jak to nie udowodni tezy to policzymy zarobki na miesiąc, tydzień, sekundę, miesiąc, 9 dni i 6 godzin. Generalnie jak to mawiał mój profesor od statystyki matematycznej: przy odpowiedniej interpretacji statystyką można udowodnić i obalić dowolną tezę.


Jeśli chodzi o te zarobki lekarzy to warto jest dodać cały myk polega na tym, że facet wyspecjalizuje się w czymś porządnym jak chirurgia(Czesto specjalistyczna), onkologia czy interna, a baba wybierze jakie pierdoły w stylu pediatrii czy ginekologii - a tam hajsu nie ma.
Tak samo jest w weterynarii - kobieta zajmuje sie słodkimi kotami a facet sie na czymś zna :D

Crowell

2015-04-10, 10:44
Feminizm to dobry ruch, tylko w Ameryce i Europie ciągła walka sprowadza mężczyzn do roli cioty i kury domowej, a tego same kobiety nie chcą. Niech jadą wyładować emocje do Azji, Afryki, Ameryki Południowej i w szczególności na bliski wschód gdzie pies, lodówka i tv zajmują wyższe miejsca w hierarchii od kobiety.