18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Okiem pilota

Wojtasso • 2015-04-05, 12:42
Mało sadystyczne, ale warto obejrzeć dla ładnych widoków oraz niezłej muzyki ;)


q800

2015-04-06, 19:15
trzeci41 napisał/a:

@rmx wyjechałem, i nie narzekam co prawda pracuje w wesołym miasteczku za 400 funtów tyg + mam mieszkanie opłacone więc nie jest źle na początek. no ale aby zostać pilotem już za późno ;)



Gówno, nie za późno. Odkładaj połowę, to za rok pojedziesz sobie do Pepików albo Hamburgerowa (w Polsce jak zwykle drożej i ch*jowiej, u nas za przyjemnostki płaci się extra - taki prawie podatek od luksusu, od wyjścia przed szereg i wybicia się ponad cebulę oglądającą głównie mecze z piwem w ręku) zrobisz se PPL i jeszcze parę ładnych godzin wylatasz z tego, co Ci zostanie. :)

cycek01

2015-04-07, 01:02
@q800 pie**olisz mości Panie. Wszak, po pierwsze, to Rzeszów, a tym bardziej Chełm czy Dęblin, wcale nie jest tak źle/trudno skończyć. To, że swoją drogą najpewniej skończę na kasie w tesko a to, że spełniłem dawno skrywane marzenie, to zupełnie inne rzeczy.

Po drugie - to, że podczas szkolenia radziłeś sobie co najwyżej przeciętnie wcale nie znaczy, że ktokolwiek Cię dalej komukolwiek poleci. Skoro jesteś c*pką na tyle, by nie opanować jednosilnikowego, tłokowego bydlaka znaczy, że na większe tym bardziej się nie nadajesz, a wtedy faktycznie pomóc może pay-to-fly albo ojciec pilot.

Po trzecie - skąd Wy k***a bierzecie te kwoty? 150k, 200k? Chyba od zera, z typem 738 i gałą od córki prezesa LOTu.

q800

2015-04-07, 11:10
cycek01 napisał/a:

@q800 pie**olisz mości Panie. Wszak, po pierwsze, to Rzeszów, a tym bardziej Chełm czy Dęblin, wcale nie jest tak źle/trudno skończyć. To, że swoją drogą najpewniej skończę na kasie w tesko a to, że spełniłem dawno skrywane marzenie, to zupełnie inne rzeczy.

Po drugie - to, że podczas szkolenia radziłeś sobie co najwyżej przeciętnie wcale nie znaczy, że ktokolwiek Cię dalej komukolwiek poleci. Skoro jesteś c*pką na tyle, by nie opanować jednosilnikowego, tłokowego bydlaka znaczy, że na większe tym bardziej się nie nadajesz, a wtedy faktycznie pomóc może pay-to-fly albo ojciec pilot.

Po trzecie - skąd Wy k***a bierzecie te kwoty? 150k, 200k? Chyba od zera, z typem 738 i gałą od córki prezesa LOTu.



Spokojnie Andrzeju, nie denerwuj się. Właśnie mówiłem o creme de la creme czyli o dojściu do latania w dużym lotnictwie liniowym. Na pewno w Tesco nie wylądujesz na kasie, skoro taki nieuk i obibok jak ja nie wylądował. Jakoś rok temu, już prawie, prawie mało co nie zacząłem szkolenia na PPL. Na tyle zarabiam, że w sumie mnie stać, jak zacisnę poślady (A nic innego ostatnio nie robię). Ale sobie siadłem i podliczyłem temat, wyszło, że przy dobrych wiatrach mógłbym sobie polatać potem 3-4 godziny w miesiącu i uznałem, że to lekko bez sensu... Jak będzi emnie stać na co najmniej 10-15 to wrócę do tematu.

ko...........nh

2015-04-07, 18:53
Wyobraźcie to sobie : Andreas Lubitz + Samolot + GoPro :evil:

Bartas1992PL

2015-04-08, 00:52
Mam kolegę kapitana WP, lata na Mig-29 zajebisty koleś :D