18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pamiętacie? GTA: Vice City

gryprzykawie • 2015-04-03, 21:43
Jeszcze przed premiera piątki na peceta wzięło mnie na wspominki związane z Vice City. Jak dla mnie to najlepsza odsłona GTA, klimat lat 80 jest niesamowity! A Wy jak uważacie, która część jest Waszą ulubioną? :-P


brudny

2015-04-04, 02:08
ja pie**ole. znam wiele starszych i lepszych gier. A ch*j niech idzie na główną.

XtravaganZa

2015-04-04, 05:17
gryprzykawie,
Ten materiał jest tragiczny. Żadnych ciekawostek, denne komentarze, głosik gimba, losowy gameplay, nudny sposób opowiadania i właściwie, to nie wiadomo po co skleiłeś ten filmik. GTA w pigułce jest o wiele lepiej robione.
Przyjmij te słowa krytyki, a może następny filmik będzie do czegoś podobny i wzbudzi większe zainteresowanie widzów, bo jak na razie, to dno i trzy metry mułu - a szkoda, bo temat Vice City jest naprawdę wdzięczny i masa ludzi się nim jara.
Niemniej, propsy za chęci ;-)

NafazowanyKoleś

2015-04-04, 05:21
Muzz napisał/a:

Ale mam ochotę jebnąć jakiegoś spojlera odnośnie 5 części... ale nie będę wredny, miejcie pecetowcy trochę radochy - tak jak i ja miałem... daaawno temu ;-)




Synku ostatnią częścią GTA w jaką grałem było właśnie Vice City bo byłem jeszcze leszczem i czasami miałem radochę z wypełniania pseudo-gangsterskich questów i tłuczenia paru przechodniów.

Później zacząłem jako tako myśleć i o takich gównach jak GTA V wiem tylko od użyszkodników forów.

Fajnie że miałeś radochę dawno temu, fajnie że masz teraz bo ktoś tam dostanie V na PC. Dzięki temu jednak w moich i nie tylko moich oczach po tego typu komentach pozostawiasz w pamięci obraz mentalnego gimbusa :roll:

kokroucz

2015-04-04, 05:39
postawię piwko ale raczej z sentymentu do Vice City
ta gra sprawiała że stawałem się momentami typowym nołlajfem ;)

karimata2121

2015-04-04, 07:45
staraj się nie czytać tego jak z kartki, tylko więcej luzu w wypowiedzi, bo tak spięty jakby to gadasz żeby błędu nie zrobić

gryprzykawie

2015-04-04, 08:42
XtravaganZa napisał/a:

gryprzykawie,
Ten materiał jest tragiczny. Żadnych ciekawostek, denne komentarze, głosik gimba, losowy gameplay, nudny sposób opowiadania i właściwie, to nie wiadomo po co skleiłeś ten filmik. GTA w pigułce jest o wiele lepiej robione.
Przyjmij te słowa krytyki, a może następny filmik będzie do czegoś podobny i wzbudzi większe zainteresowanie widzów, bo jak na razie, to dno i trzy metry mułu - a szkoda, bo temat Vice City jest naprawdę wdzięczny i masa ludzi się nim jara.
Niemniej, propsy za chęci


karimata2121 napisał/a:

staraj się nie czytać tego jak z kartki, tylko więcej luzu w wypowiedzi, bo tak spięty jakby to gadasz żeby błędu nie zrobić



Dzięki za konstruktywną krytykę! Taką zawsze przyjmuje na klatę i wiem na co zwrócić uwagę w przyszłości. A nie myli się ten, który nic nie robi. :)

fansubaru

2015-04-04, 08:45
Akurat przechodzę po kolei każde GTA i dosłownie wczoraj przeszedłem VC (ściąga się już SA) i szczerze powiedziawszy w tej części muzyka jest najlepsza a tak poza tym wolałem GTA III. Pełno bugów, misje proste i porozwalane bez ładu, w ch*j bugów no i mix seriali i filmów w jednej grze.

Nerd

2015-04-04, 09:29
A pamiętacie Battlefielda 3? ...
GTA SA wg mnie było zdecydowanie lepsze niż VC.

ellsworth

2015-04-04, 09:42
Facet mówi tak, jakby z kartki czytał.

jessjess

2015-04-04, 10:38
Swego czasu (w 2003) przeszedłem całą na PS2, cała fabuła, wszystkie paczki znalezione na mieście, misje poboczne, nieruchomości itp. Olałem tylko misje taksówkowe. Później powtórka z rozrywki GTA:VCS na PSP w 2007. Dla mnie GTA:VC stoi wyżej od GTA:SA. W inne GTA nie grałem, to się nie wypowiem.

Shakugan

2015-04-04, 10:52
A pamiętacie Wiedźmina 3? A nie, sorry..

Defru

2015-04-04, 11:25
@UP
Jesteś z przyszłości! Jak tam jest? Powiedz!

Shakugan

2015-04-04, 11:32
@up

Syf i bieda, cały czas bez zmian.

Przemas86

2015-04-04, 11:40
Komentator młodszy od gry, a taki wygadany....