18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jakość VW

Imie_jego_44 • 2015-04-01, 22:09
Żeby wciskać taką tandetę za cenę niezłego mieszkania to naprawdę trzeba być sadolem :mrgreen:

Chędogi_Rzułf

2015-04-01, 22:19
Oj zburzysz światopogląd co niektórych osób. Bo wiesz, u nas w Polsce utarło się, że 15-letni pastuch sprowadzony od niemca z przekręconym licznikiem to prestiż, klasa, bezawaryjność, synonim luksusu, osiągów, ekonomii :-D

CichaWoda

2015-04-01, 22:23
Ale krarkson powiedzial ze to samochod idealny i ludzie kupuja

crossdressphyxia

2015-04-01, 22:31
2:14

Gość ostrzega przed nieprzemyślanymi zakupami, bo się mogą skończyć w sądzie. (Tłumaczę z napisów pi razy oko, żeby się żaden sadol po filologii angielskiej nie przypie**olił, że jestem niewykształconym burakiem ze wsi.)

W sumie dobra rada. przed obejrzeniem filmiku nie za bardzo byłem skory do kupna Volkswagena Phaetona za 64 tysiące euro, a teraz wiem, że na pewno tego nie zrobię. I nie pie**olić mi tu, że niby mam na uwadze kwestię finansową :krejzi:

Mercury001

2015-04-01, 22:32
Panie, to jakaś chińska podróbka, nie ma takiego Volkswagena. Istnieje tylko Golf i Passat. ~ Mirek z Januszowa

Tassadar

2015-04-01, 22:54
małpaV8
Przestań Ty i przestańcie się śmiać, że Polacy się cieszą z VW. To jest przecież przykre. Gdybyśmy żyli w cywilizowanym kraju to każdy by kupił takie auto jakie by chciał, a nie takie które liczy że się nie rozpie**oli za pare KM. Dlatego że silniki TDI w pasatach uchodziły za dobre i mało awaryjne to ludzie licząc na oszczędnośc je właśnie kupują. Z biedy nie z wyboru. I to jest k***a smutne.

Chędogi_Rzułf

2015-04-01, 23:17
Tassadar, o czym Ty k***a pie**olisz? Ludzie kupują samochód z biedy? Popie**oliło? Samochód jest dobrem luksusowym, znam wiele osób których na taki luksus jak samochód nie stać. To jak wmawiać komuś, że jestem biedny bo kupuję ciuchy w Croppie a nie Nike. Bez przesady. Ktoś kogo nie stać na samochód będzie zapie**alał na piechotę. Chociaż wiem, że u nas w Polsce nawet ci, których nie stać kupują sobie samochód. Tylko po to, żeby się pokazać. A że więcej stoi niż jeździ? A że nic się nie naprawia bo nie ma kasy? Oj tam, oj tam. Najważniejsze, że wieśwagen pastuch pod łuknem staja. Synonim prestiżu i luksusu k***a :D

Kaszysz

2015-04-01, 23:32
Jak dla kogoś samochód za 6k zł jest dobrem luksusowym to chyba k***a mieszka w burkina faso. Przeliczę Ci szybko w ile przeciętna patologiczna rodzina odkłada na Passeratti z 98 roku.

Paczka szlug na głowe (z mety) 5zł
Dwie patologiczne jednostki w rodzinie = 2 x 5zł
Miesiąc palenia = 300zł
Rok palenia = 3600zł
2 lata palenia = 7200zł

tyle k***a patologie wydają na szlugi a ty mówisz, że auto za 6k to dobro luksusowe.
Luksusowy to jest mercedes CLS za 600tys złotych ale nie Pasek za 6-7k zł.

I na koniec podchwytliwe pytanie, dlaczego luksusowe auta też się pie**olą? Dlatego, że Mercedes wypuścił beczkę 3 dekady temu i prawie zbankrutował :)

koliberk

2015-04-01, 23:33
Jedno z lepszych aut jakie miałem. Po za tym tam nic nie rdzewieje, tylko sie utlenia, wszystkie panele zewnetrzne sa z aluminium.

W moim z 2007 roku, po 4 latach powychodzily pecherze przy uszczelkach szyby drzwi. W przeciagu 3 miesiecy, VW wyslal auto na malowanie wszystkich drzwi w ramach gwarancji. Jak to kiedys znowu wyjdzie, to znowu pokryja koszty naprawy.
Wiec ten kacap z filmu troche przesadza :/

papaj

2015-04-01, 23:38
dobre autko, mam w silniku 4.2 V8... zapie**ala no co...

gedackt

2015-04-02, 05:17
Pan na filmie coś pie**oli od rzeczy. Rekomenduję wejść na stronę litewskiego przedstawicielstwa VW i wysłać odpowiednie zapytanie. Nie ma takiej możliwości, żeby kupić tam nowego Phaetona w cenie ok. 65 000 euro. W Niemczech w najtańszej specyfikacji kosztuje 72 500 eurasków, a przecież pan na filmiku prezentuje egzemplarz z panelami „Edelholzdekor Klawierlack schwarz”, 18 konturowymi fotelami oraz tapicerka „Sensitiv”. Sama dopłata do tapicerki kosztuje ok. 8k euro (netto). Patrząc na to co gość ma w aucie (np. rozszerzony pakiet drewniany) to minimalny koszt takiego auta, to 100.000-110.000 euro. Auto jest składane tylko w jednym miejscu na ziemi – w manufakturze w Dreźnie, więc nawet jeśli auto miało całkowite zwolnienie z podatku, to i tak nie ma możliwości, żeby cena netto takiego pojazdu wynosiła mniej niż 75000 euro.
Poza tym, każdy PIERWSZY właściciel Phaetona sprzedanego na terenie UE otrzymuje wraz z gwarancją mobilności telefon do centrali Drezdeńskiej i tam zgłasza się wszelkie problemy z autem. Co mu zatem do łba strzeliło, żeby użerać się z litewskim przedstawicielstwem? Może po prostu wcale nie był pierwszym właścicielem tego egzemplarza, tylko kupił używany/demonstracyjny/rozliczeniowy?
To jest w cholerę niesamowite, że takie przygody zdarzają się tylko na zachód od Odry – czy to w PL, czy to na Litwie, Łotwie czy Ukrainie. Może coś jest nie tak z pracownikami ASO, którzy doglądali jego autka?

Notabene facet ma poważne zaburzenia intelektualne. Zapłacił za auto rzekomo 65000 euro. I oczekuje, że po 2 latach, 30 000 kilometrach (pomijam problem z utlenionymi progami) otrzyma za tenże egzemplarz ponad 75% wartości pierwotnej wartości… 50000 euro kosztują egzemplarze z końca 2012 roku, tylko że jest to cena zawierająca marżę dilera oraz niemieckie opodatkowanie.

Co do VW-fobów - można się śmiać ze passatów i golfów (tylko po co?), ale Phaeton to inna liga. Zapraszam do „degustacji” tego co oferuje to auto.

inquinabor

2015-04-02, 09:09
papaj napisał/a:

dobre autko, mam w silniku 4.2 V8... zapie**ala no co...


Jakim cudem całe auto Ci się zmieściło w silniku? Chyba, że wozisz się resorakiem :idzwch*j: