18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podsumowanie

DeFi37 • 2015-03-30, 22:27
Podsumowanie starych dobrych czasów ''Top Gear''. ;-)
;-)

diway

2015-03-30, 22:56
jeszcze BBC zaplacze za nimi, oj zaplacze

~Velture

2015-03-30, 23:00
Już sram tym top gear powoli. Wyj***li zjeba za bycie zjebem i nagle multum fanów się znalazło.

Ten serial przestał być śmieszny wiele lat temu - albo ja wyrosłem z tego. Jeden staruch co pie**oli ch*jowe dowc**y, jeden karzeł co udaje nastolatka i w każdym programie jaki prowadzi jest debilem (albo go udaje) i typek co zawsze udaje geniusza mówiąc to co każde polskie dziecko wie a pozostali dwaj mają z niego bekę.
Tak czy owak w tej chwili to jest tworzone na siłę a ten filmik co dałeś jest ch*jowy jak barszcz.

~Vuko

2015-03-30, 23:58
k***a w sumie już wyj***ne mam na Top Gear od paru lat ale ten filmik jakoś mnie ruszył... Może i poziom spadł ale no k***a, mimo wszystko głupim wyścigiem autobusów potrafili poprawić humor a przy tym można się było czegoś dowiedzieć.

To było COŚ. Coś co się wryło w pamięć na tyle, że nawet nie śledząc ostatnich sezonów czy całości produkcji ma się pewien sentyment. Szkoda że się rozsypało bo wątpię, żeby jakiś następca Top Gear choćby dorównał tercecie Clarkson - Hammond - May.

Daimler1916

2015-03-31, 00:04
diway napisał/a:

jeszcze BBC zaplacze za nimi, oj zaplacze



Już płaczą tylko nie chca się przyznać. Zresztą kto przy zdrowych zmysłach ucina głowe kurze znoszącą złote jajka?.

krowasc

2015-03-31, 00:30
Velture napisał/a:

ja wyrosłem z tego


Rencista jechany. Co Ci amputowali?

ACM13

2015-03-31, 12:07
co to za piosenka? :)

mlekozklasa

2015-03-31, 12:20
Wyj***li go. Za miesiąc go przywrócą i Top Gear będzie oglądało nie 130 milionów,a 200 milionów widzów. OT k***a showbiznes...a wszyscy się podniecają jak dz**ką w lateksie.

bocian87

2015-03-31, 12:47
@mlekozklasa

może tak być a może być też tak że Clarkson przejdzie do Netflix'a o czym pojawiają się plotki.
Hammond i May powiedzieli chyba, że nie będą prowadzić Top Gear bez Clarksona więc w Netflixie musieli by być skończonymi kretynami by nie odezwać się do Hammonda i Maya żeby ich ściągnąć i mieć u siebie całą trójkę ;)

Goger

2015-03-31, 13:02
Raz w życiu udało mi się dostać do programu, stałem w tłumie, w przerwach od nagrywania widać było że Klakson jest spoko kolesiem, rozmawiał z fanami, dawał autografy itp. moim zdaniem cała ta sytuacja jest akcją reklamową - przyjmą go za jakiś czas.

Mistrzu_

2015-03-31, 13:39
hahah ja pie**ole jeszcze zróbcie z tego żałobę narodową , przeróbcie filmiki na czarno z podkładem requiem for a dream albo darude sandstorm .
Przecież są w ch*j lepsze programy motoryzacyjne , choćby pierwszy lepszy na TVN turbo ...

robson321

2015-03-31, 13:41
zajebisty program miejmy nadzieje że się opamiętają i znów zaczną go dalej kręcić :/

okap121

2015-03-31, 13:47
nosz k***a mać zrobili z tego temat jakby sie koniec świata zbliżał a pewnie ch*j jeden z drugim żadnego odcinka nie obejrzeli i płaczą nagle za starym zjebem