18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obama czyta tweety o sobie

Trybson • 2015-03-13, 15:41
Co myślą Hamerykanie o swoim przywódcy:


Cały_Idiota

2015-03-14, 07:31
metzvg napisał/a:

@caly internet ty glupi debilu...



W porównaniu do ciebie to jestem Himalajami inteligencji, wiedzy i taktu. Wszedłem na twój profil i widzę, żeś troglodyta zaczynającym wpisy od obrażania rozmówców.





metzvg napisał/a:


to usa, ue i nato prą do wojny



A to w takim razie co robi Putin i Rosja napadając na inny kraj?





metzvg napisał/a:


kto zaklocil porzadek separaptysci? czy majdanowcy?



Separatyści to są obce wojska które prowadzą wojnę hybrydową z państwem Ukraina, a majdanowcy to ludzie demonstrujący przeciwko ówczesnej władzy w Kijowie. Majdanowcy zabili niewiele osób, a separatyści wymordowali setki, używają ludności cywilnej jako żywych tarcz ukrywając grady między blokami mieszkalnymi i nie liczą się z niczym. Nawet Polsce te sk***ysyny groziły.





metzvg napisał/a:

Rosja jest zmuszona do obrony(zagrozony pies kąsa).



Obrony własnej strefy wpływów poprzez atak na państwo, które chce samo o sobie stanowić...





metzvg napisał/a:

Napisz, że nie to twoja siostra znow zdradzi cie z twoim ojcem.



Słoma ci chłopaczku z butów wyszła. Schowaj ją szybciutko. :lol:

Halibut

2015-03-14, 10:22
Cały_Internet napisał/a:


Gdyby gość został prezydentem zamiast Obamy to na 100% nie byłoby ataku Rosji na Ukrainę



Właśnie się dowiedzieliśmy, że Rosja zaatakowała Ukrainę. Ciekawe... Może warto to powiedzieć Ukraińcom?

Gilznosa

2015-03-14, 10:39
Czy to PR czy nie - wali mnie to. Fakt faktem, że przyjemnie uśmiechnąć się widząc gościa z dystansem do siebie i swojej poważnej roli jaką odgrywa. U nas to tylko krzyżem w kościele i na audiencji u Papieża w Watykanie.....

Cały_Idiota

2015-03-14, 11:44
Halibut napisał/a:



Właśnie się dowiedzieliśmy, że Rosja zaatakowała Ukrainę. Ciekawe... Może warto to powiedzieć Ukraińcom?



Wojna której według ciebie nie ma:

Bluedraenei

2015-03-14, 15:22
Nie wiem czy ktos to pisal ale u nas PR prezydenta to "dawaj szogunie" czy coś takiego :D

Halibut

2015-03-14, 16:04
Cały_Internet napisał/a:


Wojna której według ciebie nie ma:



Nie jesteś zbyt bystry, prawda?
Nigdzie nie napisałem, że wojny nie ma. Po prostu leje z oszołomów jak ty, którzy twierdzą, że Rosja zaatakowała Ukrainę.

Cały_Idiota

2015-03-14, 17:03
Przeanalizujmy zatem twoje wypiociny.

Wpis pierwszy.


Halibut napisał/a:


Właśnie się dowiedzieliśmy, że Rosja zaatakowała Ukrainę. Ciekawe... Może warto to powiedzieć Ukraińcom?



Sarkazmem próbujesz rozmydlić ten konflikt. Trywializujesz fakt napaści Rosji na Ukrainę.



Wpis drugi.

Halibut napisał/a:



Nie jesteś zbyt bystry, prawda?
Nigdzie nie napisałem, że wojny nie ma. Po prostu leje z oszołomów jak ty, którzy twierdzą, że Rosja zaatakowała Ukrainę.





Halibut napisał/a:


Nigdzie nie napisałem, że wojny nie ma.




Może nie napisałeś wprost, ale to właśnie zasugerowałeś i sugerujesz po raz wtóry, nazywając mnie oszołomem kiedy piszę o wojnie rosyjsko-ukraińskiej:


Halibut napisał/a:


Po prostu leje z oszołomów jak ty, którzy twierdzą, że Rosja zaatakowała Ukrainę.




Gubisz się w zeznaniach, panie kolego. 8-)

Halibut

2015-03-14, 18:25
Cały_Internet napisał/a:


Gubisz się w zeznaniach, panie kolego. 8-)



Nowy wymiar trollizmu?

Rosja NIE zaatakowała Ukrainy i tyle.
Tak samo Polska NIE zaatakowała Niemiec ani podczas powstań śląskich ani wielkopolskich.

Cały_Idiota

2015-03-14, 20:21
Halibut napisał/a:


Rosja NIE zaatakowała Ukrainy i tyle.



Zaatakowała.
Przerzuca przez granicę tysiące żołnierzy i ciężki sprzęt ofensywny oraz zdołała rozbić armię ukraińską. Na Ukrainie nawet rosyjscy generałowie walczyli, a ty mi piszesz, że nie było żadnej napaści. :facepalm:





Halibut napisał/a:

Tak samo Polska NIE zaatakowała Niemiec ani podczas powstań śląskich ani wielkopolskich.



Na Ukrainie nie ma powstania rosyjskojęzycznej mniejszości - owa mniejszość, która chciałaby przyłączenia do Rosji, stanowiła jedynie pretekst dla Putina do zbrojnej interwencji na terenie niepodległego państwa. Takie są fakty.

Halibut

2015-03-14, 21:13
Cały_Internet napisał/a:



Zaatakowała.
Przerzuca przez granicę tysiące żołnierzy i ciężki sprzęt ofensywny oraz zdołała rozbić armię ukraińską. Na Ukrainie nawet rosyjscy generałowie walczyli, a ty mi piszesz, że nie było żadnej napaści. :facepalm:



Polska też zaatakowała Niemcy. Przerzucała przez granicę tysiące żołnierzy oraz zdołała rozbić armię niemiecką. W Niemczech nawet polscy generałowie walczyli. Nic więc dziwnego, że później Hitler nas zaatakował skoro dokonaliśmy napaści na Niemcy.

Cały_Internet napisał/a:


Na Ukrainie nie ma powstania rosyjskojęzycznej mniejszości - owa mniejszość, która chciałaby przyłączenia do Rosji, stanowiła jedynie pretekst dla Putina do zbrojnej interwencji na terenie niepodległego państwa. Takie są fakty.



W Niemczech nie było powstania polskojęzycznej mniejszości - owa mniejszość, która chciała przyłączenia do Polski stanowiła jedynie pretekst dla Piłsudskiego do zbrojnej interwejcji na terenie niepodległego państwa. Takie są fakty.

Brawo za trollizm :lol: