18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tokijskie ulice po zmroku.

Ciasny • 2015-02-28, 20:04
Filmik ma średnio dokumentalny charakter, bez zbędnego pie**olenia możemy przenieść się na japońskie ulice wraz z członkami różnych grup.
Montaż na prawdę imponujący, świetna jakość i muzyka. Polecam!


Polnischefuhrer

2015-03-01, 11:58
Chyba wiocha-drift. Zawsze myślałem ,że japońce nie robią blig-blingów ,giga spojlerów i innych wioch ,ale jednak się przeliczyłem :-/

jezyk

2015-03-01, 12:24
Ja pie**ole jak można zamontować żyrandol w aucie? Japońskie poczucie estetyki mnie zadziwia.

szefooo

2015-03-01, 12:40
U japońców proporczyki w lambo u nas brak przyczepności i palenie opon jak u bezdomnych na kwadracie. U niemców rdza na całym aucie. Ja k***a nie ogarniam. Jakoś wole sprawne auto wyglądające jak z fabryki z full wyposażeniem niż robienie z siebie idioty na każdych światłach.

PiVoR

2015-03-01, 12:51
Zadziwiajace jest jak w jednym miejscu na swiecie ludzie jezdza tuningowanymi lambo a w innym (u nas) srednia wieku samochodu to 15lat..

wich3r

2015-03-01, 13:34
A ja mam dylemat czy wymienić klocki czy wydech bo się sypie...

zeto88

2015-03-01, 15:29
pie**olicie, że tam jest aż taki dobrobyt. Wiadomo, jest dużo lepiej niż u nas ale nie każdego stać na Lambo. Wpiszcie sobie nazwiska tych ludzi, całe to Bosozuku a dowiecie się trochę co i jak.

qqwer123

2015-03-01, 15:47
No k***a fajne jest lekkie podpicowanie np. te światła pod autem są fajne ale niektórzy już przegięli pałe i ch*jowo wygląda

LubiePlacki84

2015-03-01, 20:41
Czym tu sie jarać kitajcami którzy prowadzą zwieśniaczone auta?

jednoręki-ujeżdżacz

2015-03-01, 21:33
@up- ci wszyscy od wieś-tuningu i niejaraniem się bogaczami: pie**olicie :)
Kraj bogaty, ludzie mają w ch*j hajsu ale nie wykorzystują tego żeby "się pokazać" tylko rozwijają swoje zajawki. Nie robią jak pie**olone murzyny "blink, blink" a w kieszeni obgryzione udko kurczaka sprzed dwóch dni dojadają (no nie licząc tych co naprawdę mają kasę). Japonia jest intelektualnie bardziej rozwiniętym krajem- społeczeństwem niż zdecydowana większość na świecie, tam ludzie robią coś bo mają swoje wizje a nie chcą tworzyć pie**olone projekcje dla widowiska naokoło nich. A czy to jest z gustem lub nie to już kwestia indywidualna. Mi osobiście też się wiele rzeczy nie podoba ale nie jestem wyrocznią żeby cokolwiek osądzać. Browar dla kitajców bo mają łby na karku dzięki czemu są bogatym społeczeństwem.

RakMozgu

2015-03-02, 11:39
Przecież to wszystko to właśnie bling bling, czym to się niby różni od samochodu zj***nego przez murzyna?
Jeden da 30' felgi drugi najebie lampek z choinki na cały samochód, jaka jest różnica w tym?

Pajoresko

2015-03-02, 22:18
szefooo napisał/a:

Jakoś wole sprawne auto wyglądające jak z fabryki z full wyposażeniem niż robienie z siebie idioty na każdych światłach.



Mówisz o swoim golfie III 1.9tdi wersja Bon Jovi? ;d