18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tylko ona się cieszy gdy leje drugi tydzień z rzędu

Nawrotka • 2015-02-27, 16:09
Człowiek, który całe życie naprawia parasole


dumad

2015-02-27, 16:53
łojojojjjj! na harda z tym! :D

Tomikchomik1

2015-02-27, 17:12
W dzisiejszych czasach warto się uczyć ginących zawodów, bo są ludzie którzy sporo płacą za takie rzeczy, szczególnie recznie robione czy coś. Bo wiadomym jest, po ch*j kupować chińskie gówno, które szybko się rozleci, lepiej kupić coś porządniejszego.

maveric666

2015-02-27, 18:05
jak parasolnik jak to baba

cys23

2015-02-27, 19:29
Kobieta to nie czlowiek

krz2

2015-02-27, 19:32
Dziadek kiedyś mi opowiadał jak to ponoć za normalnych czasów jak chciałeś kupić chleb to szedłeś do piekarza i specjalnie dla ciebie piekł na drugi dzień duży chleb który starczał na tydzień i był miękki i bez tych konserwantów. Albo jak chciałeś garnitur to szedłeś i cie mierzyli wszędzie i szyli go potem lub gdy chciałeś kupić dziecku zabawkę to szedłeś do stolarza, któremu wystarczyło że dałeś w zamian jakieś artykuły spożywcze albo zapłaciłeś to w chwili wolnej wyskrobał jakąś zabaweczkę dla dziecka. A jak chciałeś jakieś zwierzątko kupić to nikt się nie przyczepiał, kupiłeś i stawałeś się jego panem i państwo się nie wtrącało a w sklepach nie było chińskich gówien i nikt nie interesował się co robisz w wolnych chwilach, ile zarabiasz albo jakie masz poglądy. Szkoda że ludzkość nigdy nie powróci do takiego stanu...

btw. doceniam takich ludzi jak ta pani z filmiku że zajmuje się taką pracą, widać że robi to z pasji i ludzie to właśnie cenią. Piwerko!

sylwusiex

2015-02-27, 22:58
Dziś na palcach jednej ręki policzysz ludzi którzy potrafią coś wytworzyć albo naprawić. Wszystko robi dla nas chińczyk i złotówki tonami uciekają do państwa środka. Zegarmistrz ? Szewc ? Zecer ? W mediach spuszczają się na temat ginących gatunków jakiś ślimaków przy autostradzie, a o zidiociałej kulturze która depcze dorobek pokoleń nie wspomina nikt.

pinkie222

2015-02-28, 00:07
No to mamy na Sadisticu kącik naprawiaczy parasoli. Tak trzymać.

marcosmark

2015-02-28, 00:43
krew i przemoc i śmierć ....

... tego właśnie na tym filmiku brakuje....

... jak i na całej głównej

SzymoN69

2015-02-28, 01:44
prawie 2 w nocy, a ja oglądam jak stara kobita nawija o parasolkach...

Baphomet

2015-02-28, 01:59
krz2 napisał/a:

Dziadek kiedyś mi opowiadał jak to ponoć za normalnych czasów jak chciałeś kupić chleb to szedłeś do piekarza i specjalnie dla ciebie piekł na drugi dzień duży chleb który starczał na tydzień i był miękki i bez tych konserwantów. Albo jak chciałeś garnitur to szedłeś i cie mierzyli wszędzie i szyli go potem lub gdy chciałeś kupić dziecku zabawkę to szedłeś do stolarza, któremu wystarczyło że dałeś w zamian jakieś artykuły spożywcze albo zapłaciłeś to w chwili wolnej wyskrobał jakąś zabaweczkę dla dziecka. A jak chciałeś jakieś zwierzątko kupić to nikt się nie przyczepiał, kupiłeś i stawałeś się jego panem i państwo się nie wtrącało a w sklepach nie było chińskich gówien i nikt nie interesował się co robisz w wolnych chwilach, ile zarabiasz albo jakie masz poglądy. Szkoda że ludzkość nigdy nie powróci do takiego stanu...

btw. doceniam takich ludzi jak ta pani z filmiku że zajmuje się taką pracą, widać że robi to z pasji i ludzie to właśnie cenią. Piwerko!



Właśnie mam dla Ciebie dobrą wiadomość, coraz więcej takich ludzi jest poszukiwanych, wraca moda na domowe jedzenie, na produkty rzemieślnicze, na dobre piwo, fryzjerów od brody itd... może jeszcze nie we wszystkich miastach, ale zdecydowanie część z tych zawodów przeżywa swoją drugą młodość.

276900

2015-02-28, 02:26
Na sadisic z tym? serio? czlowiek ktory cale zycie naprawia parasole ???wtf

Kuj0n

2015-02-28, 02:47
człowiek z pasją, ma prace chociaz naprawia dziurawe parasole zarabia krocie ale ciągle to robi ! wiadomo ze zyski są znikome ALE !

HiSpect

2015-02-28, 05:54
Za gnoja mieszkałem blok obok.

Diego32

2015-02-28, 07:34
3:29 UKRYTY PRZEKAZ

ch*j w dupę lewactwu