18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

I'm a Russian Occupant.

Rahmes • 2015-02-27, 14:44
Wojna z" kapitalistyczno-obszarniczą Polską"? :mrgreen:


pedoen

2015-02-27, 14:51
co to jest?

iamthelaw

2015-02-27, 15:08
Ciekawie zrobiony film. Propagandy to moglibyśmy się od nich uczyć.

maveric666

2015-02-27, 15:40
ch*ja wbijam w ruskiego okupanta

Ptoon

2015-02-27, 16:07
Cóż... czego by ten zj***ny rząd nie robił, żeby pomniejszyć znaczenie Polski na arenie międzynarodowej, to oni i tak stawiają nas w jednym szeregu, z Francuzami i Niemcami, jako reprezentantów zachodu. Jakoś Mongołów, których Rosja była suką przez 100 lat nie wymienili. Moja wewnętrzna polskość czuje się połechtana. Z drugiej strony to pięknie pokazuje, jak zupełnie nieskuteczna jest nasza polityka międzynarodowa i jak bardzo Rosjanie mają ją w dupie. Polskim politykom się wydaje, że gesty, słowa, umowy na gaz i sankcje mają jakieś znaczenie, że Putinem można manipulować, a polityka może być oparta tylko na reakcjach. Ostatnio Schetyna coś pie**olnął o Ukraińcach wyzwalających Auschwitz i było tyle komentarzy, że Rosja zareaguje tak, śmak czy owak. Prawda jest taka, że Putin ma plan i jak będzie chciał z Polski zrobić największego, straszliwego wroga Rosji to i tak zrobi, a nasi politykierzy mogą mu obciągnąć.

Camelk

2015-02-27, 17:11
Nie ma się co podniecać - to nie jest materiał oficjalnej propagandy, raczej strona radykalnych, antyzachodnich przygłupów, którzy tworzą sobie takie filmiki i rozpowszechniają w raczej wąskim kręgu totalnych pojebów. Widziałem ostatnio ich inny filmik na temat rosyjskiego ośrodka badawczego pod Moskwą, który ma się zajmować tworzeniem specjalnych płynów chroniących Rosjan przed zsyłanymi przez Amerykę falami zaraźliwej depresji (która ma zamienić rosyjski naród w zombie) i skutkami dziur w powłoce ozonowej (które wypalają oczywiście Amerykanie za pomocą satelilt). Także - stan ostro krytyczny, ale i my przecież takich oszołomów schowanych po Gazetach Polskich mamy i też się kochają w teoriach spiskowych.

Dymekx

2015-02-27, 17:38
Zachód zdominowały cioty i fanatycy tolerancji... aleeee jakoś zawsze było tak, że od tej "wspaniałej" Rosji wszyscy uciekali. Jedni nad murem drudzy pod byle od tego ich "dobrobytu" uciec. Prosta propaganda "na Litwie/Łotwie i Estonii powstawały miasta z fabrykami" ale żadnego porównania jak wyglądał w ten czas rozwój na zachodzie :D .