18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Enduro- moja zajawka

MAteo87 • 2015-02-25, 21:51
Zajawka moja i kolegi czyli enduro. Może się wam spodoba, według mnie fajna sprawa. Można się wyszaleć i odstresować, no chyba ze goni Cię leśniczy :lol:

PS. Na motor zarobiłem sam na wakacjach.

raper900

2015-02-25, 21:54
Ty uważaj na tego leśniczego, bo zapewne niedługo linki zacznie wywieszać między drzewami.

Gharotief

2015-02-25, 22:27
Niech po torach jezdza, albo prywatnym terenie, a nie niszczyc przyrode, zagluszac spokoj, ploszyc zwierzyne, niszczyc sciolke, na samochod nie stac to p*zdzika kupuje, szczeniak.

Takie katostwo trawi ten kraj, a bo ja moge, a bo mam, a bo lasy kazdego. Co za patolnia.

doopa

2015-02-25, 22:42
"na wakacjach" za granicą oczywiście?

zuczek33

2015-02-25, 22:44
Gharotief napisał/a:

na samochod nie stac to p*zdzika kupuje, szczeniak.



Podejrzewam ze ten p*zdzik jest droższy od Twojego złoma którym sie na codzien poruszasz.


Gharotief napisał/a:

bo ja moge, a bo mam, a bo lasy kazdego



Bo moge, mam i do tego lasy każdego.

Zainwestuj w maść na ból rowa.

Gharotief

2015-02-25, 22:52
Na codzien jezdze dobrym samochodem wartym wiecej niz pastuchy i golfy januszy i bmw. Mam niezawodny samochod ktory cenie i ktorego sie nie pozbede.

zuczek33 wykryty gimbusik, niewychowany troll, prawdopodobnie katol.

MAteo87

2015-02-25, 23:18
Up
Niezły masz ból dupy, po torach nie jeżdżę bo najbliższy jest położony 60km od mojej miejscowości.

Jeszcze jedno podejrzewam ze ty bardziej niszczysz przyrodę jeżdżąc swoją super bryka i zatruwając powietrze niż ja jeżdżąc po lesie (ps na co dzień poruszam się autobusem, tak nie stać mnie na auto bo kupiłem motor nie każdy ma tyle hajsu co ty )

A i wnioskując po Twoim komentarzu to albo jesteś gimbusem i nie słyszałeś o czymś takim jak ortografia, albo jesteś jakimś nieudacznikiem, który nie uczył się w szkole i nic nie osiągnął i masz teraz ból dupy o coś czego nie masz.

~Vuko

2015-02-25, 23:21
MAteo87 mam nadzieję, że chociaż w jednej kwestii zachowałeś się jak człowiek i wyraziłeś zgodę na pobranie Twoich organów do transplantacji. Jak zginiesz to ucierpi tylko szyja i głowa, szkoda żeby reszta się zmarnowała zwłaszcza że tyle ludzi czeka w kolejkach.