18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rowerowa wyprawa wzdłuż Dunaju

diaboliqer • 2015-02-21, 19:12
W minione wakacje przejechaliśmy ekipą na rowerach dunajską trasę rowerową. Przedstawiam kwintesencję naszych przygód :)

MaczoJuh

2015-02-22, 00:18
jak z kumple pijecie piwko to tez jebie to gejoza? k***a... ludzie... jak kobitki ida razem 'na sranie' - to lesby?
Chopaki sie fajne bawia, szkoda,ze inni musza ciezko zapie**alac ;./

exdeath

2015-02-22, 00:18
Jak rozwiązaliscie sprawe peknietego widelca (11 min) :) ?

diaboliqer

2015-02-22, 01:24
Mad666 napisał/a:

rozumiem że pedałowaliście cały czas



Rozumiem, że na lekcje języka polskiego nie uczęszczałeś? Tak - non stop pedałowaliśmy.

exdeath napisał/a:

Jak rozwiązaliscie sprawe peknietego widelca (11 min) :) ?



Rower był w stanie jeżdzić, mieliśmy tylko 30 km do Budapesztu i daliśmy radę dojechać. Tam kontuzjowany rower wracał do kraju już :)

Rax napisał/a:

tak tak tak zajebiscie wiem, sam troszke zjezdzilem europe autostopem...

ale wieje gejozą od pierwszego klapsa, w ktorym gibacie sie jak po kwasie...

i ta 'buńczuczna pogoda' :D



Leczysz tu jakieś kompleksy tą gejozą? Jeśli tylko to wyniosłeś z tego filmiku to trochę słabo.

tihomax napisał/a:

czemu rowery zapakowane pod koniec?



W filmiku było powiedziane. W Rumunii nie pozwolili nam przewozić rowerów w pociągu i musieliśmy nadać je jako bagaż. Musieliśmy rozkminić w pół dnia folię, kartony i rozłożenie rowerów, ale daliśmy radę.

Prothory napisał/a:

Ile wyszło wam finansowo za jedzenie i ogólnie podróż? Nie pytam tutaj o koszta sprzętu, tylko samego przeżycia na trasie.



Koszt noclegów, jedzenia, wody i pociągów w obie strony w naszym przypadku to około 3500 zł. Dobił nas trochę powrót do Polski, okazał się dużo droższy niż przypuszczaliśmy (prawie 1/4 całości wydatków). Jedzenia też szło sporo, a na początku trasy nei było aż tak tanio :)

eterhal napisał/a:

Dokładam się do pytania Prothory'ego, oraz dodam od siebie : jak wyglądają przygotowania pod kontem fizycznym do takiej wyprawy?



Zdrowy, sportowy styl życia na codzień, siłownia, rowerki spiningowe no i rower kilka dni w tygodniu. U nas nie wszyscy jednak aż tak mocno trenowali. Mimo, że dla niektórych to nie jakieś wielkie wyzwanie to dużo ważniejsza jest tu głowa niż siła mięśni.

eterhal

2015-02-22, 01:30
Dzięki za szybką odpowiedź :-> podziwiam takie akcje, i sam mam nadzieję, że kiedyś wybiorę się w podobną wyprawę. Zimne piwko dla was ;-)

madafaka77

2015-02-22, 02:22
pedalungi... popedalowaly i mialy ucieh jak bez siodelka

icek Berg

2015-02-22, 08:15
Nie oglądałem, daję piwko za tą akcje.

ellsworth

2015-02-22, 09:15
Całkiem sympatyczny wyjaz.

ninji

2015-02-22, 10:41
Bianchi na scianie 8-) ... szacun

PeeWuu24

2015-02-22, 11:10
myślałem, że będzie nuda, ale jednak fajny filmik ;)

kydeM

2015-02-22, 11:40
Zakończyli w Rumunii? Nic dziwnego pewnie rowery im zaj***li :D

Mario77

2015-02-22, 11:44
Szacunek za pomysł, inicjatywę i realizację ! Tylko Polak potrafi !

tranzystor

2015-02-22, 11:57
diaboliqer napisał/a:

W minione wakacje przejechaliśmy ekipą na rowerach dunajską trasę rowerową. Przedstawiam kwintesencję naszych przygód :)




No k***a mać! Albo zj***ne węże, pająki i tępe psy, albo banda pedałów jarających się rowerami. Kiedy w końcu niektórzy tutaj zrozumieją, że jak mają jakieś hobby, lub czymś się jarają, to nie znaczy, że wszyscy się tym będą jarać i jest to ciekawe.

DickSet

2015-02-22, 12:00
Z miłą chęcią też bym się wybrał na taką wyprawę bo rower to moje życie. Jedyne co mnie hamuje to brak osób do jazdy na długie dystanse... A moim marzeniem jest pojechać z rowerem pociągiem w góry i przyjechać nim z powrotem nad morze :)

Nihilus89

2015-02-22, 12:08
tranzystor napisał/a:



No k***a mać! Albo zj***ne węże, pająki i tępe psy, albo banda pedałów jarających się rowerami. Kiedy w końcu niektórzy tutaj zrozumieją, że jak mają jakieś hobby, lub czymś się jarają, to nie znaczy, że wszyscy się tym będą jarać i jest to ciekawe.



Mój detektor frustratów oszalał jak to przeczytałem. Nie podoba się? Scrolluj dalej. I mimo, że film nie pasuje zbyt do idei portalu to jak jest to wartościowy materiał to przymknę oko i chętnie obejrzę. Sadistic to jedyny portal jaki przeglądam i gdyby były same materiały z wypadków, bójek itd. to trochę słabo.