18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Carmageddon'owe walentynki

nyja • 2015-02-14, 18:44
Dzisiejszy dzień to jak nie mordy Grey'a, to zakochani... A dziś wyszła beta, chyba najlepszej samochodówki :D

Gra mimo, że w fazie produkcji to już ma klimat "jedynki". Do gry też dodano kilka nowych trybów:
- klasyczna carma czyli, aby wygrać należy zniszczyć przeciwników lub przejechać pewną liczę przechodniów lub dojechać pierwszemu do mety
- death race- klasyczny wyścig- boty nie walczą, a starają się dojechać do mety przed graczem
- pojawianie się checkpointów w losowych miejscach- kto zbierze wszystkie to wygra
- przejechanie wylosowanych przechodniów

Grafika jest lepsza niż na filmiku.

drektor

2015-02-15, 18:46
Najlepsza samochodówka? Żartujesz sobie czy sie nie znasz? Najlepsza to może być Project Cars. Carmagedon to co najwyzej arcade dla ludzi poslugujacymi sie tylko strzalkami

Wulf

2015-02-15, 18:48
1 miała ten swój mroczny lekko mad maksowy post-apokaliptyczny klimat...Jestem ciekaw czy uda im się odtworzyć to w tej część, 2 i tdr już tego nie miały...

ellsworth

2015-02-15, 18:50
Carmageddon to jedyne wyścigi w jakie lubiłem grać. Tego też pewnie przetestuję, ale na pewno nie wcześniej jak to zoptymalizują porządnie, bo takie wymagania to jakieś kosmiczne nieporozumienie!

LI...........ER

2015-02-15, 19:07
@drektor

Project Cars to też arcade lub słaby symulator, jak kto woli.

Ver0

2015-02-15, 19:14
A ja uważam, że będzie to crap. Rynek już "nie potrzebuje" takich produkcji. Ile to już było wskrzeszania starych tytułów które miały być zaspokojeniem "głodu gracza" dla tamtego pokolenia. Finalnie wychodziła słaba produkcja która nikogo nie zainteresowała oceny były poniżej przeciętnej.

To takie po prostu przypomnienie sobie tamtych lat na koniec będzie tylko frustracja, że jednak "to nie to co kiedyś".

P(r)OLAND

2015-02-15, 19:39
Dajta na pw link, do dzialajacego torrenta :)

gimi84pl

2015-02-15, 21:25
Ten trailer wygląda słabiej od Carmageddon 2, a najlepsza ścigałki to Burnout 3 Takedown oraz Burnout Revenge; po nich wszystko inne jest jakieś zbyt wolne

2b3

2015-02-15, 21:35
Robią sobie piękne jaja 25 Eurosów (za taki crap)za odświeżenie gry z 1997 .
Po 2 zaraz będzie cenzura w stanach że to "Brutalna" gra :D .
Po 3 dlc :D nowe mapy :D
Po 4 sprzet potrzebny do tego zapewne to okroją dla płynnosci


Aż sobie przypomnę o Carmageddon 2: Carpocalypse Now(1998) to łezka w oku się kręci :D Spędzone Tygodnie nad tym Przecudnym Tytułem

https://www.youtube.com/watch?v=Fh5GUtwioQI

SharpSe

2015-02-15, 23:33
Widzałem. Gierkra z lat moich młodości ale powiedzmy sobie szczerze że w Gta można robić takie akcje że


carmagedon to sie umywa.

goniec94

2015-02-16, 00:59
Ciekawe czy jak wypuszczę na steam sam kod gry z podpisem "wczesny dostęp" za 25e to ciekawe czy ludzie będą to kupować...

ssijkule

2015-02-17, 11:26
Ja pie**ole. Można rozpie**olić grubasa, zakonnice i ch*j wie co jeszcze, ale dlaczego nie widać żadnego pie**olonego allahowego popaprańca? Jak ktoś znajdzie jakiegoś na filmiku, to kupuję w ciemno :D