18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezdomny mówi co uważa na temat dobroczyńców z Youtube

przemson555 • 2015-02-12, 12:28
Bezdomny w ramach "eksperymentu socjalnego" dostaje od youtubowego dobroczyńcy pizze i 100 dolców. Jednak ten zauważa, że jest nagrywany i mówi kilka słów prawdy o ich "pomocy".


http://www.dailymotion.com/video/x2gum8t_experience-sociale-se-deroule-mal-pizza-sdf_news


Dla umiejących angielski inaczej:
-Nagrywasz mnie białasie
-(Zesrałem się i nic nie mówię)
-Widzę mikrofon, robisz to dlatego, żeby zarobić hajs. Jak się będziesz czuć kiedy wrócisz do domu, a ja nadal tu będę. Nie obchodzi cię to bo zarobisz na tym hajs. Chcesz mi pomóc ?! Pomożesz mi znaleźć prace ?! Nie bo masz na mnie wyj***ne !

IzaSlodka

2015-02-12, 12:31
Na bezdomnego to on nie wygląda. Ustawka.

Snaku

2015-02-12, 12:31
a mógł wybrać białego

rzeszu7

2015-02-12, 12:55
Bezdomny a ma bialutkie ładniutkie zęby, stawiam że to FAKE!

KoniecZartow

2015-02-12, 13:04
ch*j z tym, że ustawka. Właśnie tak postrzegam te wszystkie mało śmieszne filmiki. Dobrze, że ktoś pokazał, jak to naprawdę wygląda. Ale idioci dalej będą uważać tych biednych jewtuberków, co to zaczepiają i wk***iają ludzi za dobroczyńców. Wyda stówkę, a zarobi na filmie 100x więcej.

cys23

2015-02-12, 13:05
fejk czy nie fejk, prawde głosi

Grzegorz.C

2015-02-12, 13:30
Nawet jeśli fake to tłumaczy co prawda łopatologicznie mechanizm z którego mało która emocjonalna owieczka zdaje sobie sprawę. Autorze paradoksalnie bardzo dobrym krokiem jest przetłumaczenie dialogu. Im więcej osób zrozumie tym lepiej. Może nic to nie zmieni ale chociaż p*zdeczki będą miały zdz**ko :D

hubi96

2015-02-12, 15:35
Czarny nie bierze kasy? Nie wcale nie jest to fake...

mordarca123

2015-02-12, 15:45
I to jest piekne :D
Czarny nie zjadł nie dostał kasy. A biały i tak zarobił na Video :D

yasuu

2015-02-12, 15:52
a gościu dzięki niemu zarobi jeszcze więcej na tym filmiku ; )

NWC

2015-02-12, 15:54
Ja pie**ole, co za różnica czy zarobi, za darmo nic nigdy nie ma, Wardega też zarobił ale rozdał biednym ciuchy i jedzenie, lepiej jak tak dają niż w ogóle, oczywiście jeśli ktoś w ogóle jest potrzebujący, a nie że zaraz przepije. Ja dawałem ale już nie daję, jak podejdzie dziecko, to dam lub coś kupię, a taki `bezdomny` - nie zawsze jest bezdomny i jak nie bedzie pił to może iść gdzieś, gdzie mu pomogą. U mnie pod jedną z biedronek stoi takich 2 co się proszą, a z dotykowymi telefonami latają.

brudny

2015-02-12, 15:56
Nie wiem co gorsze ten bezdomny śmieć czy gość z pizzą

rjinswand

2015-02-12, 15:59
A moim zdaniem gościu pie**oli jak potłuczony. Pomijając oczywiście to, że 95% takich akcji to fejki (łącznie z tą). Jak ktoś pomaga drugiej osobie, to chyba dobrze robi. A z jakiego powodu to zrobił, to niech on sam się o to martwi. Bambo powinien mieć wyj***ne, czy gość robi to żeby lepiej się poczuć, nabić wyświetlenia, dostać lajki, dowartościować się, pójść do nieba, podładować pasek karmy czy z autentycznej dobroci serca. Dostaje coś za darmo i jeszcze z pyskiem wyskakuje...

Zieniu7

2015-02-12, 16:03
bardziej fejk niz ta reszta

Eftar

2015-02-12, 16:07
rjinswand napisał/a:

A moim zdaniem gościu pie**oli jak potłuczony. Pomijając oczywiście to, że 95% takich akcji to fejki (łącznie z tą). Jak ktoś pomaga drugiej osobie, to chyba dobrze robi. A z jakiego powodu to zrobił, to niech on sam się o to martwi. Bambo powinien mieć wyj***ne, czy gość robi to żeby lepiej się poczuć, nabić wyświetlenia, dostać lajki, dowartościować się, pójść do nieba, podładować pasek karmy czy z autentycznej dobroci serca. Dostaje coś za darmo i jeszcze z pyskiem wyskakuje...


Prawdziwa pomoc charytatywna nie potrzebuje rozgłosu. Więc nie pie**olcie, że lepszy jest taki sposób pomagania niż żaden. On nie dostaje niczego za darmo... On dostaje to za swoją sytuacje, w której znalazł się z różnych powodów, by ten pseudo dobroczyńca mógł zarobić. Charytatywność jak i pomaganie nie polega na takim działaniu...