18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

oj te dziki

el...........wy • 2015-02-11, 16:17
Państwo polskie powinno się jak najszybciej rozprawić z tym problemem.


McMenel

2015-02-11, 18:40
Ekhm chciałbym zauważyć iż w cywilizowanych krajach wynaleziono metody radzenia sobie w takich przypadkach. Nazywa się toto ogrodzenie pod napięciem. Dzik podchodzi dotyka ogrodzenia i robi kwik kwik i sp***ala. Lecz polski rolnik ma w dupie swoją inwestycje kiedy może domagać się odszkodowania i nic nie robić.

warka

2015-02-11, 18:41
ozarimielin napisał/a:

k***a debile, kto im bronił się ubezpieczyć. poza tym z tego co wiem to każdy mógł się ubiegać o rekompensatę ale mało kto to zrobił bo trzeba było pismo jakieś napisać


k***a-debil.
Od szkód łowieckich nie ma ubezpieczenia !!!

kalium

2015-02-11, 18:42
Przestańcie pie**olić jak nie wiecie o czym mowa. k***a, takie odszkodowania jak za szkody łowieckie to żaden z was w życiu nie dostał do łapy przez cały rok. Nie znacie tematu to zamknąć ryje i tyle.

@4hitch - powypuszczali? k***a skąd, z piwnicy? Weź człowieku się ogarnij.

Myśliwi sobie sami wypuszczają, sami sobie strzelają, sami szacują pogłowie? k***a, ludzie, odrobina znajomości tematu.

A jak są postulaty, że pogłowie danego zwierza wzrasta za wysoko i trzeba dokonywać odstrzałów to co? To pie**olicie o ochronie przyrody, że to niewinne zwierzątka, że to niehumanitarne...

@Warka - k***a jak nie ma, jak jest. Teraz sobie poczytaj co i jak.
http://www.pzl.waw.pl/pdf/ubezpieczenie_szkod.pdf

Ko...........on

2015-02-11, 18:46
Kuriki napisał/a:

I znowu "państwo ratuj, państwo pomusz, bo ja gupi, tępy ciul, bo bez państwa ani rusz" :amused:



Zapłacę KRUS raz na kwartał, sprzedam bez podatku i jestem pan :amused: A jak mi nie wyjdzie to państwo pomusz, bo ja rolnik jestem kuhwa

Zablokujmy im giełdy warzywne i owocowe, a kupujmy tylko banany z importu. Gdyby u nas rosły banany to byłyby bez podatku 2 razy droższe niż opodatkowane z zagranicy. Przypadek? Więcej dotacji z UE! Mało rolnikom! Zamknąć ich w tych kopalniach z górnikami i zasypać wunglem!

warka

2015-02-11, 18:47
McMenel napisał/a:

Ekhm chciałbym zauważyć iż w cywilizowanych krajach wynaleziono metody radzenia sobie w takich przypadkach. Nazywa się toto ogrodzenie pod napięciem. Dzik podchodzi dotyka ogrodzenia i robi kwik kwik i sp***ala. robić.


Przykład takiego ogrodzenia mamy w Auschwitz-Birkenau. Tyle że nic nie sp***ala.