18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koleś odbiera swoje Pagani Huayra 730S

ayawaya • 2015-02-06, 13:43

Warto dodać, że wyprodukowano tylko jeden model tego samochodu, oto on, kluczyki w kształcie resoraków warte 4k $ sztuka, także mają rozmach sk***isyny. Swoją drogą robota marzenie, w takim salonie pracować :roll:

angielski jakiś tam wymagany

Kopalny

2015-02-06, 18:40
to ile kosztowało to coś?

cola1111

2015-02-06, 18:40
Zauważcie stosunek tego kolesia to pracowników tego salonu. Ktoś mu otworzył dziwi a on odpowiedział ''dzięki SIR'' (u nas to normalne, że do każdego się mówi per Pan, ale w anglosaskich kulturach, nie, nazwanie kogoś mianem SIR to okazanie szacunku). Koleś jest obrzydliwie bogaty, a każdego szanuje, nie wywyższa się zbytnio.
A teraz przypomnijcie sobie ostatnią waszą wizytę, w np starostwie albo urzędzie miasta. Jak tam się z nami rozmawia?? 50% administracyjnych pasożytów, to chamy i uważają ludzi za gorszych. Taka k***a da dupy za stanowisko w administracji, a później chodzi jak królowa Anglii i pokazuje co to k***a nie ja.

A co do auta...No cóż ja bym nie kupił tak brzydkiego auta ;)

Ms.Hellsing

2015-02-06, 18:42
Bongo było. Ciekawe czy towar tez ma taki drogi :)

eterhal

2015-02-06, 18:53
Całkiem fajna, ale śmieszy mnie trochę to, że jest niby jedynym takim egzemplarzem na świecie, a praktycznie niczym nie różni się od innych zond :D koleś pewnie dopłacił w ch*j kasy za jakąś tam plakietkę, która to wyróżnia :D

blackbird969

2015-02-06, 19:07
@eterhal,
od Zond różni się wszystkim to jest Huayra, w malowaniu Zondy R i lekko Tricolore co już się mocno wyróżnia, od serii też na pewno jest różnica, standardowa wersja ma 700kucy, tu patrząc na nazwę pewnie podkręcono ją do około 730

a co do tego gościa, jest producentem filmowym Alejandro Salomon

Shakugan

2015-02-06, 19:11
Kopalny napisał/a:

to ile kosztowało to coś?



Według jakiejś strony kosztował 1500000 $.

dtmwts

2015-02-06, 19:17
co to za samochod skoro nawet instalacji lpg nie ma

bocianoff

2015-02-06, 19:18
Wnętrze tego auta jest wyśmienite, karoseria również, do tego dźwięk, prędkość..ale biedakuff boli tyłek więc mówią, że za ch*ja by nie chcieli. Ehe.

Panycz

2015-02-06, 19:53
Niby taki luksus, a siedzeń z tyłu nie ma...

Shakugan

2015-02-06, 20:47
Panycz napisał/a:

Niby taki luksus, a siedzeń z tyłu nie ma...



I nie ma gdzie nart zamontować na wyjazd na ferie.

Hannibal_PL

2015-02-06, 21:05
Ja pie**ole...

Mimo że nie stać mnie(póki co... :D ) na takiej klasy auto, wątpię czy bym akurat tą... h*jarę wziął.

Z zewnątrz wygląda cudnie(oprócz lusterek, faktycznie - jakby rozszerzony skuter przez nie wygląda)

A wewnątrz... ja się pytam co to k***a jest?! Brakowało mi tylko takich przezroczystych silikonowych dildo do tego przezroczystego plastiku...

Osobiście gdybym miał tyle forsy to bym brał Astona Martina DB9, ahhh....

wciazszukam

2015-02-06, 21:15
boss. napisał/a:

Auto przepiękne.Przekazanie auta klientowi to wielka porażka.Wyglądało to jak odbiór Pasata u Mirka w komisie po przyznaniu kredytu.



Nie no, lepiej byłoby pod krawatem, z kijem od miotły w dupie, aby jedna i druga strona grała jakieś śmieszne role rodem z "Dynastii".

Normalnie, na luzie i bez żadnej spinki, pozorów i konwenansów. Tak powinno być wszędzie. Każdy czuje się luźno i jak wśród przyjaciół, a nie jakby był petentem w urzędzie pełnym sztywniaków.

toxicsm

2015-02-06, 22:37
No az sie zalogowalem bo nie moge wytrzymac z waszego zalu. Same te ''kiepskie'' wykonczenia sa warte wiecej niz wasze zlomy i pewnie caly majatek jaki posiadacie, ale pewnie narzekajcie na to ze 30 letni koles dorobil sie wiecej przez jego jeszcze krotkie zycie niz pewnie 99.9% z nas dorobi sie przez cale zycie.

A teraz dla non-haterow, samochod sklada sie z 3770 czesci gdzie przy cenie 1.5mln za 1 czesc wychodzi prawie 400dolcow :D



a tu troszke wiecej jazdy ta bestia o mocy 730km i predkosci maksymalnej 230MPH.

RockyWood

2015-02-06, 22:48
pfff f f f jedyne... na alledrogo 7.5 bańki wykładasz i jedziesz... ale w Polsce tylko lawetą bo na pierwszym progu pewnie by się zatrzymał :amused:

Nexiv

2015-02-06, 23:41
toxicsm napisał/a:

Bla bla bla



Czyli jak coś jest drogie to z automatu musi się coś podobać? :u Spoko. Ten samochodzik jest przecudny, przezajebisty, mega wyj***ny i w ch*j odj***ny.

A tak na serio. Paskudne te lusterka. No i wnętrze takie trochę...

Ale z zewnątrz wygląda jak cie mogę.