18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Polski dżihadysta zginął w walkach w Iraku

Halman • 2015-02-05, 18:54
Pochodzący z Polski dżihadysta Maksymilian R. zginął w walkach z peszmergami w Iraku - poinformował niemiecki dziennik "Die Welt". Mężczyzna miał w 2013 roku wyjechać do Syrii i przyłączyć się do bojowników Państwa Islamskiego.

Zdaniem niemieckich służb bezpieczeństwa zabitym jest "z dużym prawdopodobieństwem" 20-letni konwertyta Maksymilian R., który wyjechał w maju 2013 roku ze swoją siostrą Karoliną, jej mężem Faridem S. i ich wspólnym dzieckiem z Niemiec do Syrii. Obaj mężczyźni przyłączyli się do oddziałów Państwa Islamskiego.


Starsza o pięć lat od swego brata Karolina odpowiada przed niemieckim sądem za wspieranie Państwa Islamskiego. Prokuratura niemiecka zarzuca jej, że przekazała swojemu islamskiemu mężowi Faridowi S. 11 tys. euro i przekazała mu kamery, na których nagrywał propagandowe filmy dla Państwa Islamskiego. Karolina przyjechała jako kilkuletnia dziewczynka z Polski do Niemiec.



Żródło

Leczenie ołowiem pomogło

Igorek95

2015-02-05, 22:19
Za takie pozytywne akcje, zawsze piweńko :)

michal003

2015-02-05, 22:25
skąd te szmaty mają 11 tys euro żeby wspierać tych brudasów? a my w Polsce co pracujemy za te pier.... 10 zł/h ,Europę czeka wojna czy to będzie konflikt cywilizacji Brudasy(islam) vs Zachód czy ukraina+europa vs rosja czy też o nasze przyszłe emerytury jedno jest pewne ,od jakiejś z tych rzeczy się zacznie i pierdyknie konkretnie i rozleje się na inne państwa

cuurniprime

2015-02-06, 01:02
A nikt z was sadole nie zauważył że piszą to niemcy którzy mają więcej brudasów niż rdzennych aryjczyków? Zawiewa hipokryzją... Co do tego pojeba, mam nadzieje że tam zostanie pochowany. Ciekawe czy lubił za życia j***ć kozy czy polubi po śmierci :D

flashineye

2015-02-06, 01:41
Jakiego rodaka? Przeciez to j***ny Volksdeutsche - mimo ze nasz kraj teraz siegnal dna to mam nadzieje ze nigdy sie przez nie nie przebije i nie wyda Polaka ktory przejdzie na islam!

TelewiZorro

2015-02-06, 04:50
hahahaha gupia dzida "te romantyczne ciemne oczy i egzotyczny fiut" a jej brachol jeszcze głupszy :D :D jeszcze oni powinni pojechać :)

Luqas95

2015-02-06, 15:12
a popek przypadkiem nie peszeszedł czy inny hiphopowiec