18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Michał Wawrzyniak - Mental Way

Elalex • 2015-02-02, 18:54
Mocno motywująca mowa ! polecam !

Part 1



Part 2



Po tagach i linku nie znalazłem , jak było to wyj***ć ;)

Elalex

2015-02-03, 17:43
Ale gównoburzę wywołałem :v Dobrze....

bigosamigos77

2015-02-03, 18:51
małpaV8 napisał/a:

Ah te kołcze dla korporacyjnych pachołków i marketingowców :roll:



Jako marketingowiec protestuje ;) Nigdy nie potrzebowałem jakiegoś debila do motywacji, daje mi ją moja praca ale to może kwestia tego, że pracuje w normalnej firmie, u mnie przeprowadza się szkolenia które nauczą cię czegoś nowego i realnie pomogą w pracy a nie jakieś pie**olenie motywacyjne ;)

Dobrze, że takie filmy są piętnowane i wyśmiewane (przynajmniej większość sadoli ma takie zdanie), może sprawi to że tacy ściemniacze (kołcze) zmotywują się bezrobociem i wezmą za uczciwą robotę ;)

Pr...........em

2015-02-03, 18:59
Poczytajcie sobie "wywiad" z tym debilem na Antywebie, gość jest tępy i ograniczony, w dodatku cała jego gadka ogranicza się do kilku wykutych fraz i ripost...

qtazz

2015-02-03, 19:01
Tak sobie czytam te wasze komentarze prześmiewcze i zastanawiam się ilu z was pie**olących na temat jak on wygląda czy "co on pie**oli" żyje w życiu szczęśliwie i w pełni z niego korzysta. Prawda jest taka, że większość z was zarabia poniżej średniej krajowej, w życiu nie pomyślała, żeby doświadczyć czegoś więcej niż to co przeciętnie robi otaczające was środowisko. Jeżeli już ktoś już nawet ma większe marzenia, żeby coś zrobić wartościowego w życiu to po tygodniu zrezygnuje bo mu się k***a odechciało, a bo to co inni pomyślą, a bo to boje się że odniosę porażkę, a bo to wygodniej jest siąść przed kompem pohejtować, żeby zachować swoja samoocenę.

Wrzucił @elalex coś wartościowego, gdzie koleś nie ważne jak k***a wygląda (spójrz na siebie), ale ważne jest to co mówi. A mówi wprost jak jest, bez zbędnego owijania w bawełnę.

Co do kolegi od prawdziwej motywacji - pie**olisz. Doucz się, poczytaj i możesz się udzielać w tym temacie, bo jednych motywuje się zewnętrznie innych wewnętrznie - jednego nakręci hajs i się zesra, a osiągnie sukces światowy, inny będzie chciał czuć się spełniony i da z siebie wszystko. I tu i tu jest sukces - nie ma jedynej "prawdziwej" motywacji, każdy ma swoją własną i musi wiedzieć jaką.

fabiothethird

2015-02-03, 19:01
Co za k***a gówno. 10 min, 0 treści merytorycznych. Jedyne co zapamiętałem to że debil wydał 1,5 miliona złotych na swój rozwój. Pytam skąd miał? Z kredytów? Jeśli tak to jak je spłacił?

Teraz k***a pozostałe stado baranów wydaje kasę, żeby słuchać takich do niczego nie potrzebnych bzdetów pseudointeligenta i nabijają kabzę jemu. I tak się kółeczko będzie kręcić.

Rumcajs89

2015-02-03, 19:05
Nie czuję się zmotywowany ,nie ma piwa

thoruus

2015-02-03, 19:44
Czyżby teraz na sadolu nadesżła moda na Matusza Grzesiaka i podobnych? ;)

Jak_chcesz_to_chodz

2015-02-03, 20:03
wysoka stawka godzinowa motywuje, ciekawe czemu nikt na to nie wpada.

Murekkk

2015-02-04, 02:05
Wydaje mi się, że koleś zachęcał do zapie**alania w MLM'ie. Jasne, Ty zapie**alasz, on zyskuje ;)

Pułkownik Zuber

2015-02-04, 18:55
Tylko debil może uwierzyć że wytrwałość jest kluczem do sukcesu.
Mogę wytrwale próbować przegryźć stalowy pręt i nawet jeżeli całe życie będę go wytrwale kąsał to co najwyżej stracę wszystkie zęby.
Takie szkolenia są dobre dla sprzedawców patelni i uleczających kręgosłup pościel z koziej pipki.

PA...........SM

2015-02-05, 00:52
Pułkownik Zuber napisał/a:

Tylko debil może uwierzyć że wytrwałość jest kluczem do sukcesu.
Mogę wytrwale próbować przegryźć stalowy pręt i nawet jeżeli całe życie będę go wytrwale kąsał to co najwyżej stracę wszystkie zęby.
Takie szkolenia są dobre dla sprzedawców patelni i uleczających kręgosłup pościel z koziej pipki.



To weź się nygusie j***ny, za sprzedaż pościeli i nie pie**ol!!!

Chabiorek

2015-02-05, 19:04
k***a ludzie, przychodzi jakiś pajac, który robi z siebie j***nego guru, wygląda jak gejoza, pie**oli straszne głupoty, a ludzie się na to biorą. Typ sprzedaje wodę na brzegu rzeki. Nigdy taki pajac nie zmotywuje Cię lepiej niż sam siebie jesteś w stanie zmotywować. Mam współlokatora który jeździ na tego pajaca i jest tak przyj***nym i niezdolnym do życia w społeczeństwie kolesiem, że aż się płakać chce. Pojedzie na takie wykłady ten mentalnej drogi pajaca i uważa się lepszy od wszystkich. Śmiech k***a na sali. Jedyne jak ten pajac na mnie działa to ciśnienie mi podnosi. Otwórzcie oczy jeśli wierzycie w ten syf.