18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Raper AK47 i jego mądrości

itzramp4ge • 2015-02-01, 19:54
Polecam oglądać całość jaka jest prawda i że jesteśmy mrówkami którymi sterują monarchie. Dla niecierpliwych od 1:30

BlckSn

2015-02-02, 00:54
grudawwk napisał/a:

co ma piernik do wiatraka?? to tylko ty możesz się udzielać ? a poza tym : jebie "nas" czego słuchasz , jesteś pewien że nie masz schizofrenii ?



Ja? Nie. Może ty masz bo wydaje ci się, że ja mam?

fr...........93

2015-02-02, 02:34
Bynajmniej....
k***a dlaczego? Dlaczego znowu bynajmniej? Młotku z pierwszej strony komentarzy wyjdź.

TB303

2015-02-02, 02:51
Dodany kawałek muzyczny w temacie, i już po kilku komentarzach rozpoczyna się gównoburza - kocham to :D

Guwnojat

2015-02-02, 08:55
Grusziss napisał/a:

"Oczywiście nie obyło się bez zj***nego ignoranta muzycznego. Wracaj do klocków, brudasie." i kto to mówi?

Staram się zniżyć do poziomu ignorantów, bo właśnie w taki sposób się zachowują. :kawa:

BlckSn

2015-02-02, 11:07
Guwnojat napisał/a:

Staram się zniżyć do poziomu ignorantów, bo właśnie w taki sposób się zachowują. :kawa:



Ale rap jest ch*jowy. Nie wiem gdzie ty ignorancję ignorancie widzisz. :kloc:

diabelx_666

2015-02-02, 11:09
pie**oli każdy ten kto całymi dniami siedzi wj***ny patrzałai w telewizor. albo kto wcale tego do końca nie obejżał, tudziez poprostu tego k***a nie rozumie bo jest zbyt głupi na to. AK47 zawsze spoko. konkretny koleś w porównaniu do całej reszty p*zdeczek. mówie o waszy pie**oleniu o pedałach w rurkach chociażby. niejeden w rurkach poszedłby za kraj bardziej niz coniektore cwaniaki tutaj co tylko pie**olić potrafia. jesteś lepszy? skleć lepszy tekst... uiesz wiecej? pokaż to nam wszystkim, brak wam buraki charakteru. Śmierć wrogom ojczyzny i ignorantom!! (tak nosze rurki i jak masz z tym problem to co k***o pokaże.

BlckSn

2015-02-02, 11:18
Cytat:

tak nosze rurki i jak masz z tym problem to co k***o pokaże.



uważaj bo jeszcze c*pka z podniecenia mokra ci się zrobi

Urynoterapeuta

2015-02-02, 12:12
Guwnojat napisał/a:

Oczywiście nie obyło się bez zj***nego ignoranta muzycznego. Wracaj do klocków, brudasie.



No pojebie mnie, zakalec od brudasów mnie wyzywa :lodowka: .

Pomijając to o czym nawija kałasznikow swojej przemowie, bo nie trzeba być geniuszem by stwierdzić, ze jesteśmy pieprzonymi marionetkami. Skoro raper to czekałem na rap i jakieś bity. Bez zbędnego hejtingu, ale oczywiście musiał znaleźć się jakiś "Guwnojat" i wtrącić swoje 3 grosze.

PS. jak cie spotkam w Krakowie to zrobię ci darmową urynoterapie!

Rysiek86

2015-02-02, 12:37
dobrze gada :D

miszczcieniu

2015-02-02, 14:38
Polecam album B.O.K "Labirynt Babel", świetny, konceptualny album poruszający wiele współczesnych tematów, świetna krytyka współczesnego społeczeństwa ;)
A słucha się muzyki, nie gatunków.

BlckSn

2015-02-02, 14:48
Cytat:

A słucha się muzyki, nie gatunków.



Rap to nie muzyka

diabelx_666

2015-02-02, 15:22
Grusziss, ch*j w ciebie szmato. tylko tyle wyłapałeś z mojej wypowiedzi. jesteś pie**olonym zerem. frajer hejtujący rurki bo nie ma pojecia o bożym świecie. a mokrej c*pki to ty fjucie nie widziales i napewno nie zobaczysz. mozesz isc do starego zeby cie swoim fiutem wychlastał po pysku.

BlckSn

2015-02-02, 15:42
@diabelx_666 bo nic pajacu konkretnego nie powiedziałeś. p*zdeczki w rurkach nawet nie będą w stanie ekwipunku podnieść i jedyne co zrobią to sp***olą za granicę podtrzymując swoje zj***ne czapeczki żeby im wiatr ich nie zwiał.

"frajer hejtujący rurki bo nie ma pojecia o bożym świecie." a co ty możesz wiedzieć rurkowcu? Tylko tyle jak oj***ć gałę swojemu "przyjacielowi" za to, że rower Ci pożyczy.

I już się tak nie spinaj bo ci jeszcze odbyt pęknie i kolegom z podwórka smutno będzie.