18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Smutna historia.

DanteQQ • 2015-01-25, 19:19
Wczoraj poszedłem na randkę do kina. Było fajnie. To była dopiero nasza piąta randka i nie byłem jeszcze pewien, czy coś z tego wyjdzie.
Przed filmem ona poszła do toalety, ja czekając na nią wszedłem do Inmedio (taki mały sklep z gazetami). Szliśmy na Hobbita, to długi film a ja nie jadłem obiadu i byłem bardzo głodny. W sklepie zauważyłem prezerwatywy i zacząłem się zastanawiać, czy mogą mi się dzisiaj przydać. Jestem 19 letnim prawiczkiem, więc nie mam w tych sprawach doświadczenia. Niestety poza pieniędzmi na bilet miałem przy sobie tylko trochę drobnych i gdybym kupił prezerwatywy to nie starczyłoby już na batona. Wybrałem więc batona.
Po filmie odprowadziłem ją do akademika. Spytała czy wejdę na chwilę na herbatę. Herbata, czemu nie, mogę się napić. Siedzimy po chwili u niej w pokoju i pijemy tę herbatę. Jej koleżanki nie było, byliśmy sami. Nagle ona nachyliła się i zaczęła mnie całować. Zrobiło się gorąco. Przenieśliśmy się na łóżko. I wtedy ona zadała pytanie “Czy masz prezerwatywę?”. Niestety miałem tylko papierek po batonie, więc dalej jestem prawiczkiem. :lodowka:

Halman

2015-01-25, 19:23
tak głupie że aż śmieszne... masz piwo

kanospam

2015-01-25, 19:27
Mogła Ci chociaż zrobić loda ...

Kaskaderdx10

2015-01-25, 19:29
bez sensu ta historia
ktoś taki nawet na jedną randke by nikogo nie namówił...

freaky

2015-01-25, 19:44
Dlaczego to laski zawsze wyrażają zgodę na seks? Facet się pręży, sili na niebanalne teksty, odgrywa szarmanckiego, do tego sponsoruje kolacje i bilety do kina. A taka księżniczka co daje od siebie poza zgodą na seks w całej swojej łaskawości? Mogłeś odpowiedzieć, że masz prezerwatywy, ale nie jesteś jeszcze gotowy.

kydeM

2015-01-25, 20:11
Jeśli to prawda to dałeś dupy po całości.

P.S. Mogłeś lizać c*pkę a teraz idź poliż sobie swój papierek po batonie :amused:

rambo007

2015-01-25, 20:12
Jeśli to prawda następnym na 6tej randce wydupcz ją za nas wszystkich

Sinus

2015-01-25, 20:15
Jakbyś jej powiedział, że to nienajlepszy pomysł to byś jej zabił gwoździa i mógłbyś liczyć na pukanie przy następnej okazji.

ke...........71

2015-01-25, 20:23
Mogles walic bez gumki!
Hiv hiv hurra!
Hiv hiv hurra!
Hiv hiv hurra! Hurra! Hurra!

BYNIO123

2015-01-25, 20:34
W swojej książce masa opisywał jak jego kumple nie mając gumy użyli paczki po paluszkach, jakbyś trochę czytał to byś wiedział co zrobić z tym papierkiem po batonie.

Tekwondo

2015-01-25, 20:39
przezorny zawsze ogumiony!

stoprocent1

2015-01-25, 20:39
@BYNIO123 to ja k***a nie chce myśleć jak masie ku*as spuchł od soli w paluszkach.

L-J

2015-01-25, 20:45
Kolejna kopia z strony "Anonimowe wyznanie" z fejsa, chociaż podałbyś źródło. No chyba, że to ty jesteś tym prawiczkiem :D

Ojejku_xD

2015-01-25, 20:45
Hooy że to sadol ale i tak to napisze... Jeśli studentka(wnioskuje po akademiku i wieku) nie zaciągnęła Cie do łóżka na pierwszej randce w zamian za jedzenie, tylko dopiero na 5tej... to znalazłeś wartościowe dupsko. 3m się jej ;)