18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brukowanie trylinką

Sinus • 2015-01-14, 17:05
Zaskoczę Was. Akcja dzieje się w Polsce. Aż miło popatrzeć.



NeverLie2Me

2015-01-14, 18:17
Ar1xxxx napisał/a:

o k***ełę to przeciez 5km ode mnie :szczerbaty:



Wyjrzyj przez okno, pewnie już tam doszli.

CichaWoda

2015-01-14, 18:34
ciekawe jak szybko się zapadnie ta kostka

Perpurbarczyk

2015-01-14, 18:35
Nie ma to jak oglądać filmik gdzie układają kostkę brukową :amused:

MdoN

2015-01-14, 18:40
Fakt, fajna sprawa te wózki. Aczkolwiek i tak najwięcej czasu schodzi na przygotowanie tego co już jest zrobione na filmiku, czyli osadzenie krawężników i odpowiednie usypanie podsypki, a tego się już nie przyspieszy jak ma być w dobrze w poziomie i pionie

decybelix

2015-01-14, 18:44
Uwielbiam pracę, Mógłbym się na nią patrzeć godzinami:)

Var

2015-01-14, 18:44
Nawet nie wiecie jak ta j***na trylinka ciezka jest

ssadol

2015-01-14, 18:47
garota napisał/a:

Są miejsca w Polsce gdzie wszyscy obywatele mają darmowy dostęp do siłowni, basenów, dentysty (i to prawie wszystko co można zrobić w gębie). Ale ja np. mieszkam w miejscu gdzie dziurę w jezdni zasypuje się kamieniami, i polewa jakimś chińskim klejem który później odchodzi jak tylko spadnie temperatura -0. Nie wszędzie jest pięknie. Myślicie że w niemczech to wszędzie jest git? Ano nie jest.



Gdzie k***a masz darmowy dostęp do siłowni czy basenu??

Blurey

2015-01-14, 18:47
I teraz macie idealny przykład, do czego zmierza cała ta ekonomia i wyzysk. Pracownik taki zrobi tą robotę 2x lepiej i 10x szybciej i będzie miał zapłacone 8 zł na godzinę.

Pracownik inny, zapie**alając na słońcu zrobi tą robotę, tak jak się zwykle robiło, w normalnym, ślamazarnym i męczącym tempie i dostawał TYLE samo pieniędzy, albo nawet lepiej, bo stać go było na więcej prawdziwego mięsa, masła i paliwa. Kto na tym wszystkim przycina kasę? I skąd jest ten nagły wysyp milionerów i miliarderów? :)

Podobnie jest np. przy produkcji samochodów i wielu innych rzeczy codziennego użytku. Coś jest na prawdę nie tak, bo dzisiaj pracownik fizyczny może dzięki prostym, acz wymyślnym maszynom robić nawet do 10x więcej pracy, przez ten sam okres, co kiedyś, a warunki bytowe są te same, tylko powiększa się rozwarstwienie pomiędzy klasami społecznymi.
Na 100% będzie rewolucja, nie ma ch*ja, by przy tym planie biznesowym co jest od paru dekad nie było inaczej, musi być reset, myślę, że zacznie się to od Usa.

KingOfDarkness

2015-01-14, 18:58
garota napisał/a:

Są miejsca w Polsce gdzie wszyscy obywatele mają darmowy dostęp do siłowni, basenów, dentysty (i to prawie wszystko co można zrobić w gębie). Ale ja np. mieszkam w miejscu gdzie dziurę w jezdni zasypuje się kamieniami, i polewa jakimś chińskim klejem który później odchodzi jak tylko spadnie temperatura -0. Nie wszędzie jest pięknie. Myślicie że w niemczech to wszędzie jest git? Ano nie jest.



Siema, też jestem z Lublina :amused:

majkel_admwz

2015-01-14, 19:03
Kierownik przy rowerze bacznie obserwuje :amused:

Piżmak85

2015-01-14, 19:06
ele-k***a -gancko