18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowość na sadolu...

Halman • 2019-11-15, 17:11

psy dają głos - gimbazie powinno podejść :krejzi:

zonk

2019-11-16, 11:08
No cóż fakt jest taki że obecnie większość policjantów to głąby. A Ci z prewencji to już w ogóle poszli do policji bo do niczego innego się nie nadają w życiu.

Daimler1916

2019-11-16, 11:23
" Ideą stworzenia piosenki oraz teledysku było budowanie pozytywnego wizerunku Policji" - Chca ocieplac wizerunek Policji a gdy ktos zglasza kradziez czy inne przestepstwo to maja to w czterech literach...
W sumie jak juz tak nieudolnie probuja ocieplac wizerunek swojej formacji to moze powinni zmienic profil. Zamiast udawania 50groszy moze niech obiora kierunek Kabaretu? W koncu idealnie do profilu formacji wspomniany Kabaret pasuje a i sporo talentow by sie znalazlo. :mrgreen:

p.s
Bagieta zjedz Snickersa bo zaczynasz gwiazdorzyc. :-/

Cryo

2019-11-16, 11:46
Patole w mundurach łapią patoli bez mundurów

Byku35

2019-11-16, 12:43
somet napisał/a:

Do dupy za taką policją, od miesiąca szukają złodzieja który okradł mi mieszkanie. Żeby mieli łatwiej podałem jego imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, numer pesel i telefonu oraz nagranie z monitoringu... i k***a, nic.


podawać to se możesz
dlaczego mieli by ci wierzyć pajacu

jbone

2019-11-16, 12:58
psy to j***ne niedorozwoje. szmaciarze zawsze wpadają w nocy -dlatego śpię w dzień a w nocy czekam z granatem aż wpadną

somet

2019-11-16, 13:21
Byku35 napisał/a:

podawać to se możesz
dlaczego mieli by ci wierzyć pajacu



Jakiś przygłup jesteś czy prowadzisz tą sprawę? Przeczytaj uważnie...monitoring.

Ja...........ro

2019-11-16, 13:21
somet napisał/a:

Do dupy za taką policją, od miesiąca szukają złodzieja który okradł mi mieszkanie. Żeby mieli łatwiej podałem jego imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, numer pesel i telefonu oraz nagranie z monitoringu... i k***a, nic.



źle podszedles do tematu - nie na policje a do skarbowki trzeba bylo isc ze nie zaplacil podatku od wzbogacenia i jeszcze podjebac do ZUS i UP, ze zdolny do pracy pobiera zasilki i jako samozatrudniony (specjalizacja ślusarz) nie płaci składek.

Sonal

2019-11-16, 13:45
2:49 - widzę, że sadolowe sebixy i Karyny oburzyły się, że o nich śpiewają.

Mi się utwór jak i teledysk BARDZO podobał.

Jestem uczciwym obywatelem - szanuję Policję.

mesjans

2019-11-16, 14:58
U nas w Polsce policja tak ociepliła swój wizerunek że jak kumpel wyjechał do Anglii i został schwytany podczas nieudolnej ucieczki spowodowanej zauważeniem że idzie szlaczkiem co spowodowało jego myśli że jedzie na płatną wytrzeźwiałkę a oni odwieźli go bezpiecznie do domu.

jasiek.kulaga

2019-11-16, 16:12
troche szacunku jeden z drugim do sluzby, wiadomo, nie sa idealne, mnostwo przykladow ale bez nich na ulicy dostalbys kose za pierwszym lepszym rogiem idac po bulki do sklepu. zastanow sie pajacu jeden z drugim zanim sie wypowiesz, cenisz swoje bezpieczenstwo? nie jedz po psach. mam przyjaciela w SPAT, uwierzcie mi, 99% komentujacych tutaj to w 3s by zalatwil i ma jaja, psychike by ogarniac swoja prace a jednoczesnie miec szczesliwa rodzine.

settogo

2019-11-16, 17:03
Sonal napisał/a:

2:49 - widzę, że sadolowe sebixy i Karyny oburzyły się, że o nich śpiewają.
Mi się utwór jak i teledysk BARDZO podobał.
Jestem uczciwym obywatelem - szanuję Policję.



Jestes frajerem nie uczciwym obywatelem. :)

Daimler1916

2019-11-16, 18:01
jasiek.kulaga napisał/a:

mam przyjaciela w SPAT, uwierzcie mi, 99% komentujacych tutaj to w 3s by zalatwil i ma jaja, psychike by ogarniac swoja prace a jednoczesnie miec szczesliwa rodzine.



A jaka pewnosc ze 99% uzytkownikow sadola by zalatwil? Bo to ze jest w SPAT to juz jakis kozka?
Zejdz na ziemie kumplu.

Tytyryty

2019-11-16, 18:33
Czy policyjne podziemie to wciąż podziemie?




martinkane

2019-11-17, 12:54
teraz jest spory odsetek upadlińskich psów. Będą strzelać jak do nas jak do tego 21 latka a potem nas riezat.jak na Wołyniu.Wrocław to upadlińskie miasto.