18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

nowoczesność

SausageSavior • 2015-03-27, 23:16
Dwie lesbijki, które jako pierwsze w Verdun zalegalizowały swój związek w oparciu o tzw. ustawę Taubiry, okazały się potworami znęcającymi się nad chorą psychicznie dwudziestoletnią dziewczyną.

Do tych odrażających wydarzeń dochodziło w bloku komunalnym w dzielnicy Pré-L’Eveque. Dziewczyna była torturowana przez miesiąc. Lesbijki gwałciły ją, zmuszały do aktów zoofilii, przypalały jej ciało, kaleczyły nożem, biły pałką, goliły jej głowę.

Młoda kobieta, ucząca się zawodu kucharza, była maltretowana przez lesbijki i ich przyjaciół. W sprawie akt oskarżenia przedstawiono sześciu osobom. Lesbijki zostały ponadto oskarżone o uwięzienie dziewczyny. Cała grupa zwyrodnialców przyznała się do winy.


Zródło: http://www.pch24.pl/barbarzynstwo-lesbijek-w-verdun--gwalty-i-zmuszanie-do-zoofili,34818,i.html#ixzz3VcvmsRD3

MadChemist

2015-03-28, 11:41
@2up

Ty też jesteś matematycznym nieukiem? Nic takiego nie powiedziałem, że każdy to pedofil. Boli jedynie fakt, że jeżeli takie przypadki wystąpią, to są zamiatane pod dywan.

lapps

2015-03-28, 12:03
MadChemist napisał/a:

lapps,

Jak ja to uwielbiam. Taki z ciebie obrońca "wartości", jako żeś skrajny prawus, to z dużym prawdopodobieństwiem jeszcze "pro-life'owiec obrońca życia poczętego" (jak to w ogóle k***a brzmi? :krejzi: ) i bogobojny katolik, a w co drugim zdaniu rzucasz obelgami z pianą na pysku z nienawiści w stronę drugiej osoby, która próbuje dyskutować, typu "pie**olony pederasta", "j***ny degenerat" . Ktoś tu musi iść do spowiedzi :krejzi:



katolikiem nie jestem, bierzmowania nie przyjalem, tylko jak widze bande gimnazjalistow powtarzajacych populistyczne teksty to dorzucam swoje 3 grosze. tak jestem wulgarny, tym bardziej jak sie zdenerwuje, kiedy jakis j***ny degenerat najpierw mowi o prawicowych manipulacjach, a jak sie okazuje, ze jego zrodlo bylo manipulacja, to zaczyna wyzywac od idiotow i odwracac kota ogonem

BongMan

2015-03-28, 12:07
Pewnie gówno im zrobią. Bo na tym polega tolerancja pojmowana przez lewactwo - każdy, kto jest inny niż większość, czyli lesba, pedał, czarny, ciapaty, itd, może łamać prawo, obyczaje danego kraju i wszelkie normy moralne i nic nie można mu powiedzieć, bo od razu rasizm i nietolerancja.

Polejminatychmiast

2015-03-28, 16:40
Do wszystkich pedałujących i lesb czytających ten wpis! Zrozumcie, że jesteście chorzy psychicznie!

Me...........an

2015-03-28, 16:43
Ouhh tak i to jest solidny ból dupy zboczuszków :)