18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

nowoczesna chemioterapia

yoshi88-88 • 2012-12-27, 15:44
Łyska dziewczynka robi loda ojcu i pyta:
-Tato, jesteś pewny ,że to pomoże na białaczkę ?


:hitler:

Gebofon

2012-12-28, 03:55
yoshi88-88 napisał/a:

nie no masakra robi się z tym portalem , k***a kiedyś tutaj było na pęczki takich dowcipów i królowały ogólnie złamania itp. Ogólnie odpowiadało to wszystko nazwie.
Teraz k***a . Wrzuć jakiś kawał - tak to kawał , jakby jakiś idiota nie zauważył, kawał k***a, czarny humor, nie znaczy ,że ten kto wrzuca marzy o takiej sytuacji. Kontynuując - zlecieli się k***a obrońcy godności i drą japy jaki to nie jest ch*jowy a drugi mądry , żebym czekał aż mi się urodzi córeczka- no k***a.
Trzeba powiedzieć jasno , robi się tutaj drugi , j***ny kwejk



Tak to zaakcentowałeś, tak zastosowałeś interpunkcję..TAK pewnie to napisałeś że poczułem się jakbyś tu stał nade mną :piwo:

Swoją drogą zgadzam się, czasem weźmie mnie na wspomnień czar i wracam do starych zakładek z 2008,2009... Twarda pakieta sadystów, którzy wiedzieli po co jest ten portal..po prostu kto miał wiedzieć o jego istnieniu ten wiedział. Teraz pełno gimbusów (to nie wiek, a stan umysłu), naleciało się tego ch*j wie skąd i zapanowała moda na to, który komentarz jest bardziej popie**olony. Tak to się nakręca ostatnimi czasy i w ogóle mi się to nie podoba. Taki ch*j jak batorego komin, gimbusy wyjazd na kwejka albo dostosować się do pierwotnej idei tego portalu! :fuck-off:

Massdeath

2012-12-28, 06:21
yoshi88-88 napisał/a:

nie no masakra robi się z tym portalem , k***a kiedyś tutaj było na pęczki takich dowcipów i królowały ogólnie złamania itp. Ogólnie odpowiadało to wszystko nazwie.
Teraz k***a . Wrzuć jakiś kawał - tak to kawał , jakby jakiś idiota nie zauważył, kawał k***a, czarny humor, nie znaczy ,że ten kto wrzuca marzy o takiej sytuacji. Kontynuując - zlecieli się k***a obrońcy godności i drą japy jaki to nie jest ch*jowy a drugi mądry , żebym czekał aż mi się urodzi córeczka- no k***a.
Trzeba powiedzieć jasno , robi się tutaj drugi , j***ny kwejk



yoshi88-88
Dołączył: 23 Lip 2012

to tak z przymrużeniem oka ;)

A poważnie to masz trochę racji. Sadistic powienien działać na zasadzie strony z możliwą rejestracją z polecenia. Im mniej gimbazy, nieudanych trolli tym lepiej.

Se...........ki

2012-12-28, 09:21
yoshi88-88 napisał/a:

nie no masakra robi się z tym portalem , k***a kiedyś tutaj było na pęczki takich dowcipów i królowały ogólnie złamania itp. Ogólnie odpowiadało to wszystko nazwie.
Teraz k***a . Wrzuć jakiś kawał - tak to kawał , jakby jakiś idiota nie zauważył, kawał k***a, czarny humor, nie znaczy ,że ten kto wrzuca marzy o takiej sytuacji. Kontynuując - zlecieli się k***a obrońcy godności i drą japy jaki to nie jest ch*jowy a drugi mądry , żebym czekał aż mi się urodzi córeczka- no k***a.
Trzeba powiedzieć jasno , robi się tutaj drugi , j***ny kwejk




Masz w ch*j racji bracie. Pamiętam jak pierwszy raz zawitałem na tę zacną stronę. Pierwszy filmik jaki ukazał się moim oczom, to murzyn w jakiejś wiosce, który wspinał się po słupie. Gdy był już na samej górze, z impetem jebnął o glebę, a kamerzysta pokazał złamania otwarte i inne urazy. Komentarze opisywały niemal całą fałne i florę
Afryki. Pomyślałem "Jestem w domu". Potem przyszedł czas na "hard", chyba nie muszę opisywać wrażeń. A teraz, jakieś k***a teledyski, jakiegoś Koreańca, mam talent itp. Gdzie są filmiki ze świniami podczas wybuchu atomowego, latające bebechy i nie na hardzie, tylko na głównej. Jeszcze trochę, to dzieci bez obaw będą wchodzić na sadola, żeby obejrzeć tęczą srającego kucyka. Koniec hejtu. Można mnie hejtować! :lodowka:

kesnall

2012-12-28, 10:06
brechtłem, fajny zart :D smialem sie 10 sekund

xlogin

2012-12-28, 10:07
kur...a badziew ...

Sorg

2012-12-28, 15:03
Massdeath napisał/a:



yoshi88-88
Dołączył: 23 Lip 2012

to tak z przymrużeniem oka ;)

A poważnie to masz trochę racji. Sadistic powienien działać na zasadzie strony z możliwą rejestracją z polecenia. Im mniej gimbazy, nieudanych trolli tym lepiej.



Co do daty rejestracji to bym się nie czepiał, od bardzo dawna przeglądałem sadola, dopiero gdy obudził się we mnie psychopatyczny sadysta i zapragnąłem wejść na harda założyłem konto. Tak w przenośni. A rejestracja z polecenia byłaby dobra.

MorszczuK88

2012-12-28, 15:19
Zakładam, że ojciec ma HIV, więc się wszystko zgadza.


kroplowa

2012-12-28, 19:57
To, że założył konto niedawno nie oznacza, że nie jest stałym bywalcem.. A kawał jak najbardziej przedni ;D

Dodam podobny, własny :)

Chodnikiem idzie ojciec sędziwego wieku i jego siedmioletni synek. W pewnym momencie starszy upada jak kłoda na ziemię przy czym łapie się za klatkę piersiową. Ktoś z tłumu krzyczy:"Wezwijcie pogotowie! To pewnie zawał!". W tej chwili chłopiec podchodzi do leżącego opiekuna, zdejmuje mu spodnie i .. no właśnie. Co on robi?! - bulwersuje się tłum. Na co chłopczyk ze smutną miną: Wcześniej to pomagało..

Z nutką 'cenzury' dla tych cieplaków ze srejka.

rusofil

2012-12-28, 21:45
yoshi88-88 napisał/a:

nie no masakra robi się z tym portalem , k***a kiedyś tutaj było na pęczki takich dowcipów i królowały ogólnie złamania itp. Ogólnie odpowiadało to wszystko nazwie.
Teraz k***a . Wrzuć jakiś kawał - tak to kawał , jakby jakiś idiota nie zauważył, kawał k***a, czarny humor, nie znaczy ,że ten kto wrzuca marzy o takiej sytuacji. Kontynuując - zlecieli się k***a obrońcy godności i drą japy jaki to nie jest ch*jowy a drugi mądry , żebym czekał aż mi się urodzi córeczka- no k***a.
Trzeba powiedzieć jasno , robi się tutaj drugi , j***ny kwejk



k***a, weź się naucz pisać poprawnie, bo twoich wypocin nie da się czytać :homer:

radziu88

2012-12-28, 23:25
Łyska, literówka, gdzie k***a, jest S na klawiaturze, a gdzie K?

Poza tym kawał ok.

Docha

2012-12-29, 00:24
rusofil napisał/a:



k***a, weź się naucz pisać poprawnie, bo twoich wypocin nie da się czytać :homer:



Weź się zamknij, attention whore. Każdy ma już dosyć tego Twojego pie**olenia i marudzenia.

rusofil

2012-12-29, 00:28
Docha napisał/a:



Weź się zamknij, attention whore. Każdy ma już dosyć tego Twojego pie**olenia i marudzenia.



Mam na to receptę: zamknij zakładkę.

Docha

2012-12-29, 00:31
rusofil napisał/a:



Mam na to receptę: zamknij zakładkę.



To czemu Ty tego nie zrobiłaś, tylko pie**olisz jakieś poj***ne kocopoły?

zderealizowany

2012-12-29, 15:49
Z tym, że to gówno nie jest kawałem...

rusofil

2012-12-29, 23:31
Docha napisał/a:



To czemu Ty tego nie zrobiłaś, tylko pie**olisz jakieś poj***ne kocopoły?



Bo to nie ja tu spinam poślady dlatego, że mi coś przeszkadza?