18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowinki z Brazylii

BurakCebulak • 2016-04-24, 23:20
Pewnego dnia przestępcy zakłócili spokojny dzień i postanowili wnerwić nieco policjantów. Rozpoczął się pościg, w którym bandyci postrzelili dwóch policjantów. Pościg przerwano. Ranni funkcjonariusze zostali zawiezieni do pobliskiego szpitala. Jednakże ch*jki nie odpuściły i rozpoczęła się kolejna strzelanina, tym razem pod szpitalem. W ostatecznym rozrachunku policjanci zastrzelili 4 bandytów.


Jason559

2016-04-25, 00:04
W polsce to te ch*jki by miały większe prawa niż policjanci. Wyj***li by ich z roboty i wsadzili do pudła. j***ć ten kraj. Ode mnie by mieli order odważnego gliny na służbie.

mihauek

2016-04-25, 12:23
Tutaj to widać jak filmy nas oszukują - na filmie jeden strzał i przestępca/wróg/kolega/żona itp. leży nieżywy,a tu co? Kilka strzałów oddanych w kierunku delikwenta a ten dalej ucieka...

meriadoc

2016-04-25, 12:26
Czekamy na ciąg dalszy na hardzie ;)

kemor

2016-04-25, 12:28
Małpie figle

surojak

2016-04-25, 12:47
W tej Brazyli to nieźle mają naj***ne

lfff

2016-04-25, 12:53
@mihauek za mały kaliber...

eMJay8086

2016-04-25, 12:55
Walą jak do kaczek (mam nadzieję, że to niecenzurowane słowo...)

belli

2016-04-25, 13:12
Tak się zastanawiam, żeby iść do Policji w Brazylii to trzeba mieć jaja ze sali, albo nie mieć mózgu. Tak czy siak piwko z odstrzelenie śmieci.

Nutzz

2016-04-25, 13:49
Nic z tego. Po prostu w Brazylii policja to taka sama mafia jak... mafia. Tyle że pieniądze ściąga w nie tak brudny sposób. Miliony idą tam pod ladą na łapówki - po to by mieć legalną ochronę.

elektrycerz

2016-04-25, 14:40
mihauek napisał/a:

Tutaj to widać jak filmy nas oszukują - na filmie jeden strzał i przestępca/wróg/kolega/żona itp. leży nieżywy,a tu co? Kilka strzałów oddanych w kierunku delikwenta a ten dalej ucieka...



To czy ktoś zostanie zastrzelony od razu czy nie zależy od tak wielu czynników, że nie można jednoznacznie stwierdzić ile pocisków potrzeba żeby kogoś zabić. Po pierwsze liczy się miejsce trafienia, bo dostać w nogę albo jelita to nie to samo co oberwać w twarz lub serce. Po drugie to po prostu zależy od człowieka - jeden padnie po trafieniu z pistoletu w dłoń, a drugi przeżyje strzał z shotguna w klatę. No a po trzecie oczywiście kaliber, chyba nie muszę tłumaczyć że 9x19mm ma mniejszą moc obalającą niż 7,62x51mm... Także ta twoja teoria spiskowa to taka raczej niezbyt udana szczerze mówiąc. Jedyne co można stwierdzić to to, że w filmach ludzie lepiej celują i zawsze trafiają w ważne organy (no chyba że strzelają do głównego bohatera)

Gruszek83

2016-04-27, 04:08
ten ch*jek który leży chyba chciał sie poddać i wk***ia mnie że ten pies go tak zaj***ł z zimną krwią ale w sumie z drugiej strony karny ku*as dla banditos...miał za uszami grubo dostał kule będzie jednego mniej