18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowicjusz zapaśnik

~Sunday • 2022-07-15, 22:39

Dobry symulant :-D

jur

2022-07-15, 22:58
Zaczynają sie dożynki ?

marcino_zly

2022-07-15, 23:06
Te "żarówki" pięknie wybuchają!
:mrgreen:
Mógł na ryj przyjąć.

Juzwa

2022-07-15, 23:18
Opary związków rtęci to sam miód. rany cięte się zagoją, ale rtęć zostanie w organizmie do końca życia. Raczej niezbyt długiego. Ten kto postawił obok ringu koszyk ze świetlówkami powinien je wylizać od środka.

Tobiahus96

2022-07-15, 23:33
k***a i to jest prawdziwy Wrestling jaki można oglądać :D Cud miód, łap piwko ! :lol:

Ryju1983

2022-07-15, 23:53
A ja bym mu jeszcze posypał solą ta ranę. Jeszcze by nam zatańczył.

Wombat212

2022-07-16, 00:26
Jak te gówno szopkę można wgl ogladac

krasnal_hałabała

2022-07-16, 03:08
jur napisał/a:

Zaczynają sie dożynki ?



Tak, Chińczycy będą dorzynać Ujgurów.

razgan12

2022-07-16, 03:13
Jak nie chciałem iść do szkoły to też mnie tak wszystko bolało

szwarc_one

2022-07-16, 06:55
Ja jebie dawno się tak nie uśmiałem dzięki :D

eremi1

2022-07-16, 10:06
może specjalnie dla takich potrzeb robią imitacje świetlówek ? mogą być aż tak głupi ?

ProVVe

2022-07-16, 16:07
Juzwa napisał/a:

Opary związków rtęci to sam miód. rany cięte się zagoją, ale rtęć zostanie w organizmie do końca życia. Raczej niezbyt długiego. Ten kto postawił obok ringu koszyk ze świetlówkami powinien je wylizać od środka.



To rzucam trochę "światła" na sprawę. Otóż te kiepskiej klasy zapasy używaja ich do efektownego rozbijania i takiego ch*jowego show. Biją się nimi, skaczą na nie i to cześć ich przedstawienia dla ubogich intelektualnie kretynów. Nie wiem czy zdają sobie sprawę z tego, że tam jest ta rtęć, ale zużywają ich od groma na takich pokazach ;-) . Ten koszyczek to taka mała cześć tego co mają zapewne na zapleczu

AdamBrown

2022-07-16, 23:34
ProVVe napisał/a:

To rzucam trochę "światła" na sprawę. Otóż te kiepskiej klasy zapasy używaja ich do efektownego rozbijania i takiego ch*jowego show. Biją się nimi, skaczą na nie i to cześć ich przedstawienia dla ubogich intelektualnie kretynów. Nie wiem czy zdają sobie sprawę z tego, że tam jest ta rtęć, ale zużywają ich od groma na takich pokazach . Ten koszyczek to taka mała cześć tego co mają zapewne na zapleczu



Ale nikt,a nawet oni sami nigdy nie twierdził, że są normalni, to jest taka wersja "Jackass" chłopaki robią sobie krzywdę, i czerpią z tego jakąś przyjemność, czy satysfakcję, a to że swietlówki zawierają rtęć, jest dla nich zbyt abstrakcyjne.
Z resztą takie same swietlówki wiszą w szkołach, iw szpitalach, co chwilę pękaja, i sypią sie na głowę tym którzy akurat pod nimi stoja i wdychają z nich opary.
I nikogo to nigdy nie zastanowiło, ani nie zasmuciło.

Juzwa

2022-07-17, 23:09
AdamBrown napisał/a:

takie same swietlówki wiszą w szkołach, iw szpitalach, co chwilę pękaja, i sypią sie na głowę tym którzy akurat pod nimi stoja i wdychają z nich opary.



Co chwilę pękają? A z jakiego to powodu? Miałem do czynienia z kilkuset lampami w tunelach, jedne miały osłony inne nie. Te lampy świeciły się prawie bez przerwy. Przez parędziesiąt lat nie mieliśmy przypadku, żeby świetlówka pękła sama z siebie. Chyba nie wiesz jaka jest zasada pracy takiej świetlówki. Poza tym w szkołach gdzieś są jeszcze świetlówki?