18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowe kołpaki

~_Yarko_ • 2020-06-01, 17:42
Kiedyś widziała, że łatwiej odchodziły.


Elektro-Mech

2020-06-01, 20:20
DzidaZawodnik napisał/a:

Kołpaki szły do wyj***nia, więc dlaczego miałaby ich ni epołamać dla filmiku?
Ludzie codziennie wrzucają na swojego instagrama filmiki jedzenia na talerzu w nadzieji, że przybędzie im widzów i ni ebędą musieli chodzić do pracy.
Zrozumcie, że debile uwielbiają oglądać większych debili od siebie, żeby poczuć się lepiej, a te filmiki są odpowiedzią przedsiębiorczych ludzi na gigantyczną podaż.
Przepraszam, że burzę waszą błoga nieświadomość.



popyt*, panie 'biznesmen'.

Tr...........ty

2020-06-01, 20:50
Który producent samochodów daje taki zajebisty klucz do kół?

Rick83

2020-06-01, 20:54
Były fajne kołpaki a teraz chce mieć takie gówno z hipermarketu za 10zł, które na pierwszym zakręcie samo odpadnie. Cóż kobieta, nie człowiek.

rojekbuk

2020-06-01, 21:02
Co jak co, ale miała porządne kołpaki z porządnego materiału, nie gówno za 50 zł pękające od powietrza

syngaja

2020-06-01, 21:13
Tyle razy już debili oglądałem, że znudziło mi się na nich patrzeć.

Flodzia

2020-06-01, 21:20
syngaja napisał/a:

Tyle razy już debili oglądałem, że znudziło mi się na nich patrzeć.



Musiałeś za często gapić się w lustro.

Herhard

2020-06-01, 21:23
Tak to jest jak żarcie z maca wyżera ci mózg.

raven00

2020-06-01, 21:28
Pajan napisał/a:

Ale to jest tępe stworzenie .



ale za to silne

bodzio667

2020-06-01, 22:35
A tak serio, to jak można włożyć plastik pomiędzy śrubę i felgę? Jeśli śruba nie jest stożkowa? To chyba niepoważne... Oświećcie mnie, wszystkowiedzący Sadolowie. :)

~Sol

2020-06-01, 22:51
bodzio667 napisał/a:

A tak serio, to jak można włożyć plastik pomiędzy śrubę i felgę? Jeśli śruba nie jest stożkowa? To chyba niepoważne... Oświećcie mnie, wszystkowiedzący Sadolowie.



W niektórych autach po prostu tak jest, że kołpaki są przykręcane, nie da się tego zrobić ot, tak sobie.

35i

2020-06-01, 23:56
bodzio667 napisał/a:

A tak serio, to jak można włożyć plastik pomiędzy śrubę i felgę? Jeśli śruba nie jest stożkowa? To chyba niepoważne... Oświećcie mnie, wszystkowiedzący Sadolowie.



Śruba do koła ma między gwintem a sześciokątem na klucz stożek, który wystaje ponad felgę po dokręceniu. Na ten stożek załapuje się kołpak. Kołpak ma dwa otwory większe, przez które się załapuje koło bez kołpaka i dwa otwory mniejsze, gdzie załapuje się śruby razem z felgą i kołpakiem. Przykład dotyczył kół czterośrubowych, przy nakrętkach i szpilkach sytuacja jest podobna. Nakrętki też mają stożek. Może też być tzw. kula zamiast stożka, ale to są szczegóły.

Rxet

2020-06-02, 00:02
bodzio667 napisał/a:

A tak serio, to jak można włożyć plastik pomiędzy śrubę i felgę? Jeśli śruba nie jest stożkowa? To chyba niepoważne... Oświećcie mnie, wszystkowiedzący Sadolowie.



Zacznijmy od tego że ten pojazd nie ma śrub a szpilki na stałe zamontowane w piaście. Podejrzewam że ktoś założył specjalnie wyprofilowane nakrętki aby ktoś dłużej musiał się męczyć z kradzieżą pod sklepem. Np:



Swoją drogą ciekawi mnie jej reakcja gdy zobaczyła że jej kołpaki za 3$ nie trzymają się tych wyprofilowanych felgach strukturalnych.

35i

2020-06-02, 00:09
Rxet napisał/a:

Zacznijmy od tego że ten pojazd nie ma śrub a szpilki na stałe zamontowane w piaście. Podejrzewam że ktoś założył specjalnie wyprofilowane nakrętki aby ktoś dłużej musiał się męczyć z kradzieżą pod sklepem. Np:
Swoją drogą ciekawi mnie jej reakcja gdy zobaczyła że jej kołpaki za 3$ nie trzymają się tych wyprofilowanych felgach strukturalnych.



Co to jest? Jakieś źródło?

Rxet

2020-06-02, 00:52
35i napisał/a:

Co to jest? Jakieś źródło?



Auto - Ford Fusion wersja US



Co do zdjęcia nakrętek wrzuciłem pierwsze lepsze podobne jak by ktoś miał za dużo wolnego czasu i chciał sobie takie coś zamontować to i miał by czas na znalezienie owych nakrętek pasujących do jego pojazdu.