18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowe auto za free

dr_dex • 2016-12-09, 23:24
Chcesz mieć fajne auto ale nie masz kasy ? A może bank ci powiedział zebyś sp***alał bo i tak nie dostaniesz kredytu ?

Nie łam się i zainspiruj metodami, które były stosowane przez poprzednie pokolenie



ps: jeśli rzeczywiscie mercedes ich podj***ł z tymi listami to ch*j mu w dupe, denuncjatorowi j***nemu ...

Pa...........or

2016-12-11, 11:28
Loaloa napisał/a:

Mój kolega z pracy zajmował się tymi listami w latach osiemdziesiątych. Jak się tego trochę uzbierało, to robiliśmy sobie malą imprezkę z alkoholem, zagrychą i czytaniem tych wypocin. Cośmy się uśmiali, to nasze.

Co do nadawców - trzeba było tę hołotę jakoś ustawić do pionu. Jak ktoś miał złożony wniosek o paszport, to już go nie miał; jak czekał na przydział mieszkania - sru na koniec kolejki; premie i nagrody w zakładzie pracy też się szły j***ć.



robiłeś w SB?
na poważnie - właśnie napisałeś, że należałeś do elitarnego grona psich ku*asów służących jaruzelowi. ch*j w dupę do mało.

Pa...........ac

2016-12-11, 20:20
Mercedes w 124, fajny youngtimer, sam mam takiego. Jak ktoś lubi dłubać i dbać o auto polecam.

jacek44

2016-12-11, 23:57
Te listy dochodziły częściowo do mercedesa. Moi bracia pisali jakieś pozdrowienia a nie prośby o darmowe samochody i przysyłali jakieś breloczki, prospekty takie duże rozkładane, naklejki i ulotki ;)

adl123

2016-12-12, 12:21
W latach 80-tych ubiegłego wieku krążyły wzory listów i katalogi z adresami firm motoryzacyjnych na zachodzie. Mercedes przesyłał do Polski darmowe katalogi i plakaty ze Stuttgartu. Dostałem taki plakat z dwoma W124 300D na lśniącym kredowym papierze. Dostałem też prospekty od opla i od forda. Także listy przez granicę przechodziły - połowa lat 80-tych.

weltmajster

2016-12-12, 12:22
Holecka i Ziemiec jacy młodzi.

filion

2016-12-12, 14:56
jakie podobne do wiadomości

mati1180

2016-12-12, 15:19
Ja pie**ole, zaj***ło tym zgniłym peerelem na kilometry... Muza też niczego sobie :amused:

saves

2016-12-12, 16:00
Loaloa napisał/a:

Mój kolega z pracy zajmował się tymi listami w latach osiemdziesiątych. Jak się tego trochę uzbierało, to robiliśmy sobie malą imprezkę z alkoholem, zagrychą i czytaniem tych wypocin. Cośmy się uśmiali, to nasze.

Co do nadawców - trzeba było tę hołotę jakoś ustawić do pionu. Jak ktoś miał złożony wniosek o paszport, to już go nie miał; jak czekał na przydział mieszkania - sru na koniec kolejki; premie i nagrody w zakładzie pracy też się szły j***ć.



Byłeś w SB, byłeś w ORMO, teraz jesteś za Platformą. Przyjeżdżaj jutro na marsz szKODników. Spotkasz dawno nie widzianych kolegów z "firmy".

tranzystor

2016-12-12, 17:16
saves napisał/a:

Byłeś w SB, byłeś w ORMO, teraz jesteś za Platformą. Przyjeżdżaj jutro na marsz szKODników. Spotkasz dawno nie widzianych kolegów z "firmy".



Teraz jest w PiSie z bohaterem Piotrowiczem, businessmanem Jasińskim i kilkoma innymi walczącymi kiedyś z socjalizmem.