18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowa zabawka sąsiada

Flodzia • 2022-08-03, 13:23
I nowa zabawka sąsiadki


Bul_od_bytu

2022-08-03, 18:46
zwierzak30 napisał/a:

k***a,wiem że kto wybrzydza ten nie r*cha. Ale. Jak miałbym taka "puszystą" czytaj grubą r*chać.To wolałbym na ręcznym zjechać.Mniej zachodu.Moda na tłuste,małpie,negroidalne dupy mnie przeraża.Wolę takie skowyrne,drobne kobiety.
Ale jak to mówią. O gustach się nie dyskutuje.Każdy r*cha to co lubi.No chyba że nie r*cha,bo wybrzydza.



Chyba jeszcze grubej dupy nie widziałeś. Ta jest konkretnie zbudowana, ale do grubej lochy to jej wiele kilo brakuje. Wiele chudych suk wciągnęłoby ch*ja razem z jajami i r*chaczem i dalej byłoby im mało. U tych "grubych" to chyba masa uciska im hydraulikę i dlatego są bardziej ciasne :D Jedyny pożytek z chudej laski przy seksie to poza akrobacjami jest taki, że jak w trakcie akcji gdy na parkingu pod blokiem włącza się alarm w aucie to wstajesz razem z nią i idziesz do okna sprawić czy to nie twój. Z grubszą to nie przejdzie jak w przysiadzie nie robisz minimum 200kg.

koolowsky

2022-08-03, 20:32
Gruba locha. Niech sie szmacisko weźmie za siebie

djpyza

2022-08-03, 22:18
ja na to patrzę w taki sposób prawdziwy sadol taki jak baronturbinka, śmigiełko ^^^ to pewnie by krzyczał przez okno dawaj cię wyr*cham ! i ona by to usłyszała i by go pewnie zaprosiła do siebie i by się to skończyło happy end.

K1Rules

2022-08-03, 22:33
zwierzak30 napisał/a:

k***a,wiem że kto wybrzydza ten nie r*cha. Ale. Jak miałbym taka "puszystą" czytaj grubą r*chać.To wolałbym na ręcznym zjechać.Mniej zachodu.Moda na tłuste,małpie,negroidalne dupy mnie przeraża.Wolę takie skowyrne,drobne kobiety.
Ale jak to mówią. O gustach się nie dyskutuje.Każdy r*cha to co lubi.No chyba że nie r*cha,bo wybrzydza.



O gustach się nie dyskutuje, a nas jebie twoje zdanie ;)



;-)

Marcin360360

2022-08-03, 22:40
Ustawione jakb don@ald Tu@sk przez Germanów.

Rzepa90

2022-08-04, 10:04
Marcin360360 napisał/a:

Ustawione jakb don@ald Tu@sk przez Germanów.



ustawione to ty przez pis jestes

PsychoGhost

2022-08-04, 14:59
Ale dupsko co by nie mówić to ma eleganckie