18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowa Zabawa

ko...........or • 2020-04-16, 00:35
Zlepek Lasek



wertuqq

2020-04-16, 10:07
Ostatnia dziewczyna wygrywa.

SirMajkel

2020-04-16, 10:26
za internetowe k***iszcze piwa nie daję. Lubię ładne laseczki, ale wszędzie dosłownie wszędzie pakują swoje cyce.... k***a nie ma już chyba żadnego hobby czy czegokolwiek, żeby lafiryndy tam nie świeciły cycami..... chyba tylko kanały modelarskie na YT jeszcze się uchowały a tak to wszystko inne gdzie wcześniej działali ludzie, którzy robili lub mieli coś do powiedzenia ciekawego zostało zalane fala kurestwa internetowego. Weźcie przerywy ogarnijcie się i zacznijcie chodzić na dz**ki to może przestaniecie dawać lajki każdej flądrze w internecie.

Tr...........ty

2020-04-16, 10:33
Novik napisał/a:

Widzę stulejka wam awansowała na obrażanie tych kobiet




Widzę, że nie znasz definicji "stulejki" i "kobiety"

picolo

2020-04-16, 10:42
Ta w brudnopisie fajna.

skurwensyn

2020-04-16, 16:29
TranzystorWyklęty napisał/a:

Roksę zablokowali przez koronawirusa, to dz**ki się przeniosły na Zbiornik?



Jak zablokowali? pie**olicie waść bo wchodzę i wszystko działa



:roll:

ko...........or

2020-04-16, 17:24
SirMajkel napisał/a:

za internetowe k***iszcze piwa nie daję. Lubię ładne laseczki, ale wszędzie dosłownie wszędzie pakują swoje cyce.... k***a nie ma już chyba żadnego hobby czy czegokolwiek, żeby lafiryndy tam nie świeciły cycami..... chyba tylko kanały modelarskie na YT jeszcze się uchowały a tak to wszystko inne gdzie wcześniej działali ludzie, którzy robili lub mieli coś do powiedzenia ciekawego zostało zalane fala kurestwa internetowego. Weźcie przerywy ogarnijcie się i zacznijcie chodzić na dz**ki to może przestaniecie dawać lajki każdej flądrze w internecie.



Relax don't bee to exited


:mrgreen:

jajkob

2020-04-16, 18:01
Bardzo fajna i pozytywna zabawa. Nikomu złego nic nie robią a cieszą oko. Do tego dodam że nie raz myślałem o jakieś lasce jak wygląda w bieliźnie albo co ma pod spodem, a tu można całkiem pozytywnie się zaskoczyć.

homorek

2020-04-16, 18:56
Vrog napisał/a:

Jak widzę patriotę to aż z beki nie mogę wytrzymać.



Dokonujesz stygmatyzacji na podstawie gifa ? To też mam beke.

Wiewór

2020-04-16, 18:59
Poza tymi kilkoma baleronami to fajne dupcenie.

Kokosz88

2020-04-16, 20:09
pozytywna akcja, jestem ZA :D

willyfog

2020-04-16, 23:09
Gdzie jest tego więcej?

Dziad_Inżynier

2020-04-17, 00:45
Ta 1:00 ojojojoj... :pejcz: Samo dobro :D

SirMajkel napisał/a:

za internetowe k***iszcze piwa nie daję. Lubię ładne laseczki, ale wszędzie dosłownie wszędzie pakują swoje cyce.... k***a nie ma już chyba żadnego hobby czy czegokolwiek, żeby lafiryndy tam nie świeciły cycami..... chyba tylko kanały modelarskie na YT jeszcze się uchowały a tak to wszystko inne gdzie wcześniej działali ludzie, którzy robili lub mieli coś do powiedzenia ciekawego zostało zalane fala kurestwa internetowego. Weźcie przerywy ogarnijcie się i zacznijcie chodzić na dz**ki to może przestaniecie dawać lajki każdej flądrze w internecie.


A ktoś ci każe brać z nią ślub? Nie? To idź proboszczowi pomacaj berło, bo sadol to nie miejsce dla ciebie.

bbkacprzyk

2020-04-17, 08:02
Nr3. Przedostatnia i ostatnia. Dla mnie :lol: zajebiste dupeczki :lol: