18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowa szafa w przedszkolu

woodpeck77 • 2017-10-27, 09:08
Tymczasem w przedszkolu mojego syna dość wcześnie wprowadzono wychowanie seksualne


nowynick

2017-10-27, 09:23
ch*jowe te przedszkole, szybko syna przepisz, bo jeszcze na zajęcia z genderyzacji trafi...

wszystkozajete1234

2017-10-27, 09:30
Parafrazując jedną ze złotych myśli "Człowiek z gimnazjum wyjdzie, ale gimnazjum z człowieka nigdy."

_Myszcz_

2017-10-27, 10:40
A gdzie jest krzyz?

krzyks

2017-10-27, 12:56
woodpeck77 napisał/a:

Tymczasem w przedszkolu mojego syna dość wcześnie wprowadzono wychowanie seksualne



Ta szafa tam stała jak jeszcze Ty chodziłeś do tego przedszkola :-P

Dzisiaj

2017-10-27, 17:29
"Tymczasem w przedszkolu mojego syna dość wcześnie wprowadzono wychowanie seksualne"

pazerny ku*asiarz nie mogl sie oprzec by oszukac sadoli i napisał, że niby u syna w przedszkolu... za materiał własny wiecej piwek chcesz nałapać ? :homer:

jakbyś napisał, że szukałeś nagich fotek przedszkolaków i natrafiłeś na coś takiego to byśmy jeszcze uwierzyli... piwka kłamczuchu nie dostaniesz odemnie :D

lordbober

2017-10-27, 17:49
k***a, chyba znam to miejsce :amused:

@woodpeck77
B-B?

omgłomatkobosko

2017-10-27, 18:09
Ja swojego gówniaka zapisałem do nowoczesnego przedszkola integracyjnego. Na razie integrują się ze zwierzakami :mrgreen:

domino19

2017-10-27, 19:39
poj***ny jakiś jesteś? przecież takie ławki są w każdym przedszkolu

Sowa_wln

2017-10-27, 21:11
@up u mojego syna w przedszkolu są inne. Zrobię Ci zdjęcie w poniedziałek. :roll:

woodpeck77

2017-10-27, 23:14
lordbober napisał/a:

k***a, chyba znam to miejsce :amused:

@woodpeck77
B-B?



Grudziądz

Dzisiaj napisał/a:

"Tymczasem w przedszkolu mojego syna dość wcześnie wprowadzono wychowanie seksualne"

pazerny ku*asiarz nie mogl sie oprzec by oszukac sadoli i napisał, że niby u syna w przedszkolu... za materiał własny wiecej piwek chcesz nałapać ? :homer:

jakbyś napisał, że szukałeś nagich fotek przedszkolaków i natrafiłeś na coś takiego to byśmy jeszcze uwierzyli... piwka kłamczuchu nie dostaniesz odemnie :D



pokręcony kutafon - poszukiwacz teorii spiskowych, nie mógł wcisnąć alta i użyć polskich znaków...który uważa, że życie innych przypomina jego własne, a jedynym szczęściem jest wodospad wirtualnych piwek

jakbyś napisał, że prosisz o dowód, że to materiał własny to byś go dostał a tak wychodzisz na notabene członka a właściwie człona komisji pod wezwaniem złamanej brzozy im. Antoniego Wyklętego,
który wszędzie wietrzy spisek :sloik:


:-P

Dzisiaj

2017-10-27, 23:57
woodpeck77 napisał/a:



Grudziądz



pokręcony kutafon - poszukiwacz teorii spiskowych, nie mógł wcisnąć alta i użyć polskich znaków...który uważa, że życie innych przypomina jego własne, a jedynym szczęściem jest wodospad wirtualnych piwek

jakbyś napisał, że prosisz o dowód, że to materiał własny to byś go dostał a tak wychodzisz na notabene członka a właściwie człona komisji pod wezwaniem złamanej brzozy im. Antoniego Wyklętego,
który wszędzie wietrzy spisek :sloik:


:-P





a alta uzywam tylko w szczegolnych przypadkach, jesli bede uzywal za czesto to mi sie popsuje a mam tylko 2 na klawiaturze