18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowa rozrywka na safari

Apolityczny • 2017-11-24, 11:55
Wypie**ol z samochodu swojego psa prosto w paszcze lwa :ciasteczkowy:

Bierdol

2017-11-24, 20:41
Czemu ten pies jest bez smyczy, a ?

biala20

2017-11-24, 21:20
bocianoff napisał/a:

@biala

Idę o zakład, że Twój kot liże Ci cipsko.


Od lizania c**y mam Twojego starego! Kolejny psiarz, ludzki podgatunek...

Hi...........po

2017-11-24, 22:12
Dobry ten kundel,wj***ł się w niego jak dzik w sosne i jeszcze przeżył.

Nert

2017-11-25, 03:17
@biala20 kolejna sp***olona kociara której nikt nie chce?

rbQ321

2017-11-25, 04:52
triball napisał/a:

Jazda to by była, gdyby odwrócić proporcje i taka kotka była jedna, a z drugiej strony wypuścić z 10 burbull'i :) Generalnie, to te koty są głupie jak but i dlatego nie potrafiły załatwić sprawy... Co innego taki boerboel.

http://2.bp.blogspot.com/_LDH5Ir9XXcM/Rrr7nUTcp2I/AAAAAAAAAOk/VM-zt0Oc1Cc/s400/resizedrukol.jpg

https://i.pinimg.com/736x/9d/2d/59/9d2d59345fbd61d992ac90ab8c89a0c8--mastiff-breeds-mastiff-dogs.jpg



o k***a. Możesz coś więcej na pw o tych psach napisać? Bo po treści posta sądzę, że naczytałeś się ostro albo posiadasz.

Apolityczny

2017-11-25, 10:47
triball napisał/a:

Jazda to by była, gdyby odwrócić proporcje i taka kotka była jedna, a z drugiej strony wypuścić z 10 burbull'i :) Generalnie, to te koty są głupie jak but i dlatego nie potrafiły załatwić sprawy... Co innego taki boerboel.

http://2.bp.blogspot.com/_LDH5Ir9XXcM/Rrr7nUTcp2I/AAAAAAAAAOk/VM-zt0Oc1Cc/s400/resizedrukol.jpg

https://i.pinimg.com/736x/9d/2d/59/9d2d59345fbd61d992ac90ab8c89a0c8--mastiff-breeds-mastiff-dogs.jpg


Wątpię, żeby zaj***ły lwicę, nawet w 10 szt., co najwyżej by ją trochę potarmosiły aż uciekła by na drzewo, poza tym wielkie koty walczą metodycznie tj. przewracają lapą i chwytają za gardło a pies tylko się rzuca i gryzie gdzie popadnie. Do tego ma jeszcze pazury i doświadczenie w tego typu sytuacjach, także gdyby poszczuć ją tymi boerboel to pewnie ze 2 by zadusiła a przed resztą wyj***ła na drzewo. Dorosły lew natomiast zaj***łby je wszystkie w klika minut, tak jak robi to z hienami.

triball

2017-11-25, 12:09
@ Apolityczny

Lew na drzewie to dość oryginalna koncepcja. Te zwierzęta są zby ciężkie i to, że lew wlazł na drzewo jest ewenementem godnym zdjęcia w National Geographic.

Natomiast imho dorosły lew, który radzi sobie z 10 głodnym, ważącym po 50 kg hienami, niekoniecznie byłby w stanie poradzić sobie z 10 wyszkolonymi do polowania na drapieżniki / ochrony posiadłości psami, ważącymi po 80-90 kg. Przykładowo dogi argentyńskie bez problemów są używane do polowań na pumy - a przecież są prawie o połowę mniejsze od boerboela.

@rbQ321

Nie mam, bo nie mam warunków. Boerboel, czyli inaczej mastif południowoafrykański, to u nas dość rzadka rasa, niemniej pojawia się na wystawach. Hodowle w PL też już są. Informację bez problemów znajdziesz u Wujka Google.

Apolityczny

2017-11-25, 14:12
triball napisał/a:

@ Apolityczny

Lew na drzewie to dość oryginalna koncepcja. Te zwierzęta są zby ciężkie i to, że lew wlazł na drzewo jest ewenementem godnym zdjęcia w National Geographic.

Natomiast imho dorosły lew, który radzi sobie z 10 głodnym, ważącym po 50 kg hienami, niekoniecznie byłby w stanie poradzić sobie z 10 wyszkolonymi do polowania na drapieżniki / ochrony posiadłości psami, ważącymi po 80-90 kg. Przykładowo dogi argentyńskie bez problemów są używane do polowań na pumy - a przecież są prawie o połowę mniejsze od boerboela.

@rbQ321

Nie mam, bo nie mam warunków. Boerboel, czyli inaczej mastif południowoafrykański, to u nas dość rzadka rasa, niemniej pojawia się na wystawach. Hodowle w PL też już są. Informację bez problemów znajdziesz u Wujka Google.


Lwice dość często uciekają na drzewo np. gdy nie radzą sobie z hienami. Natomiast lew na drzewo nie sp***ala bo nie musi, jest w Afryce największym drapieżnikiem lądowym ważącym do 250 kg z którym żaden tamtejszy drapieżca nie odważy się podjąć bezpośredniej konfrontacji i jakoś nie widzę nawet największych psów w starciu z nim, choćby nie wiem ile ich było i jakkolwiek byłyby one do takich walk szkolone. Nikt chyba nie próbował szczuć mastyfów na lwy czy tygrysy, bo każdy dobrze wie, że poniósłby wtedy spore straty w psach. Puma to co innego, jest znacznie lżejsza od lwa (śr. 40-60 kg) i mastyf czy kilka dogów argentyńskich mogłoby sobie z nią poradzić.

Xs...........33

2017-11-25, 14:44
Boję się cokolwiek napisać, bo zaraz jakiś elokwentny internetowy bandyta mnie zruga za moje poglądy.

janlew

2017-11-29, 10:21
Cytat:

Po to jest pies by go puszczać na inne zwierzęta, czy ludzi


overgod napisał/a:

Na podstawie tych wypowiedzi oceń swój wiek.


Oceniam - dorosły człowiek.
Dorosłemu człowiekowi pies służy do ochrony własności, przed ludźmi i zwierzętami. Widzę lisa lub złodzieja spuszczam psa z łańcucha.
Zoofil, odpina pieska z łańcucha i śpi z nim w łóżeczku, twierdząc że go kocha i że to jego rodzina. Więc albo jesteś dzieckiem któremu takie zachowanie przystoi, albo zwykłym zoofilem. ...nawet jeśli nie r*chasz.