18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowa ramówka TVP od prezesa Kurskiego

marqu80 • 2016-01-18, 21:34
Kolejne dobre gówno :-)

eunstachy

2016-01-18, 21:44
gówno to gówno. Nie może być dobre.

jonaona

2016-01-18, 21:49
nareszcie zrobili porządek w tej telewizji

AgentGrzesiek

2016-01-18, 21:55
takie tematy są całkiem przydatne
otwierasz "zobacz szczegóły" a tam....
volkslista :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kaddafi

2016-01-18, 22:02
To już JoeMonster czy jesscze Sadistic? Rozumiem, im jeszcze za to płacą, a wam?

BialyNigger

2016-01-18, 22:15
Kaddafi napisał/a:

To już JoeMonster czy jesscze Sadistic? Rozumiem, im jeszcze za to płacą, a wam?



Oj jaki odważny, jaki sprytny. Już nie chłopiec tylko mężczyzna, obrońca narodu na portalach internetowych. Zgłosi do usunięcia filmiki obrażające kochanego prezesa. Ciocia wytarmosi za polika :glasku:

thetmtmt

2016-01-18, 23:34
Uwielbiam ten płacz półgłówków. Trzepiecie się o przejęcie mediów na rzecz pis. A kto te media stracił? Ludzie, którzy na takich jak wy kładą lachę i mają za skończonych idiotów, bo się podniecacie na każde ich zawołanie, a tu chodzi tylko o to, żeby hajs i wpływy się zgadzały u "odpowiednich" ludzi.

Organista

2016-01-18, 23:36
Zdrajcy Ojczyzny tylko wrzucają takie filmy. Geje - OUT. Tęcza -OUT. Teksty są tak proste, że nawet w średniowieczu by w takie bzdury nie uwierzyli. j***ni POtru. Nie macie argumentów, więc robicie takie gówna jak to i udostępniacie. Poświęcacie swoje życie na jakieś poj***ne filmy pro Petropeowskie. i kij wam w oko, o ile nie w dupę. Nie jestem za Pisem, ale w tej chwili to jedyna partia która zdradzieckie suki może wyj***ć w kosmos. A tego bardzo, ale to bardzo chcę !!!

Bugini

2016-01-18, 23:37
@BiałyNigger
Prezes póki co czyści wszystko z Platformy, inna sprawa, że zapycha po drodze wszystko PISem ale to jak chemioterapia w walce z rakiem. ch*jowa i wyniszcza ale pozwoli jeszcze pożyć parę lat. Nie wiem jak można wyśmiewać tego typu działania świeżo po 8 latach rządów PO.

koliberk

2016-01-19, 00:24
A ja czytam "Kolejna kremówka TVP..."

BialyNigger

2016-01-19, 00:54
Organista napisał/a:

... Nie macie argumentów, więc robicie takie gówna jak to i udostępniacie...



Walka z argumentami pisiorów to porażka. Wypluwacie tak absurdalne aksjomaty w swoich argumentach, teorie spiskowe sięgające dynastii frankijskich... To jak dyskutować z 5-latkiem o wiązaniach kowalencyjnych w atomie... Ale nie k***a, Max Kolonko i Cejrowski mu powiedzieli, że atom jest okrągły więc na LOGIKĘ (matkę j***nych nieuków*) wyturlałby się spod innych atomów, a nie wiązał.

*Co chwilę słychać leszczy, którzy mają LOGICZNE argumenty, a wiedzę z danej dziedziny wysrali z dwóch filmików na YouTube...

krakenwmajtach

2016-01-19, 04:00
Nie oglądam, zakładam, że gówno.

AaronSzechter

2016-01-19, 10:24
1.10 na sadolu bronią homosi. wtf????

pns1993

2016-01-19, 13:00
Ale kurewska żenada od początku do samego końca. ch*ja nie piwo!

Siekul

2016-01-19, 14:52
BialyNigger, O widzę, że nigger skończył gimnazjum (a może i podstawówkę, nie wiem jak tam jest z programem) i dowiedział się, że istnieją wiązania kowalencyjne... ciekawe co będziesz mówił jak dojdziesz do orbitali, albo o delokalizacji wiązań.