18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowa płyta Magika

smilee • 2010-04-04, 02:42
Tak, Magik z paktofoniki czy kalibra 44 powraca w wielkim stylu. Podklepał mi kolega, pomyślałem od razu, że wczutym w temat sadystom się spodoba :) Była jeszcze okładka, gdzie patronem medialnym był LOT, ale nie mogłem znaleźć.
O to tracklista:


CD1
1. Miejski Telemark (feat. Abradab)
2. Dmuchawce, latawce, wiatr (feat. Ewa Farna)
3. 2Placie 1Życie
4. Wspomnienia Chodników (feat. Eldo, Duże Pe)
5. Pieprzć szary beton (Niech znicze świecą)
6. Lot na całe życie
7. W dół 2 (feat. Zeus)
8. I get high
9. Tańczący z chodnikami (feat. Żary)
10.Gdy naskórek styka się z chodnikiem (feat. Mes)
11.Tylko ja i te płyty (chodnik remix)
12. Zapomniałem o czymś (feat. Spadochron)

CD2
1. Jestem brukiem
2. Żem w niebu (feat. MC Zbysław)
3. Sprzedałęm się marnie 10 (feat. OSTR, TPWC, Peja)
4. Opowieści z krytpy (bonus tarck)
5. Na bruku (feat. Peja)
6. How High (feat. Method Man & Redman)
7. Przeglądam płyty (bruk remix)
8. Wypie**alam z okna (feat. proceente)
9. Wylot (feat. Donguralesko)
10. Nie lecę na hajs
11. Grudniowy wyskok (feat. Mes)
12. Śliski parapet (feat. Onar)

smilee

2010-04-05, 00:45
Po paleniu jointow nikt jeszcze chyba nie wyskoczyl z okna. Jesli wierzysz w to, ze on palil tylko trawe to sie czlowieku obudz z pieknego snu.

HERALDYCZNY OLIGARCHA

2010-04-05, 00:52
i jeśli wierzysz że w "trawie" jest tylko trawa to również polecam wyżej wymienioną czynność

Byczarz

2010-04-05, 01:46
smilee napisał/a:

Po paleniu jointow nikt jeszcze chyba nie wyskoczyl z okna. Jesli wierzysz w to, ze on palil tylko trawe to sie czlowieku obudz z pieknego snu.


Miał schizofrenie, którą pogłębiło palenie i prawdopodobnie dlatego skoczył z okna. Poczytaj or stfu.


@Top
Jak dla mnie głupie i bezsensowne. Przerobione tytuły tracków tak jakby na siłę i jeszcze w taki sposób, jakby to robił jakiś ćwierćmózg przez 5 minut.

Umiem się pośmiać z Papieża i innych zmarłych, ale ten 'żart' jakoś do mnie nie trafia.


@Ci co pie**olą 'hh ssie'~
Ja wam nie cisnę po waszej 'muzyce', bo o gustach się nie dyskutuje. Nie podoba Ci się, to nie słuchaj, a nie pieprzysz na forum, żeby podbudować psychikę..

Pan_Dawid

2010-04-05, 03:17
nie rozumiem, jak ostatnio były płytkie żarty na temat ks. Popiełuszko to każdy je rozumiał, a jak nagle chodzi o jakiegoś typa którego przerosła rzeczywistość to już obrażeni, udają ,że nie rozumieją albo ,że tak nie można...

Cypisek_

2010-04-05, 10:47
Może wpiszcie do regulaminu, że nie wolno śmiać się z Magika, JP2 i innych "świętości". k***a mać.

luki24

2010-04-05, 13:06
on podobno przez okno wypadł

gsl87

2010-04-05, 20:56
cynizm jest dobry ale tutaj niestety nie WYSZŁO ! brak piwa!

dx...........l9

2010-04-05, 22:06
nie chodzi o to ze z Magika smiac sie nie wolno ale o to ze to po prostu jest zalosne i niesmieszne...

smilee

2010-04-13, 01:06
Co poniektórzy z Was to czyści hipokryci. Bawią Was żarty z Papieża, bawiły Was żarty z Kaczyńskiego kiedy jeszcze żył, a co poniektórych bawią żarty wymyślone po jego śmierci, ale Magik to wydaje się nietykalny i jakakolwiek próba żarciku z jego osoby jest zbrodnią. Trochę konsekwencji. Rozumiem, że może nie trafiło to w Wasze poczucie humoru, jakiekolwiek by ono nie było, ale jednak być schizofrenikiem i palić jointy, które są maczane w ciężkich narkotykach to zadaję sobie pytanie WHAT THE FUCK DUDE? Więc to k***a zrozumcie, że on nie jest nietykalny i żarty w jego kierunku są 'na miejscu'. Tym bardziej, że jego rap nigdy do mnie nie trafiał. Warto jeszcze dodać, że jesteście na sadisticu, gdzie czarny humor jest domeną, a nie na forum wielbicieli
Roberta Makłowicza, eot.

amf09

2010-04-18, 23:12
smilee napisał/a:

12. Zapomniałem o czymś (feat. Spadochron)


Genialne :P

kali2114

2010-07-15, 15:22
ee najlepiej pie**olic cos o kims kogo sie nie zna i z góry ustalac najwygodniejsze fakty, chociaz nic nie jest wiadome...

MAG? hak wam w smak psy zazdroscicie gosciowi talentu.
Życie nasze składa się z krótkich momentów,
Cudownych chwil czy przykrych incydentów
Niczego nie przegapię
Wszystkie je łapię
Korzystam z talentu
Przelewam go na papier
...
eM A Gie I Ka

el...........un

2010-07-15, 17:54
kali2114 napisał/a:

ee najlepiej pie**olic cos o kims kogo sie nie zna i z góry ustalac najwygodniejsze fakty, chociaz nic nie jest wiadome...

MAG? hak wam w smak psy zazdroscicie gosciowi talentu.
Życie nasze składa się z krótkich momentów,
Cudownych chwil czy przykrych incydentów
Niczego nie przegapię
Wszystkie je łapię
Korzystam z talentu
Przelewam go na papier
...
eM A Gie I Ka


podać chusteczkę?

zefir666

2010-07-16, 19:21
Nie wiem czemu wszyscy się tak podniecają tym magikiem,już nawet pożartować z niego nie można.

qwe999

2010-07-17, 14:44
okładka mnie rozj***ła. :D