18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowa normalność w Hiszpanii

GeorgeHarvey1 • 2024-02-13, 23:09

Ja prdl

be

2024-02-13, 23:16
A nie mogli jeszcze gwizdać Wind of change?

sebastian.kwiecien

2024-02-13, 23:26
Już 20 lat temu mój dziadek mi powiedział że degenacja społeczeństwa będzie się pogłębiać. Teraz przybijam mu wirtualną piątkę. Ciesz się dziadziu że już Cię nie ma z nami.

Lu...........i2

2024-02-13, 23:31
sebastian.kwiecien napisał/a:

Już 20 lat temu mój dziadek mi powiedział że degenacja społeczeństwa będzie się pogłębiać. Teraz przybijam mu wirtualną piątkę. Ciesz się dziadziu że już Cię nie ma z nami.





Fajny dziadek. Cieszę się z tobą,że go nie ma z nami

:-P

pazuzu

2024-02-13, 23:42
Tylko dodam info ze akcja jest miasta Torrevieja, gdzie burmistrz Eduardo Dolon klaskal i chwalił występ. A najlepsze jest to że jest on z partii Partido Popular czyli partii prawicowo konserwatywnej... Chyba po raz kolejny przykład ze to prawica lubi małe dzieci...

PS. cale to wystąpienie wywołało mocne oburzenie i kontrowersje w hiszpanii więc nie jest tak że wszytskim się to podobało

opółnocyuciebie

2024-02-13, 23:53
Nie chcę was martwić, ale jeszcze trochę i u nas będzie to samo.

krzylo

2024-02-13, 23:57
pazuzu napisał/a:

Tylko dodam info ze akcja jest miasta Torrevieja, gdzie burmistrz Eduardo Dolon klaskal i chwalił występ. A najlepsze jest to że jest on z partii Partido Popular czyli partii prawicowo konserwatywnej... Chyba po raz kolejny przykład ze to prawica lubi małe dzieci...



Teraz za prawice, nawet skrajna prawice uwaze sie partie, ktore jeszcze 20, czy 30 lat temu bylyby okreslane jako centrum i lekko na lewo. Prawdziwa prawica w dzisiejszych czasach w zyciu publicznym nie istnieje. Sa moze pojedyncze osoby, jak w Polsce Braun, ale to wyjatki.

Ten wystep wyglada, jak prezentacja towaru dla pedofili. Rodzice tych dzieci sa grubo popie**oleni.

flejtuch

2024-02-14, 00:15
Ministra edukacji jak to zobaczy to będzie chciała to dać do programu nauczania

BeardedBastard

2024-02-14, 00:33
j***na lewacko tęczowa ideologia.....ci ludzie co tam są,dorośli,filmują i się cieszą.Spalić to kurestwo.

opółnocyuciebie napisał/a:

Nie chcę was martwić, ale jeszcze trochę i u nas będzie to samo.



Nie,nie będzie dopóki są konserwy,a sporo w Polsce takich osób.

lukpogromca

2024-02-14, 00:53
Roman Polański, Bill Cosby i Josef Fritzl popierają w 100% tą wspaniałą paradę

PsikutaBezS

2024-02-14, 01:47
ładne, podoba mi się. Co na to księża katolitcy i święta inwizycja?

samspadaj

2024-02-14, 04:47
pazuzu napisał/a:

Chyba po raz kolejny przykład ze to prawica lubi małe dzieci...



Pis nie jest prawicą. Stefan Bratkowski pisał w swoich listach, że jednym z postanowień które zapadły w Magdalence było to, że do władzy w Polsce nie może dostać się prawica, zwłaszcza narodowa, i to dlatego rządzą nami na zmianę socjaliści, raz pobożni, raz bezbożni.

i do dlatego propagandowe pieski są gotowe robić tak idiotyczne fikołki, jak ten twój

mazga50

2024-02-14, 05:35
psotna_c*pka napisał/a:

Do odstrzału te bażanty.



Bażanty to są zmanipulowane dzieciaki. Do odstrzału to lewackie k***y które to promują.

Zbysław

2024-02-14, 07:05
A kto głosował na po i na resztę? to ci sami lewaki