18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowa dyscyplina paraolimpijska.

T3RMINATOR • 2022-12-20, 10:18
Rzut psem na odległość.


to_tylko_on

2022-12-20, 15:27
Leatherface napisał/a:

A murzyn to niby jakieś gorsze zwierzę od psa czy jak?



Pies cię nie okradnie i nie zgwałci. A murzyn tak. Sam sobie odpowiedz.

Leatherface

2022-12-20, 15:53
proncislav napisał/a:

Pies cię nie okradnie i nie zgwałci. A murzyn tak. Sam sobie odpowiedz.



Okradnie z czasu i pieniędzy na karmę i inne pierdoły, a co do tego drugiego to również nie widzę przeszkód, zwłaszcza gdy trafi się chutliwy osobnik :-)

onucek

2022-12-20, 16:13
po co rzucać psem? skoro można od razu zjeść.

Raider

2022-12-20, 16:44
MisiaXD napisał/a:

Szkoda ze na balkon kundel nie doleciał xD



A ty pod tory jak tu jeden napisał

htp

2022-12-20, 18:25
Leatherface napisał/a:

Okradnie z czasu i pieniędzy na karmę i inne pierdoły, a co do tego drugiego to również nie widzę przeszkód, zwłaszcza gdy trafi się chutliwy osobnik



Chutliwy - chcesz mieć Murzyna do r*chania? Nie pytam o szczegóły, kto kogo.
A pies nie okrada z czasu. Zajmowanie się zwierzęciem może sprawiać przyjemność, co nie wszyscy widać są w stanie zrozumieć. Tak jak z chodzeniem do opery.

Jaca34

2022-12-20, 18:52
robertsieradzki napisał/a:

jak to z wami psychole jest, że boli was jak ktoś depcze lub rzuca psem, a jak samochód rozjeżdża na pasach małe dziecko, to piszecie, że jednego gówniaka mniej. Widocznie pojeby nie mają dzieci, tylko mają pieski!



po prostu zwierzetom latwiej zaufac niz ludziom

chemicznawojna

2022-12-20, 19:15
robertsieradzki napisał/a:

jak to z wami psychole jest, że boli was jak ktoś depcze lub rzuca psem, a jak samochód rozjeżdża na pasach małe dziecko, to piszecie, że jednego gówniaka mniej. Widocznie pojeby nie mają dzieci, tylko mają pieski!



Bo gówniaki są obrzydliwe i to ludzie, czyli najgorsze ścierwo na tej planecie. Psy są dużo lepsze od ludzi.

Leatherface

2022-12-20, 20:16
chemicznawojna napisał/a:

Bo gówniaki są obrzydliwe i to ludzie, czyli najgorsze ścierwo na tej planecie. Psy są dużo lepsze od ludzi.



No to dlaczego jeszcze żyjesz? Zutylizuj się, bo inaczej jesteś zwykłym hipokrytą.

dominik666

2022-12-20, 20:58
robertsieradzki napisał/a:

jak to z wami psychole jest, że boli was jak ktoś depcze lub rzuca psem, a jak samochód rozjeżdża na pasach małe dziecko, to piszecie, że jednego gówniaka mniej. Widocznie pojeby nie mają dzieci, tylko mają pieski!



Już ci odpowiadam: niechęć do dzieci jest spowodowana tym że rodzice im na wszystko pozwalają. Idziesz do restauracji-gówniak drze p*zdę i biega po sali, czasem mamusia zmieni mu pampersa na stoliku, idziesz do kina na film - gówniaki drą p*zdę i robią oborę, pracujesz- pierwszeństwo na wolne, czy urlopy ma babsko bo ma dziecko (nieoficjalnie) , 500+ pobierane przez patusów, wózki na klatkach schodowych. Na dzieci coraz częściej decydują się patusy które nie mają warunków nawet na trzymanie szczura- to wk***ia. Ogólnie niechęć do ludzi jest spowodowana tym że są na tyle świadomi że odpowiadają za swoje czyny (a raczej powinni) Pies czy kot jest udomowionym przez człowieka zwierzakiem i nie jest w stanie ogarnąć czy robi źle czy dobrze. Katowanie zwierzaka jest czystym sk***ysyństwem, bo to że nie umie załatwiać się na zewnątrz to wina gościa który go wziął - nie psa czy kota. Pomijam całkiem różnicę w wielkości między człowiekiem a niedużym psem czy kotem.

Szejkeru

2022-12-20, 21:33
Haha mógł nim na dach jebnąć :mrgreen:

Kamklo4215

2022-12-20, 22:08
robertsieradzki napisał/a:

jak to z wami psychole jest, że boli was jak ktoś depcze lub rzuca psem, a jak samochód rozjeżdża na pasach małe dziecko, to piszecie, że jednego gówniaka mniej. Widocznie pojeby nie mają dzieci, tylko mają pieski!



No właśnie to samo sobie pomyślałem - mnie tam akurat pchlarze ch*j interesują zwierzę jak każde inne ... Jak sarnę czy dzika auto rozjebie, czy tam ktoś wiadro że szczurami podpali lub krowę świnie była kurczaka czy innego murzyna ćwiartują, tną, łamią czy palą to tak samo mnie to nie rusza ani mniej ani więcej ale na dzieci patrzeć nie mogę

:-o

P.S bo zaraz się zlecą pchlarzomaniacy walący konia pod zdjęcie swojego pupila liżącego sobie odbyt i jaja - ch*j wam do dupy i na imię jeśli bardziej boli was krzywda zwierza sikającego na każdy krawężnik niż krzywda dzieci - possijcie palę swojemu burkowi co by mi umilić jego przenajświętszy żywot i na koniec dajcie się mu zerżnąć od tylca chore pojeby

:-P

NoweKonto

2022-12-20, 22:15
robertsieradzki napisał/a:

jak to z wami psychole jest, że boli was jak ktoś depcze lub rzuca psem, a jak samochód rozjeżdża na pasach małe dziecko, to piszecie, że jednego gówniaka mniej. Widocznie pojeby nie mają dzieci, tylko mają pieski!


Rozumiem twoje myslenie ale mylisz sie. Idioci pisza ze dobrze gowniakowi ale dlaczego uwazasz ze zycie ludzkie jest wiecej warte niz zycie muchy? Niektorzy ludzie sa mniej warci niz dzdzownica a zarowno dzieci jak i zwierzeta domowe sa zalezne od swoich opiekunow. Gardze po rowno tymi ktorzy traktuja slabszych przemoca i z brakiem szacunku. Ch im w dupe

MasturbatorT1000

2022-12-21, 02:04
robertsieradzki napisał/a:

jak to z wami psychole jest, że boli was jak ktoś depcze lub rzuca psem, a jak samochód rozjeżdża na pasach małe dziecko, to piszecie, że jednego gówniaka mniej. Widocznie pojeby nie mają dzieci, tylko mają pieski!



Ja mam i dziecko i psa i wcale mi nie przeszkadza w byciu psycholem ani jedno ani drugie. ..

Posamekule

2022-12-21, 04:59
robertsieradzki napisał/a:

jak to z wami psychole jest, że boli was jak ktoś depcze lub rzuca psem, a jak samochód rozjeżdża na pasach małe dziecko, to piszecie, że jednego gówniaka mniej. Widocznie pojeby nie mają dzieci, tylko mają pieski!



No, zgadza się

psotna_cipka

2022-12-21, 06:57
Kundel na smalec, a przedtem karuzela :mrgreen: