18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowa akcja google uświadamiająca nieuświadomionych...

Halman • 2017-10-11, 09:40


Film o małych feministkach albo czyjejś chęci by nimi były. Cieszy ogromna ilość łapek w dół :)
(ahh, te trafione w społeczną świadomość akcje google...).

95% dobranych aktorek są ciemnawe co by nie rzec czarne i czasami gdzieś się przewinie biała i żółta...
(paradoksalnie żółtków wg proporcji ras tego spotu też jest niewielu na Ziemi).

no bo dziś dzień murzyńskiej/arabskiej dziewczynki i przy okazji pedofila

osobiście zachęcam do minusowania tego "dzieła"

chrucik

2017-10-11, 16:51
lepiej to zminusować na YT; większy zasięg. Niechaj sadol działa!

PA...........SM

2017-10-11, 20:33
Ja bym r*chał te wszystkie "aktorki" :)

Hi...........po

2017-10-11, 22:16
Up
Z ciekawości obejrze filmik.

zairland

2017-10-11, 23:04
O k***a, ciekawe jakie zyski z tego gówna ma Google, bo chyba jako firma nie robi niczego za darmo? Wyszkoli je na programistki czy na dz**ki bez HIV dla programistów, bo nie ogarniam?

sh...........ns

2017-10-11, 23:49
k***a jak mnie to irytuje kobiety wlacza o folnosć której nie sa w stanie zdefiniowac ani zrozumiec k***a z kim wealcza skoro mają meistrim p oswojewj stronie i cały aparat terrou panstwowego a szkoda gadac

BenderXXX

2017-10-12, 02:50
AAAAAAAAAAA!!!! k***a nie wytrzymam. ch*j nas to obchodzi, że "one in four girls gets married as child" czy "63 million girls have undergone female genital mutilation"!!! GDZIE k***A!? W Polsce? W Czechach? W Szwajcarii? Może W Holandii albo Norwegii? Nie dość, że to dzikie gówno zalewa całą Europę, żyje z zasiłków, nie pracuje, kradnie k***a gdzie popadnie, sieje terroryzm, to jeszcze mamy im na własnych podwórkach pomagać??? A KTO NAM k***A POMAGA? KIEDY k***A ONI NAM POMOGLI??? KIEDY k***A??? j***ne dzikusy, niech ich KOMARY zajebią na śmierć. Tak k***a, bo nawet z KOMARAMI nie mogą sobie dać rady... Żeby zdechli...

Dawno się tak nie wk***iłem jak teraz. ch*j strzeli tą całą naszą Zachodnią Cywilizacje. Demokracja, k***a. Prawa człowieka, równouprawnienie, LGBT, k***a nie wytrzymam...

Mówie wam albo będzie trzecia wojna światowa albo cały świat będzie wyglądał jak krzyżówka afryki z bliskim wschodem. Namnożyli się u siebie, że zdychają z głodu bo nie mają co jeść - to samo zrobią w Europie. Zobaczcie na no-go-zones we Francji czy Szwecji - tak będzie wyglądać Europa jak dalej będziemy tym ścierwom pomagać. Tak to wygląda jak jest ich u nas więcej niż nas. A co do islamu to brak mi słów - ponad 1400 lat prubują zajać Europe a teeraz ich sami wpuszczamy....

MuszkatowyOrzech

2017-10-12, 18:03
zwolnij Bender bo wylewu dostaniesz i czarna pielegniarka bedzie twojego siusiaka myla:)

BenderXXX

2017-10-12, 19:07
@MuszkatowyOrzech

A daj spokój ja to gówno codziennie oglądam i jest ich coraz więcej. Od dwóch tygodni mam problem z pocztą - tak jak by ktoś te listy losowo do skrzynek wrzucał... Patrze sobie jakoś wczoraj a to... MURZYN k***a. I jak się nie wk***iać? Ide na pocztę, powiedzieć, że mi paczki ze sklepów nie przychodzą a tracking wykazuje, że są do odebrania.... a tam brudaska w chuście na tym pustym łbie... zgadnij ile załatwiłem. ponad 3 bańki dałem żeby nie mieszkać wśród tego kolorowego ścierwa a i tak, wszędzie się wpie**olą... Jakieś 500 metrów ode mnie otworzyli.... mini-meczet. Skąd oni mają pieniądze? To jedna z naprawde drogich dzielnic, pewnego europejskiego miasta, które słynie jako jedne z najdroższych...

bodzio667

2017-10-12, 22:13
Łapka w dół. Do roboty!

adamZjeb

2017-10-14, 08:55
Polskie dziewczyny też powinny powiedzieć nie obcinaniu im łechtaczek i ślubom ze starymi dziadami, ale nie, tutaj ciemnota i gnój.

farah398

2017-10-14, 08:59
Akcja "wolność" i zablokowana możliwość dodawania komentarzy :D HAHAHA!

adamZjeb

2017-10-14, 09:26
Dodawanie komentarzy do filmu wyłączone? Czemu?

Wszystkiemu winni biali hetero faceci którzy pracują, to najgorsza patologia, nie ma nic gorszego, rasistowskie ścierwa! Gdyby tak każdego zastąpić murzynem, arabem czy cyganem świat byłby piękny!

svc2000

2017-10-14, 10:09
jakim cudem jest to na sadolu??!!!

Argeusz

2017-10-14, 10:18
O k***a przeszło na główną :D

greony12

2017-10-15, 00:33
porażka ma 50tyś w góre i jednie 29k w dół, ten femini to zaraza którą traktują jako wolność só (wolność negatywnego zadnia jest nielegalne) to tak jakby mili akceptować innych a inni nie, feministki i kobiety mają więcej praw dalej im mało, po co ten striptiz gówniaków, by pedo miał do czego obciągać komara? w deepweb jest dla nich coś lepszego

PS gówno mnie obchodzi ze jakaś baba ma okres i maja ciężej facet nie święta krowa, ma stres i musi jeszcze dzielić go z babą bo takie ma prawo a prawa nalegać na spokój nie może, ludzie co dali takie praw to same c*pki i pedał co jaj nie mają zmienić zdania