18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nosi Sebe trochę

Samo88 • 2020-10-15, 19:13
Stary film, bo już 7 lat ma a jakość ok


Erni90

2020-10-16, 06:56
o masz już jakiś cichutki się zrobił??

zdun

2020-10-16, 08:40
nie taki głupi, jeszcze myśli jak policja przyjechała.

rufusso

2020-10-16, 10:25
Salieri16000 napisał/a:

k***a... Ty nawet zdania nie potrafisz sklecić- jakby tego było mało, inny idioci dają ci za to piwa. Czyżby koledzy ze szkoły specjalnej?!
PS Aż strach pomyśleć, jaką karę byś wymyślił dla takiego co śmieci, albo pije piwo za garażami- pewnie łamanie kołem, rozrywanie końmi, ewentualnie kamienowanie...



Ty Panie prpfesor a po co wtrącasz przecinek przed "jaką" , "albo" ? Korzystasz z generatora przecinkow czy ki ch*j ? Koles elegancko napisał Ty za to świrujesz elokwenta w necie. Proponuję skonczyc jednak to gimnazjum tak jak Ci matka powtarza do dzisiaj i kontynuowac nauke. Takich smieci jak ten łeb na filmiku jest pełno w Polsce, ja z miejsca oddałbym salwe w jego strone bez mrugniecia okiem.

RadzioC

2020-10-16, 10:36
ruddie napisał/a:

strzał w głowę na miejscu powinien załatwić sprawę, ewentualne powiadomienie rodziny, żeby zabrała ciało



Po co mieszać w to rodzine, myśle ze maja go już serdecznie dosyć i trzymają kciuki za to by w końcu nie wrócił.

Salieri16000

2020-10-16, 11:39
rufusso napisał/a:

Ty Panie prpfesor a po co wtrącasz przecinek przed "jaką" , "albo" ? Korzystasz z generatora przecinkow czy ki ch*j ? Koles elegancko napisał Ty za to świrujesz elokwenta w necie. Proponuję skonczyc jednak to gimnazjum tak jak Ci matka powtarza do dzisiaj i kontynuowac nauke. Takich smieci jak ten łeb na filmiku jest pełno w Polsce, ja z miejsca oddałbym salwe w jego strone bez mrugniecia okiem.



Ty z kolei nie używasz przecinków, bo nie wiesz gdzie i kiedy ich użyć. Widać, że z autorem posta chodziliście do tej samej szkoły specjalnej.

Raz łajzo w jednym poście używasz polskich znaków, raz nie- aż oczy krwawią od twoich wypocin analfabeto, a twoje wpisy wołają o pomstę do nieba, więc stul japę i nie próbuj zabłysnąć, gdy nie masz racji:

Przecinek przed „albo” piszemy kiedy spójnik ten występuje jako wtrącenie wypowiedzi, jej dopowiedzenie lub kiedy jest używany w zdaniu wielokrotnie.

Wracaj do tego swojego gimnazjum, i skończ je wreszcie jak ci to matka od lat mówi...

PS "(...) ja z miejsca oddałbym salwe w jego strone bez mrugniecia okiem." Buahahahahaha- chyba salwę śmiechu , twardzielu sprzed kompa...