18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Norweżka skazana za zgłoszenie gwałtu

klema • 2013-07-18, 00:23
Witam!

Absurd to absurd i z góry napiszę, że tych ciapatych tam wszystkich to od razu powinno się wystrzelać :snajper2:
Cytat:

Norwegian women reported rape in Dubai: - Convicted of sex outside marriage

A Norwegian woman has been sentenced to imprisonment for one year and four months in Dubai after she reported a rape.

- The woman reported a rape to the police in Dubai, but was not thought of this. We have been told that she herself was instead sentenced to one year and four months. The judicial system here has obviously taken the information she has given them and meant that she is guilty of anything, says Gisle Meling, a priest in the Seamen's Church in Dubai.



W skrócie dla niekumatych: Kobieta została zgwałcona przez 4 ciapciaków w Dubaju i zgłosiła to na policję. W następstwie zgłoszenia została skazana na rok i 4 miesiące ciupy za seks pozamałżeński :amused:

Można żartować, że po ch*j wyszła z kuchni, jednak zawsze było wiadomo, że jedynie co tamci mają we łbie to :kupa:
Do gazu :hitler:


Dla zainteresowanych poniżej link z koślawym tłumaczeniem gugla:
http://translate.google.com/translate?hl=&sl=no&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fwww.vg.no%2Fnyheter%2Futenriks%2Fartikkel.php%3Fartid%3D10105411


Pozdro 3.14159265359

kikutnik666

2013-07-19, 15:37
troche przeklamane.

babka wyjechala w celach zawodowych na wyjazd sluzbowy. Zgwalcil ja tamtejszy kolega z pracy, ciapaty (a nie 4 ciapatych...).
W ZEA obowiazuje prawo szariatu, co za tym idzie- gdy gwalciciel powie "to nie byl gwalt" (zdanie ofiary sie nie liczy- moze to zglosic i tyle) to wtedy OBIE strony odpowiadaja za seks przedmalzenski, strona pokrzywdzona dostaje kare za krzywoprzysiestwo (no by powiedziala, ze to gwalt, a gwalciciel powiedzial ze nie- wiec ofiara musiala sklamac).
W tym wypadku typ dostal 13 miesiecy, babka 16 miesiecy (dorzucili jej picie alkoholu tez).

Byloby to zakwalifikowane jako gwalt, ale w momencie przyznania sie sprawcy...

babka na sali rozpraw musiala siedziec obok "kochanka"

arty na ten temat mozecie znalezc w wielu polskich internetach. Dosc obszernie mamy opisane to np. w TVNach 24.


Belzedup666

2013-07-19, 15:38
Jakoś nikt nie kwapi się wymyśleć wirus antyciapaty albo turban antykoncepcyjny dla brudasów.

Suka_Blyat

2013-07-19, 15:55
kikutnik666 napisał/a:

Dosc obszernie mamy opisane to np. w TVNach 24


Wiarygodniejszy już dla mnie jest chyba FAKT

Sylarr

2013-07-19, 15:59
Jedne źródła podają, że szła z grupą znajomych z pracy i rano obudziła się nago w nieznanym jej hotelu (prawdopodobnie podrzucili jej tabletkę gwałtu). Więc skąd wiadomo, że napastników było 4 i że byli to ciapaci? Historia ta nie trzyma się kupy.

Co do gwałtu - wg koranu gwałt jest tylko wtedy, gdy kobieta krzyczy o pomoc. Inne wypadki nie wchodzą w grę.

blysk88

2013-07-19, 16:17
Kurde. Ja sie nie mam zamiaru w tamte rejony wybierac, a wiem jakie tam jest powalone prawo.
Po cholere to zglaszala - jak bylo wiadome, ze ucierpi przez to jeszcze bardziej.

yoyoyo

2013-07-19, 17:16
k***a, ciapatych kraj to niech sobie tam robią co chcą, niech sobie mają prawo jakie im się podoba. Ale od Europy wara!!

trebeter

2013-07-19, 17:59
co por*chala to jej

inchaallah

2013-07-19, 19:33
Moi drodzy... 'islamiści' nie zgwałciliby na pewno żadnej kobiety na ulicy
A to oznacza że na 99% szukała wrażeń u przynajmniej jednego, ale najwyraźniej czterech naraz nie chciała...
Jak dla mnie taka kobieta to zwykłe gówno, choć nie wiem czy kogoś miała bo nie chce mi się szukać ale jeśli tak to zadziałała karma i tyle

Adulka

2013-07-19, 21:19
ale to Dubaj! Coś mi tu śmierdzi...

wsza104

2013-07-19, 22:07
hejcior napisał/a:

Za każdym razem ktoś tam jedzie i później płacze jaka go to niesprawiedliwość spotkała. Tą skazali za zgłoszenie gwałtu, jakiś czas temu kogoś skazali za orgie seksualną czy coś w ten deseń. Ich kraj, ich zasady, pchasz się tam to na własne ryzyko. Tak samo powinno to działać w drugą stronę, siny przyjeżdża tu, na własne ryzyko, nie ma allaha, nie ma szmat na głowach ani koszernego mięsa. Nie podoba się? To wypie**alać do siebie.

Ale niestety, cywilizowany zachód musi być lepszy od zacofanego wchodu i wymyślili sobie tolerancję...do dupy z taką robotą - jak to powiedział ongiś Cezary P.

natomiast mój wujek mawia "idz pan w ch*j z takom robotom "

hejcior napisał/a:

Za każdym razem ktoś tam jedzie i później płacze jaka go to niesprawiedliwość spotkała. Tą skazali za zgłoszenie gwałtu, jakiś czas temu kogoś skazali za orgie seksualną czy coś w ten deseń. Ich kraj, ich zasady, pchasz się tam to na własne ryzyko. Tak samo powinno to działać w drugą stronę, siny przyjeżdża tu, na własne ryzyko, nie ma allaha, nie ma szmat na głowach ani koszernego mięsa. Nie podoba się? To wypie**alać do siebie.

Ale niestety, cywilizowany zachód musi być lepszy od zacofanego wchodu i wymyślili sobie tolerancję...do dupy z taką robotą - jak to powiedział ongiś Cezary P.

natomiast mój wujek mawia "idz pan w ch*j z takom robotom "

czaro

2013-07-19, 23:14
@hejcior
Masz rację, że ich kraj - ich zasady. Gdyby oskarżenie dotyczyło tylko alkoholu, to w 100% podpisuję się pod tym, co napisałeś. Jednak tam chodzi o coś więcej: zgwałcenie oznacza, że ten kolo ją zmusił/wykorzystał jej nieświadomość do bzyknięcia. To już jest sk***ysyństwo, a tego żadna kultura nie powinna tolerować. To trochę tak, jakby ktoś ukradł u nich Twoje dolary i oskarżył Cię o wprowadzanie obcej waluty do obiegu.