18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Norweska Utopia - Rozpieszczone dzieci bogatych rodziców?

Vonzor • 2016-02-28, 17:39
Do czego doprowadzi skrajna tolerancja?
Czego Norwegowie mogą się nauczyć od Polaków?
A czego Polacy od Norwegów?
Krótka wizyta w Norwegii - fakty i mity Państwie dobrobytu.


mygyry

2016-02-28, 18:18
Wkrótce to oni się utopia w piwie, które sobie nawarzyli

KrisCFC

2016-02-28, 19:09
Obejrzał to ktoś całe?

DÄ...........24

2016-02-28, 19:15
Za 20 lat nie będzie już Norwegi jak i Szwecji

bombel076

2016-02-28, 20:31
Nie każdy muzułmanin jest terrorystom ale każdy terrorysta jest muzułmaninem.

thor141888

2016-02-28, 23:04
Co to za lewacko liberalna menda?

oc...........an

2016-03-01, 05:23
E tam, ropa ropa i jeszcze raz ropa. Skończy się ropa i Norwegia weźmie się do roboty. Taka wielka podnieta jakie to norwegi bogate, a przecież Arabia Saudyjska jest jeszcze bogatsza - tam wystarczy #założyćfirmę w której zatrudnimy pakistańca do otwierania szlabanu przed hotelem, a z dotacji rządowych wspierających saudyjskich "biznesmenów" dostaje się około 10 000 dolarów miesięcznie.
Wyjazd na studia za granicę dla saudyjczyka oznacza stypendium wynoszące 6000zł na miesiąc. I tak dalej i tak dalej.

Śmieszy mnie to całe POLSKIE pie**olenie o tym co się dzieje w norwegii. Jakiś pajac od trzech lat mieszka w Norwegii i już jak ekspert ocenia naród, który dał mu pracę i przyszłość. Japie**ole, to jest po prostu szczyt bezczelności, ale jest to typowo polskie zachowanie - ktoś ma lepiej od nas, więc trzeba go obsmarować.

Aha, w Norwegii muzułmanie stanowią 4% populacji, więc gadanie o jakichś najazdach muslimskich jest po prostu śmieszne.

Równie dobrze mogę zrobić materiał o UK, bo siedzę tutaj 4 lata, ale chwila! Ja siędzę w EDI, gdzie realia są całkowicie odmienne od np Glasgow (które jest niecałe 50km dalej). I nawet jak powiem, że szkotom to się w dupie poprzewracało od bogactwa to to będzie kłamstwo, ponieważ Edynburg jest jednym z nielicznych "modnych" miast i mówienie o UK w kontekście tego miasta jest niemiarodajne.
Tutaj mamy typa, który 3 lata robaczy w Oslo i już k***a wypowiada się o całym kraju, choć dobrze wiemy że ma bardzo ograniczoną próbkę podpartą kilkoma faktami z internetu.

0/10

Vonzor

2016-03-01, 12:46
DUST DEVIL napisał/a:


Równie dobrze mogę zrobić materiał o UK, bo siedzę tutaj 4 lata

0/10



Dawaj, stary. Przenocuj mnie tylko parę dni i robimy materiał.
Co Ty na to?

Ma...........ge

2016-03-01, 13:34
Nic odkrywczego, ale dla jakiegoś laika w sam raz. :ok: Myślę, że dobrze mówi o wszystkim z różnych perspektyw, z dystansem.