18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Norwegowie atakują

strangelove • 2016-08-04, 16:15
Z ostatnich informacji wynika, że nożownik który w środę 3 sierpnia zabił jedną osobę i ranił 5 innych na Russell Square w Londynie, był psychicznie chorym Norwegiem. Na szczęście wszyscy możemy odetchnąć wiedząc, że Europę zalała fala chorych psychicznie indywidualistów działających spontanicznie na własną ręke, a nie dobrze zorganizowana siatka terrorystyczna.

spoiler

Halman

2016-08-04, 16:20
Zamach terorystyczny to minimum 10 osób zabitych. Poniżej to tylko znerwicowany uchodźca...

Gwozdzik_85

2016-08-04, 16:22
są sprzeczne doniesienia. Jedni piszą , ze był to Lars murzynsoel, a inni że napastnik nazywa się Bjorn Asfaltsoon. Tak czy siak Norweg :mrgreen:

dddt

2016-08-04, 16:27
heh zupełnie się nie spodziewałem

samon

2016-08-05, 00:14
Ja tego jednak nie rozumiem.
Przecież działanie mediów w Europie podchodzi już pod jakieś paragrafy (płaci się abonament za skrajną dezinformację).
Działanie policji w różnych krajach (Anglia, Niemcy, Szwecja, Francja) - to już konkretne paragrafy: ukrywanie gwałtów, niereagowanie na przestępstwa obcokrajowców, czy choćby w anglii - ukrywanie przez ileś lat gwałtów pedofilskich.

I w mediach serwują kolejne bajki o jakiś nożownikach Norwegach (ciekawe czy znających norweski) .... i k***a nic. A nowy milion ciapatych już czeka pod granicą.
A za chwilę się nagle okaże, że "trzeba bronić ojczyzny" i wszystkie europejskie cymbały mają pójść w kamasze i napie**alać się z kimś wziętym z księżyca kto akurat stoi na drodze politykom z jakiegoś USA, a media znowu będą pie**oliły tylko tym razem np. że zagrażają nam Eskimosi, i że tylko walka z nimi uratuje Europę (podczas gdy ciapaci będą budować 1 000 001 meczet).

ojcieckogut

2016-08-05, 03:15

czy jak napiszę: "norwegowie do norwegii" to jest to rasizm?