18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Norwegia kulturalnie i tradycyjnie

~Velture • 2023-07-29, 09:36
Cytat:

Pałac Królewski w Oslo, Norwegia: Mężczyzna starł się z gwardią królewską



Jakby był biały to by się z nim tak nie pie**olili :homer:


0dbytBiskupa

2023-07-29, 12:50
"Jakby był biały to by się z nim tak nie pie**olili"

A skąd wiesz? Bo taka wersja pasuje do twojej wizji świata?

Pan_Cernik

2023-07-29, 13:24
Ja pie**ole... Ale z was debile....

Po prostu pokaz że murzyny zaczęły stosować prawo białych przeciwko nam.

1. murzyn sprowokował wartowników. Na filmie to oni pierwsi go szturchają. On nawet nie dotkną żadnego z nich.
2. Czarny odchodzi. Zero agresji.
3. Wartownicy za nim lecą i go jebią na ziemię. On nie stawia oporu...
4. Czarny i jego wspólnik, który to nagrywa wygrywają w sądzie w ch*j kasy
5. A wy dalej walcie konia ćwoki że czarnego biali zeszmacili...

metyoo

2023-07-29, 14:38
Pan_Cernik napisał/a:

Ja pie**ole... Ale z was debile....
Po prostu pokaz że murzyny zaczęły stosować prawo białych przeciwko nam.
1. murzyn sprowokował wartowników. Na filmie to oni pierwsi go szturchają. On nawet nie dotkną żadnego z nich.
2. Czarny odchodzi. Zero agresji.
3. Wartownicy za nim lecą i go jebią na ziemię. On nie stawia oporu...
4. Czarny i jego wspólnik, który to nagrywa wygrywają w sądzie w ch*j kasy
5. A wy dalej walcie konia ćwoki że czarnego biali zeszmacili...



ale ty k***a łupi jesteś! bo wartownicy zaczepiają turystów... wszędzie to działa tak samo, zawsze znajdzie się idiota, który wystawi nerwy takiego wartownika na próbę! wrzuć nagranie od początku, w którym widać podchodzącego negroida do wartowników, a ci od razu rzucają się na niego, wtedy dorzucę się do tego wyimaginowanego odszkodowania!

Yogurt

2023-07-29, 15:26
Powinni zgłosić, że im małpa z zoo uciekła i ludzi zaczepia

Lomzak1

2023-07-29, 16:15
Po co im ta broń? Tylko przeszkadza.

sard

2023-07-29, 16:22
Tylko czasu się z nim pie**olili, a mogli od razu odstrzelić i byłoby jednego przestępcy i gówna mniej.

420710247365

2023-07-29, 16:25
Co za p*zdy z tych Norwegów. Przy Pałacu Buckingham za zaczepianie gwardzisty taki typ dostałby od razu plombę w ryj i by leżał.

Pan_Cernik

2023-07-29, 17:21
metyoo napisał/a:

ale ty k***a łupi jesteś! bo wartownicy zaczepiają turystów... wszędzie to działa tak samo, zawsze znajdzie się idiota, który wystawi nerwy takiego wartownika na próbę! wrzuć nagranie od początku, w którym widać podchodzącego negroida do wartowników, a ci od razu rzucają się na niego, wtedy dorzucę się do tego wyimaginowanego odszkodowania!



I własnie o to chodzi tępy matole, że murzyn im nic nie robi. A co za tym idzie, nie daje im powodu do obezwładnienia.

Wyraźnie półgłówku napisałem...
Czarny ich sprowokował, po czym spokojnie odszedł. I k***a nie mieli ani powodu, ani podejrzewam prawa* jego zatrzymywać w ten sposób...
Czego k***a w tym prostym tekście nie rozumiesz??????

*Jeśli jest to faktycznie Gwardia Królewska, to może mieć prawo interwencji tylko w przypadku bezpośredniego zagrożenia rodziny królewskiej. Czyli np. jeśli by ktoś chciał się przedostać na teren, którego pilnują.
A takie działanie jak zatrzymanie bez powodu w przestrzeni publicznej, może być zarezerwowane wyłącznie dla policji.
Czyli może się okazać że oni nie mieli nawet prawa go zatrzymywać, a to znaczy przekroczenie uprawnień.

Bul_od_bytu

2023-07-29, 17:35
Widać, że Koko jest synem wodza swojej wioski i chciał jako emisariusz spotkać się z lokalnym królem. Ma paszport dyplomatyczny więc stąd ta powściągliwa reakcja straży :D

patmon

2023-07-29, 18:02
Hah, miód na moje stare ślepia :mrgreen: biały, rudy, młody i silny.... Nie, nie jestem pedałem, .... Pięknie małpę złożył :evil:

gambit997

2023-07-29, 18:30
Bo to był Pan murzyn...

mazga50

2023-07-30, 02:40
Pan_Cernik napisał/a:

I własnie o to chodzi tępy matole, że murzyn im nic nie robi. A co za tym idzie, nie daje im powodu do obezwładnienia.
Wyraźnie półgłówku napisałem...
Czarny ich sprowokował, po czym spokojnie odszedł. I k***a nie mieli ani powodu, ani podejrzewam prawa* jego zatrzymywać w ten sposób...
Czego k***a w tym prostym tekście nie rozumiesz??????
*Jeśli jest to faktycznie Gwardia Królewska, to może mieć prawo interwencji tylko w przypadku bezpośredniego zagrożenia rodziny królewskiej. Czyli np. jeśli by ktoś chciał się przedostać na teren, którego pilnują.
A takie działanie jak zatrzymanie bez powodu w przestrzeni publicznej, może być zarezerwowane wyłącznie dla policji.
Czyli może się okazać że oni nie mieli nawet prawa go zatrzymywać, a to znaczy przekroczenie uprawnień.



Kolo prowokuje wartownika na służbie. Poszarpał się z nimi, posprzeczał, nie słuchał poleceń i sobie poszedł, a ty kretynie myślisz, że to zaczepki pod klubem i "on nic nie zrobił". Otóż ciężki debilu, wartownik MUSI zareagować w takim wypadku nawet, gdyby smoluch czy białas powiedział, że to "prank". Tyś się chyba w jakiejś lewarskiej komunie chował?

Zrobiłbyś to pod jednostką wojskową, to by ci dupę odstrzelili i jeszcze medal im dali i nagrodę, młotku.

Wiewór

2023-07-31, 02:53
Ale ten hycel co przybiegl to wie jak sie malpy lapie. Szybko sobie poradzil z mokebe